central hospital kozyatağı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve baharcikk tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : baharcikk
  1. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar merhaba. soru ve sorunlar kısmına yazmıştım ama okuyan olmadı sanırım. central hospital kozyatağı fatma nur hanım dan randevu aldım ctesi günü için. burda kontrol ya da doğum tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 6. ayıma girdim hala doktor kesinleştiremedim de :KK43:

2. 22 Mayıs 2009
  3. xsxixsxmancxixk

xsxixsxmancxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bende çok yeni hamileyim henüz 6 haftalık:)bende fatma nur hanıma gidiyorum,oldukça ilgili ve yakın davrandı ikinci kontrolüm önümüzdeki hafta,umarım bi aksilik çıkmazda devam ederiz.Sende inşallah memnun kalmışsındır.

4. 23 Mayıs 2009
  5. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım hayırlı olsun öncelikle allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. benim ilk randevum bugündü. gerçekten çok şeker bir doktor buldum karşımda. herşeyi açıkladı ben sormadan. suyum yeterli mi, bebeğin yerleşimi nasıl falan. doğum için görüştüm muhasebe ile. sgk lılara normal 800 sezeryan 1500 müş. yoğun bakım ünitesi iyiymiş. ve olası bir yoğun bakım için ücret almıyorlarmış. bu ücretlere bebeğin testleri falan da dahilmiş. odaları gezdik ferah güzeldi. iki hemşire ile görüştüm çok şekerlerdi gerçekten. benim içime sindi umarım senin de hoşuna gider canım.

6. 24 Mayıs 2009
  7. sezerbaris

sezerbaris Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba
    ben 4,5 ay önce central hospital da doğum yaptım. doktorum farklıydı. ama fatma nur hanımla tanıştım çok iyi birisi. doğumdan sonra hastanedeki 3 doktordan sadece o bana yardımcı oldu. benim doktorum (Mine Hanım) istifa etti.aslında o hastanede istifa eden ikinci doktorumdu. ilki meltem hanımdı. yani o hastanede tek doktorla doğum yapan tanımadım. sevgili dr. mine hanım erken doğumuma neden oldu. erken doğum tehlikesini geç farketti ilaç kullanırken ilaçları kesti ve bebeğim 1,5 erken doğdu. belki hatası yoktu günahını almıyım uzun hikaye. bu arada allaha şükür bebeğim çok sağlıklı.
    hastaneye gelince çooooook memnun kaldım. acil doğuma alındım gece 2 de . yoldan telefon ettim hastaneye doğuma geliyorum diye, kapıda karşıladılar bir özen bir itina herkes ismimle hitap ediyor kapıda şaşırdım. doğumum çok kolay oldu (sezeryan) doğum sonrası bakımım da çok iyiydi. bebeğim yoğun bakımda kaldı 1 gün. sorunsuz geçti herşey. çok mutlu ayrıldım. tek memnun olmadığım şey doktorumdu. doktorunu beğendiysen devam et derim. sormak istediğin varsa cevaplarım.iyi şanslar.

8. 24 Mayıs 2009
  9. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olsun inşallah. verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. doktorum çok içime sindi. Fatma Nur Hanım şimdiye kadar tanıştığım en ilgili ve sıcak kanlı doktor.hastanenin de kalitesi çalışanlardan belli oluyordu. herkes çok yardımcı ve güleryüzlü idi. soracağım şu ki sana doğum için verdikleri ücretten başka ekstra ücret istediler mi? kimi yerde 3 deyip 6 ödetiyorlarmış çünkü.

10. 25 Mayıs 2009
  11. sezerbaris

sezerbaris Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ücret konusunda benim de tedirginliğim vardı. normal olucaktı doğum fakat bebek tehlikedeydi zorunlı sezaryene aldılar. bebeğim 1 gün yoğun bakımda küvezde kaldı. 2 gün 1 gece kaldık. eve çıktıktan sonra doğum sonrası kontrol muayene dahil 1500 lira ödedik. hiçbir ek marraf çıkmadı. ne dedilerse önceden o kadar ödedik. çok memnun ayrıldım. bu açıdan hastaneyi tavsiye ederim. senin için hayırlısı olsun.

12. 25 Mayıs 2009
  13. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bilgi için saol canım.

14. 28 Mayıs 2009
  15. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende iyi diye duydum burayı.arşatırdım bayağı.kötü diyene denk gelmedim hiç.ücretlerini öğrenmek için aramıştım.oraya çağırdılar.kolaylık sağlarız ücretde dediler.orayıda düşünmüştüm bir ara ama çağıner yakın diye oan devam ettim.ama aklımda olsun.fiyatta iyiymiş.doktorum gidecek falan olursa.orayı tercih edrim bende.ama yerini tam anlamadım.nasıl gidiliyo bilmiyorum.kadiköy hasanpaşadayım ben.

16. 19 Ocak 2011
  17. cuba

cuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaslar ben de 11 haftalik hamileym. Kafama gore bir doktor henuz bulamadim. Central Hospital i dusunuyorum ben de. Basak Sel ve Fatmanur Hanim varmis. Ben Basak sel den randevu aldim ama nasildir acaba??

18. 12 Şubat 2011
  19. felistigra

felistigra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım ben de 18 haftalık hamileyim, aynı şekilde uygun bir doktor bulamadım maalesef :KK43: ve ben de central hospitale gitmeyi düşünüyorum, 5 mart için randevu aldım Fatma Nur hanıma,ilk kez gidicem, sen gittin mi kontrole? Birbirimize yardımcı olabiliriz umarım :13: