cennetteki meleklerim kardeşlerini yolladılar......:))Allah'ım sen bebeğimi koru...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve mhtp tarafından 2 Ekim 2009 başlatılmıştır.

2 Ekim 2009
    Konu Sahibi : mhtp
  1. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar...
    biraz uzun yazıcam kusura bakmayın...

2008in anneler günüydü....eşime günümün geçtiğini söyledim .bişey yoktur test yap dedi...korkuyorum test yapmaya dedim....korkmakla acıdan kaçılmıyormuş.....test yaptım ve pozitifti...dünyam yıkıldı...çünkü aşı olduğum için hamile kalırsam kesinlikle sonlandırılacak demişti doktorum...aşı yapılırken kan tahlilinde hamileolduğum çıkmamıştı çünkü daha 1-2 günlükmüş...yavrumu kaybettim.....:))))))

2008 öğretmenler günüydü...hafif kanamam olmuştu.ama ben hamileyim bu üstüne görme diye kan tahlili yaptırdım..sonucu eşim almaya gitti ısrarla...sonucu alamadığını yazıcının bozuk olduğunu söylediler dedi...akşam eğlenceye gittik ama eşim mutsuzdu belli oluyordu...sabah sonucu almaya gittiğimde eşimin aldığıı söylediler şaşırdım...sonuca baktığımda pozitifti...çok sevindim..eşimi aradım..niye böyle yaptın dedim...senin günündü negatif çıkınca üzülme diye yaptım dedi...meğer yan tarafta bir negatif yazısı görmüş hamilelik yok sanmış ama hamileydim...1hafta sonra içimden bebeğimin koptuğunu hissettim ve bebeğim melek oldu...

eşim iş nedeniyle uzak bir yere gitti...yapayalnız gurbette kalakalmıştım...eşime giderken sana müjdeyi vericem demiştim..bana inanmadı...amakısa bir süre sonra hamile olduğumu öğrendim...havalaa uçmuştum..bu sefer kucağımda olacak dedim....6 ay boyunca yalnız başıma hamilelik geçirdim...eşim yanıma izine geldiği sırada bulunduğumuz yer bombalandı...veeeeeee o stresle bebeğim aşağı inmaya başlamış..hemen oradan ailemin yanına kaçtım ama rüyalar benimle gelmişti...yavrumla kendimi kurtardım sandımama kurtaramamışım..sancı ve kanama ile hastaneye yattım..ertesi gün dr doğum yapıcak sın ve bebeğin doğumdan sonra ölecek dedi...
    hastanede herkes bebeğini kucağına alırken ben kızımı ölüme doğuruyordum eşimden uzakta......kızımın minik bedeni 12 saat dayanabildi..melek oldu...benim kucağımda uyuyacakken kara toprakta uyuyor.....

bu kadar acının ardından kafayı yemedinmi diyorsunuzdur..evet yedim...psikolojik yardım alarak kendimi biraz olsun toparladım....

şimdi ne mi oldu.......canım melek yavrularımın kardeşine HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM......:ecrin_bebek::KK46::CüvCüv:

ALLAHIM KARNIMDAKİ YAVRUMU KORU...ALLAHIM BU SEFER YAVRUMU KUCAĞIMA ALMYI SAĞLIKLA HAYIRLA BÜYÜTMEYİ NASİP ET YARABBİM......

bu yazımı okuyan arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin nolur....

ALLAHIM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMA YARABBİM...

Bir garip bunu beğendi.
  2. 2 Ekim 2009
  3. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy mehtabımm hayırlı olsunnn ne dicemi bilemedimmm çokkkkkkk sevindim yaaaaa vallaaa
    ne zaman öğrendin adet tarihin ne zamandı ki??

4. 2 Ekim 2009
  5. archimim

archimim KRALİÇE KIZIM ASYA'M Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ilk yazdıklarınıza çok üzüldüm

ama hamile olmanıza da bir o kadar sevindim

allah size ve bize sağlıklı yavrular nasip etsin.

6. 2 Ekim 2009
  7. EU2

EU2 Guest

Allah sağlıkla kucaklamayı nasib etsin :Saruboceq:

8. 2 Ekim 2009
  9. mhtp

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ayşencim saol canım...
    adete 4 gün kala test yaptım buradaki kızlara özenip ama önceki belirtilerim yoktu..negatif çıktı...29 eylül adet günümdü..önceki gün test yaptım pozitif çıktı bugün dr gittim ve hamişim...allah isteyenlere de versin....

28 EYLÜL DOĞUM GÜNÜMDÜ BEBıŞıMıM DOĞUM GÜNÜ HEDıYEM OLDU.......

kızım yaşasaydı ekimde doğacaktı..o kucağımda değil ama krdeşi karnımda tesellisi oldu.....şükür yarabbim...

10. 2 Ekim 2009
  11. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy canım valla çokk sevindimm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn
    ayyyy valla o anki sevincini tahmin bile edemiyorumm rabbim en kısa zamanda banada yaşatsın inşllhhhhhh:1hug:

12. 2 Ekim 2009
  13. A&S

A&S Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    ne kadar sevindim bilemezsin
    tam aysen seni tanıyormuş ona sorayım dedim
    hamile olduğunu yazmış
    inan kendim kadar sevindim biliyorsun çokta umutluydum biliyosun
    Allahım bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
    yaza görmeye gelirim inşallah teyzoşumu

14. 2 Ekim 2009
  15. mhtp

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    archimim,eftenpüftenkonular,ayşeyıldırım canım çok saaolun.....allah gönlünüze göre versin....

ayşecimeşimi görseydin adamın yüzünde güller açtı...ama bi o kadarda şaşkındık hala şaşkınız......:))

ayşeyıldırım canımmm bilmanımezmiyim sevincimi ne kadar paylaştığını az mı yazıştık tüh vah yok bebek diye canım inşallah sende kısa zamanda hamiş olursun......çok çalışda 1 ay arayla kucağımızı doldralım....evet yazın gelde yeğenini sev teyzesi...bizede yeğen getir...:))

16. 2 Ekim 2009
  17. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    canımm bizlerede dua et hamişlerin duası kabul olurrr
    valla ben dün senden eşime bile bahsetmiştim :Saruboceq:
    çokkkkkkkkk sevindimmmmmmm
    darısı başımızaaaaa inşlhhhhhhhhhhhhhalkisalkisalkisalkisalkisalkis

18. 2 Ekim 2009
  19. A&S

A&S Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah öyle olur çok çalışıyorum çoookkkk
    ama seninki daha farklı ya inan çok üzülmüşsün ya bebeğinin olmasına çooooooookkkkk daha fazla sevindim
    ama benim içime doğmuştu burda kimin için içimden geçtiyse o oldu
    berrak leyla onları okuduğumdada hamile diye içimden geçmişti
    inşallah bu ay bende size müjde veririm
    senin duan makbüldür bizim içinde et
    ben senin için edicem