Central Hospital - Dr. Başak SEL giden var mı??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve doublebump tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : doublebump
  1. doublebump

doublebump Hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    16+6 lık hamile olmama rağmen hala istediğim gibi bir doktor bulamadım.

acaba daha önce Kozyatağı Central Hospital Başak hanıma giden var mı??

2. 8 Ekim 2010
  3. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Basak hanim daha once medical park bahcelievlerdeydi ve benim doktorum du kendisi cok iyidir guleryuzludur tavsiye ederim

4. 11 Ekim 2010
  5. doublebump

doublebump Hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cumartesi günü muayeneye gittim bende çok memnun kaldım. bende herkese taviyeederim. hastanede de ilgi alaka gerçekten harikaydı

6. 29 Ekim 2010
  7. selenunal

selenunal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım başak sel çok tatlıdır güleryüzlüdür.Medicalparktayken ben hamileydim.sonra memoriale geçince pahalı diye oraya gidemedim ama hep telefonda bana yardımcı oldu.Kesinlikle tavsiye ederim.çok yardımcı oluyo gerçekten.teyzemin rahim ameliyatını da şimdiki hastanesinde yaptı.O da çok memnun kaldı.canım doktorum benim bi ziyaretine gidebilirim inşallah bi ara...........

8. 4 Nisan 2011
  9. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    başak hanım hakkında detaylı görüşe sahip olan var mı? hastane nasıl sizce? biraz daha açıklayıcı olur musunuz? memnun kaldınız mı?

10. 29 Nisan 2011
  11. hilal__

hilal__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    başak hanımla ilgili başka bilgisi olan arkadaş var mı hangisini tercih etmeliyim karar veremedim,fatmanur hanımmı başak hanım mı?

12. 22 Haziran 2011
  13. lolocuk

lolocuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende yeni tavsiye aldım başak hanımı.bende merak ediyorum nasıl bi dr. başak hanımla doğum yapan varsa detaylı açıklama yaparsa sevinirim.

ama hastaneyi netten araştırdım bebek yoğun bakım ünitesi var bu benim içi artı bişey.

14. 5 Temmuz 2011
  15. istemnur

istemnur kuzucum gelmiş...:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamileliğimi ilk öğrendiğimden beri 4.haftadan itibaren başak hnm a central hospştale gidiyorum.şu an 23.haftamdayım ve son derece memnunum.ben hemşireyim aynı zamanda..çok ilgili,güleryüzlü ve bilgili bir doktor.hastane çok iyi,çok ilgililer..detaylı ultrason için başka hastaneye gittik ama hiç memnun kalmadım.ücret konusunda da fiyat önceden ne verirlerse o,sonrada o bu çıktı diye birşey yok.
    evet yenidoğan yoğun bakımı var ve sgk ile anlaşması olduğu için ayrıca bir ücret istemiyolar...ben çok memnunum hem hastaneden hem doktorumdan ve çevremdeki herkese de tavsiye ediyoru... :)

16. 7 Ocak 2012
  17. minniefb

minniefb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben gidiyorum başak hnm'a ; her gidişimde rand olmasına rağmen en az 1 saat bekliyorum ; beklemekten tam usanmışken sıra gelio en faZLA 10 DAK süren hatta sürmeyen muayne neticesinde kendimi göztepe ssk da gibi hissederek hastaneden ayrılıyorum ; tecrubeli ve cok hastası olan bır dr ama kesinlikle hamile psikolojisiyle ilgilenmio ; sadece bebek odaklı muayne hemen olup bitio ve bir sonraki kontrole kadar gene kaderınızle baş başa kalıosunuz .

18. 10 Ocak 2012
  19. zeynepfaz

zeynepfaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    ben de aynı senin gibi düşünüyorum buradaki tavsiyeler üstüne gittim başak hanıma ama o kadar yoğun ki bekle bekle geldiğinde de bana boş boş baktı resmen doğru dürüst açıklama yapmadan test listesini verdi elime yaptır gel dedi sakin bir kadın ama çok ilgili diyemeyeceğim