Cerrahpaşada doğum yapan ya da orada doğum yapmiş olanlardan tecrübelerini dinleyen v

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve B_SABBATH tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : B_SABBATH
  1. B_SABBATH

B_SABBATH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    38 haftalık hamileyim yani doğuma sayılı günler kaldı.gebelik süresince cerrahpaşadan bir doktorun özel muayenehanesine gittim.normal doğum istiyorum.doğum da cerrahpaşada gerçekleşecek.doktorum büyük bir aksilik olmazsa doğuma gelecek.
    dolayısıyla cerrahpaşada doğum yapmış annelerin tecrübelerini dinlemek istiyorum.doğum sonrası bakımın iyi olduğunu,her türlü acil müdahale açısından çok iyi olduğunu hep duyuyoruz ama hastaya tavır nasıl,onu tam bilemiyorum.bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

2. 29 Ağustos 2008
  3. dilxsxahxixm

dilxsxahxixm maviş kızlarım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben cerrahpaşada sezaryen doğum yaptım çok memnun kaldım

4. 29 Ağustos 2008
  5. B_SABBATH

B_SABBATH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabii şimdiden belli olmaz doğum şekli.ben ne kadar normal doğum istiyorum desem de her şey o gün belli olacak.
    aslında normal doğum sırasında ebelerin tavrı da çok önemli.işin o yönünün de merak ediyorum.
    bir de doğum ramazan ayına denk geliyor,bu da beni endişelendiriyor aslında:1rolleyes:
    oruç tutan ve bu yüzden sinirleri tepesinde olan bir ebeye rastlarsam,yanmışım demektir:1rolleyes:

6. 31 Ağustos 2008
  7. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı doğumlar dilerim arkadaşım...

bende cerrahpaşada sezeryan oldum ve çok memnun kaldım..benim doktor prof.rıza madazlı idi senin doktorun adı nedir? ben özel oda da kaldım diğer odalar çok kalabalık tavsiye ederim özel odayı fiyatıda uygundu..

8. 31 Ağustos 2008
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaşım doğumunu orada yaptı ..normal doğumdu ve o gün tesadüfmü bilemem ama yaklaşık 10 tane stajer doğumu izlemişti..açılmalara bakmak içinde sırayla giriyorlardı..yani doğum güzel geçmişti ama aklımda kalan bu sahneleri unutamıyorum açıkçası..
    allah sizede kolaylık versin ..kolay doğum nasip etsin..

10. 29 Ocak 2010
  11. caaaglayan

caaaglayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben 22 hafatalık hamileyim ve henüz nerede doğum yapacağımı netleştiremedim..cerrahpaşa da yapmayı düşünüyorum ama nasıl bir ortam olduğunu bilmiyorum siz orada mı yaptınız doğumu nasıl dı tavsiye edermisiniz

12. 29 Ocak 2010
  13. Fluttershy

Fluttershy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben bır kere gıttım oraya guzel sıstemlerı var muayneyı fılan guzel yapıyorlar ılgıde guzel ama ben suanda capaya gıdıyorum cunu bı sorun olunca oraya sevk edıyorlar o yuzden ıkısı yakın bence capaya gıt nasılsa ıkısınde de saatlerce beklıyosun ama cerrahpasada kı ılgı capada yok
    gercek olan bırde su var en ıyı doktorlar capada ben de bugun gıttım sabah 9 den 3 ucuga kadar beklıyosn cok kalabalık oluyor ama baska hastanede kabul etmıyor bır rısk olusunca
    kazasız dogum yaparsın ınsallah

14. 13 Mart 2010
  15. melmea

melmea Bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben de Cerrahpaşada doğum yapacam kızmetse. Ama özel oda istiyorum. Aradaki fiyat farkı hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Bir de illa ki ziyaretçi saatleri mi varmış?

16. 30 Mayıs 2010
  17. sibel_kilic1980

sibel_kilic1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende riskli gebelik yaşıyorum 1 ölü doğum ve 2 düşük yaşadım ve bunun nedeni sırf devlet hastanesi korkumdan dolayı özeli tercih etmemdi kobay olarak kullanıldım artık araştırmaya gitmek istiyorum ve 5 haftalık hamileyim tavsiye edebileceğiniz doktor varmı ben leventte oturuyorum bana çapa biraz daha yakın ...:nazar:

18. 10 Haziran 2010
  19. esterya

esterya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bende cerrahpasada dogum yapmayı dusunuyorum ama rahat edermiyim temizlik sartları nasıldır gibi korkularım var