central hospıtal hakkında

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve safkan tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : safkan
  1. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar
    central hospıtıl kozyatagı nasıl bır hastane bılıyormusunuz
    bana cok yakında ondan merak edıyorum
    central hospıtal yada medıkal park goztepe arasında tereddutteyım
    dr gokmen ıyıgunu dusunuyorum ama erkek oldugu ıcın kararda vermıyorum dr mehtap hn acaba normal dogurtuyormu

2. 12 Aralık 2009
  3. proletina

proletina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet biliyorum bugün gittim bende centraldeki Dr.Nuran KIYAK'a.ıyi bir hastaneye benziyor.Yeni Doğan Yoğun Bakımı var.Ağrısız doğum da yapılıyormuş.banada çok yakın bu hastane..fiyatlarıda cazip.

4. 12 Aralık 2009
  5. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım doktoru nasıl buldun? Bu arada ssk katkı payının artmasından etkilenecekmi diye merak ediyorum.Bilgilerini paylaşırsan sevinirim.

6. 17 Aralık 2009
  7. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    evet nasıl nuray hanım memnun kaldınmı
    orada normal doguran bı tanıdıgınız varmı ona kac dıkıs atılmıs ve hızlı iyileşmişmi

8. 18 Aralık 2009
  9. proletina

proletina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fiyatlar artarmı bilmiyorum.bazı hastaneler fiyatları arttırmıyacakmış.çoğu zaten gereğinden fazla ücret alıyor canım

10. 18 Aralık 2009
  11. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Proletina, doktoru nasıl buldun acaba? Sende bıraktığı intiba ne oldu canım?
    Ben geçende bu hastaneyi aradım ve fiyat artacakmı diye sordum. Bana "artacağını düşünmüyoruz ama bellide olmaz" dendi. Yani bir kapı açık bırakıldı. Evet 1,5 sezeryan fiyatı. Epidural içinde artı 200 alınıyormuş:KK43:((... Gerçekten çok pahalı...

12. 20 Aralık 2009
  13. proletina

proletina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım önümüzdeki hafta sonu ikinci randevüm var.hemen ben sana iyi yada kötü diyemem.ama yapılması gereken rutin şeyler var hamilelikte onları atlamadan gerçekleştirdi.fiyatlara gelince her yer çok pahalı canım.ben bostancıda oturduğum için ama en yakın hasta oranı fazla olmayan bir yer.az katkı payı alan yerlerde var ama randevu bile alamıyorsun.ben epidural normal düşünüyorum.inşallah fiyatıda 1000 tl.2010 dan sonra çok çok artarsa.hastaneyi o zaman değiştiririm.ayrıca anestezi uzmanlarına da baktım.biri doç.anestezi uzmanı da çok önemli.erişkin enidoğan yoğun bakımıda var.diğer çalışanlarda güler yüzlü.ne bileyim.sen kaç aylık hamilesin.benim iki aylık olduğu için pek telaş yapmıyorum.

14. 21 Aralık 2009
  15. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben centrala gıttım 400 tl lık test ıstedıler bana pahalı geldı bırde dr nuray hn sezeryan yanlısı gıbı geldı oyuzden ben sezeryandan korktugum ıcın normal dogurtacak bır yer arıyorum

16. 21 Aralık 2009
  17. nurcanerdem

nurcanerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    78
    merhaba,
    bende fatmanur hanıma gidiyordum ama kendisi doğum iznine ayrıldı.yarın için nuray kıyaktan randevu aldım.nasıl bir doktor acaba tereddütlerim var.birde benim 34 hafta oldu çok fazla vaktimde kalmadı.burasıda ikinci hastanem medical parka gittim ilk aylarda çok fazla para istiyorlar.ve randevu saatlerinde hiç saatinde alamdılar.centraldan memnunum hastane güzel ama doktor konusunda kararsızım.

18. 21 Aralık 2009
  19. xsxixsxmancxixk

xsxixsxmancxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Ben hamileliğimin ilk döneminde Fatma Nur Hanımla pek uyuşamadığımızdan doktorumu değiştirmiştim,fakat bu hastanede doğum yapmak istediğimden dolayı 32. haftadan itibaren Nuran Hanımın hastası oldum,keşke baştan onunla başlasaymışım,gerçekten ilgili bi bayan,ben sezeryan istedikçe normal doğurmamı telkin ediyo,belki açık açık konuşmalısın canım,aklındaki herşeyi sor bence....