Cetrodite iğnesi vurdum karnım mosmor :(( birşey olur mu?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mia tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mia
  1. mia

mia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaslar merhaba tüp bebek tedavisine başladım ve 4 gündür karından gonal f vuruyordum. Bugün merional ve cetrodite iğnesi eklendi. Ama sanırım ters birşey yaptım ve iğneden sonra karnımda para büyüklüğünde bir alan mosmor oldu :KK43:(( bu saatte doktora ulaşamadım tehlikeli veya tedaviyi ters etkileyecek birşey mıdır??? Çok tedirgin oldum bilgisi olan nolur fikir versin, sevgiler...

2. 28 Ekim 2010
  3. DenizGeldi

DenizGeldi sevgi emek ister Üye

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    188
    canım korkma...bunlar doğal şeyler.kızarklık ta olabilir,kaşıntı da.için rahat olsun birşey olmaz.

canın acımasın diye derini baş parmağın ile işaret parmağın arasına al sıkıştır öyle yap.daha kolay olur.

4. 28 Ekim 2010
  5. elvinnaz

elvinnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bencde vurunurken kımıldatmış yada ters bi hareket falan yapmış olablirsin sonuçta orası yağlı bölge etinde hassas sa morarmıştır
    içinin rahat etmesi için yinede yarın doktorunu ara sor
    benimde vurunduğum yerlerde kırmızı benekler oluşuyordu bi sorun yaşamadım
    geçmiş olsun Allah emeklerini boşa çıkarmasın inş

6. 28 Ekim 2010
  7. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım geçmiş olsun. ben gonal f kullanırken olmuştu ama 2 tane 1 milyonluk alan kadardı :KK43: sabah eşim fark etmişti, doktora gidecektim neyseki o gün gösterdim, damara denk getirmişim iğneyi, sonra da ovuşturunca kan deri altına yayılmış. bana arnica diye bitkisel özlü bir krem verdi, estetik operasyonalrdan sonra falan da kullanılıyormuş. istersen bir alıp dene. tedavin hayırlı olsun.

8. 28 Ekim 2010
  9. mia

mia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar teşekkür ederim. Sabah aradım doktoru AdaEge'nin dediği gibi damara denk getirmişim. Neyse birşey olmazmış. Hepinize teşekkür ederim ilginiz için...