Çeşme...

Konusu 'Balayı' forumundadır ve miss_dd tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : miss_dd
  1. miss_dd

miss_dd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 24.07.2010 da evleniyorum
    balayı için İZMİR-ÇEŞME istiyoruz yani ben çok iatiyorum ve nişanlım da memnun bu karardan
    daha önce balayı için orayı tercih eden ya da fikir verebilecek olan var mı caba aranızda?
    teşekkürlerrrr :)
    boshayallersmile

2. 20 Ocak 2010
  3. duygut

duygut Guest

canım ben daha balayına kısmetse 2011de evlenip o yaz gidicem:) ama küçüklüğümden bri çeşmeye gittiğim için sana fikir verebilirim. 1.cisi eğer sakin bir yer istiyosanız kesinlikle türkiyede en sakin yerlerden biri çeşme.artık turist bile azaldı çünkü pahalı yer çeşme.eskiden daha fazla turist ve kalabalık vardı.ama şimdi istanbul ve izmirin sosyeteleri geliyor buraya.eğe çeşmeye gidicekseniz ılıcayı tercih edin çünkü oranın plajı her yerden güzel.ama eğer ılıcayı istemiyosan şifne olabilir orasıda köy gibi.ya da alaçatı.bu 3 yer benim çeşmede favorilerimkaydirigubbakcemile3 yani bodrum gibi hareketli kesinlikle değil baştan söylim.ayrıca çok pahalı.dışarda birşeyler yapmak isterseniz çok masraf olucak sizin için.3-4 gün kalsanız bile.canım bende türkiyede yapmayı düşündüğüm zaman ilk başta tabikide çeşmede yaparım diyodum.ama bu balayı olduğu için yani 1 kere balayına gidicez ve bence yurtdışı paketlerinede bakabilrsin. araştır canım.birde fethiye ölü denizide düşün.tabi ben çeşmeye küçüklüğümden beri gittiğim için biraz değişik mekanlar istiyorum:) onun için fethiye ölü deniz süper a bakarmısın şuranın güzelliğine cennet gibi:kahve:

Ekli Dosyalar:

4. 21 Ocak 2010
  5. miss_dd

miss_dd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de bodrum torba ve çeşme arasındaydım sakin ve huzurlu bi yer arıyorum dediğin gibi
    peki alaçatı nasıl?
    çok nezih bir yer olduğunu duymuştum netten de bakıyorum ama sen biliyomuşsun önerilerin vardır mutlaka

6. 21 Ocak 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sakin huzurlu ve aşk dolu biryer arıosanız sizi praga gönderelimkaydirigubbakcemile2

8. 21 Ocak 2010
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Çeşme doğru bir seçim.Otel olarak Sheraton'ı tevsiye edebilirim.Arabayla gidin mutlaka... Alaçatı'ya kesin uğrayın.Alaçatı'da çok güzel butik oteller var,onları da tercih edebilirsiniz.
    Ayayorgi Koyu da harikadır.Beachleri 10 numaradır.O kadar çok yer var ki.Hangisini yazayım?bayanssulusmile

10. 21 Ocak 2010
  11. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    lirik güzele aynen katılıyorum,
    sakin yerleri de var hareketli yerleri de var ki plajları kadar gece hayatı da çok meşhur ve süppperdir
    alaçatı son yıllarda çok popüler oldu,sosyetik oldu eskiden çeşmenin yerlilerinin tercih ettiği bir yerdi desem yalan olmaz çünkü orası merkeze uzaktır biraz.
    ılıca da güzeldir hatta denizi en güzel olandır belki ama halk plajı olduğu için pazar günü gitmenizi tavsiye etmem çok rahatsız olursunuz,ne kadar kekoş varsa pazar günü toplanır oraya.
    beach clupları tercih etmenizi önerirm.
    paşalimanı,dalyan,boyalık,çiftlikköy buralarda iyidir.
    bunların dışında bir tavsiyede daha bulunucam,mutlaka kumru yersiniz tahminimce ama kumrucu şevki,kumrucu musty vs.. vardır orada,onlarda iyidir ama bir ' Hıkmet'in Yeri' var ,merkezde dalyana dönerken köşede,yengen veya diğer kumru çeşitlerinin yanı sıra 'basri' si vardır oranın ve başka hiç bir yerde yoktur.o basriyi yemeden gitmeyin Çeşmeden muhteşemdir.
    Allah tamamına erdirsin,şimdiden mutluluklar ve iyi tatiller

12. 21 Ocak 2010
  13. sea.1013

sea.1013 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dalyan-kocakarı plajı tek geçerim bu güzelliği...

14. 21 Ocak 2010
  15. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sakin bir ortam istiyorsan alaçatı'da birçok butik otel bulabilirsiniz..

Çeşme'ye ki özellikle Alaçatı'ya giderseniz büyük otelleri tercih etmeyin derim size, yukarıda kızlarında yazdığı gibi, ayayorgi, dalyan, şifne ve özelliklede kalabalıktan kaçmak istiyorsanız Ildır'ı var

Son düzenleme: 21 Ocak 2010
  16. 21 Ocak 2010
  17. chanell

chanell Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çeşmede gezilecek çok yer var alaçatı dalyan altınkum ılıca
    bence gidin ama gitmeden google dan çeşme haritası bastırın birde bence nişanlın araba kullanıyorsa oraya gidince araç kiralayın hergün bir yere gidin çok keyifli geçiyor benim henüz balayı değil ama önden gittiğim tatillerden birinde ordaydık çok güzeldi balayı kısmet olursa yunanistan :)

18. 21 Ocak 2010
  19. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Praga beni gönderin ya.. Mayıs ayında da barselonanın çok hareketli olduğunu okumuştum dün gazetede, offf çok kararsızım çokkk