Central Hospital Kozyatağı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve donurlu tarafından 1 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1 Nisan 2008
    Konu Sahibi : donurlu
  1. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herkese merhaba.
    Ben 6. haftasına girmiş yeni anne adayıyım. İlk olarak Kozyatağı Central Hospital'da görev yapan Kadın Doğum Uzmanı Meltem Sözdemir'e muayene oldum. Önümüzdeki hafta bebeğimin inşallah ilk kalp atışlarını duymak için tekrar Meltem Hanım'a gitmeyi düşünüyorum. Hakkında bilgi sahibi olan birileri varsa çok mutlu olacağım. Karar vermekte zorlanıyorum. Diğer tarafta Medipol Hastanesi'ndeki Mehtap Hanım'dan cok övgüyle bahsediliyor ama cok yoğun oldugu söyleniyor. Fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim.fisfisfis

2. 2 Nisan 2008
  3. sevcanngxuxzell

sevcanngxuxzell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba
    Hayırlı olsun insallah. Kozyatağı Central hst duymadım. ama medipol u çok duydum. herkes övüyor. ben bile orayı düşünüyordum ama biraz pahalı. üsküdar uzakmı size bilemiyorum ama hospıtalturk te arkadaşım doğum yaptı çok memnun. kısmetse bende oraya gideceğim.

4. 2 Nisan 2008
  5. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ediyorum öneri için. sağolun

6. 3 Nisan 2008
  7. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Başka öneride bulunacak arkadaşlar yok mu?

8. 3 Nisan 2008
  9. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba centralı bılmıyorum ama medıpol gdıyorum bende leyle hanıma.aslında bızde fındıklıda oturuyoruz kozyatagı bıze cok yakın ama dr dan memnun oldugum ıcın medıpolu terch edıyorm.onceden hospıtalturke gıtmıstım fıyatları muayene aynı medıpolle ıkısındede 50 ssk ama dogumu vs bılemıyorum.

10. 3 Nisan 2008
  11. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederim iipekk

12. 3 Nisan 2008
  13. BubleGum

BubleGum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Central Hosapital'i ben biliyorum ama kadın doğum doktorlarını bilmiyorum. Ben de Ümraniye'de Hisar Intercontinantal Hospital'e Filiz hanıma gidiyorum.

14. 3 Nisan 2008
  15. portakalçiçexgxi

portakalçiçexgxi cooookkkk sevecen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben central hosptala meltem hanıma gidiyorum cok cok memnunum cok iyi bakıyo herseyle ilgileniyo kesinlkle cok tecrübeli

16. 4 Nisan 2008
  17. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İlk gidişimde Meltem Hanım vardı, ilk muayenemi o yaptı. Salı günü ikinci muayene için (inşallah kalp atışını duyacağız) yine ondan randevu aldım. Evet, portakalçiçeği, cok samimi ve cok ilgili gözüküyor umarım yanılmamışızdır.

18. 4 Nisan 2008
  19. portakalçiçexgxi

portakalçiçexgxi cooookkkk sevecen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yanılmıyosun canım ben altı aylık hamişim dört aydır meltem hanıma gidiyorum ikinci doktorum ve esimle gidiyorum esim doktor konusunda cok titiz cok begeniyo oda ben sorunlu hamişlik gecirdigim için bi kac ilaç yazmak zorunda kaldı ve eczanecim bile cok güzel ilaç yazmıs sana doktorun dedi en önemlisi psikolojik olarak ve maddi olarakta cok rahatlatıyo haybeden bişey gerekmediği sürece istemiyo kendisi anlıyo benim bebegimin kordon dolanmasını böbreginin büyümesini kalp odacıklarını herseyini gösterdi genelde bu tür seyler renkli ultrasonda cıkar ama doktorum herseyi gayet iyi görüyo gösteriyo sebebini olacagı olmayacagı söylüyo bilmiyorum ben cok memnunum dogumumuda inşallah onda yapacagım gece bile gitsen dogumuna katılıyomus