Cevap bekliyorum

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve pelaan1 tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : pelaan1
  1. pelaan1

pelaan1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ya tüp bebkte ilk iğnelere (isim neydi) başladığınızda ne gibi yan etkiler oldu? buna karşı neler yaptınız?merak ediyorum da çokda korkuyorum nefes darlığı felan oldumu?kaçgünde bir doktor kontrol etti?

2. 20 Mayıs 2009
  3. sarach

sarach Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende biraz şişkinlik oluştu. Karın ağrılarım da oldu biraz. Ama onun dışında nefes darlığı problemi yaşamadım.

Ben de başta çok korkmuştum. ınsan neyle karşılaşacağını pek bilmeyince tedirgin oluyor. Her nekadar internetten araşırma yapsak da yaşamak farklı oluyor.

Deneyimimden yola çıkarak hiç de korkacak birşe olmadığını söyleyebilirim. Sadece morali yüksek tutup biraz sabırlı olmak gerekiyor.

4. 20 Mayıs 2009
  5. sarach

sarach Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili Pelaan1 umarım başarılı bir denemeniz olur. Şimdiden kutlarım.

6. 20 Mayıs 2009
  7. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim öncelikle tedavin hayirli olsun.insallah güzel sonuclar alirsin.herseyden önce biliyosunki bu tedavinin ana temeli moralinin çok yüksek olmasi.yan etkiler bünyeden bünyeye degisiyo.zaten doktor kontrolü altinda tedavini görceksin.bu yüzden korkmana gerek yok.rabbim yardimcin olsun...

8. 21 Mayıs 2009
  9. sadecebu

sadecebu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    için rahat olsun,bende çok hafif karın şişliği hariç- o da transferden 10 gün sonra falan geçti-yan etki hiç olmadı.çok rahat bir tedavi süreci geçirdim.hiç yan etki falan düşünme canım.geçici birkaç iğne,sonucu güzel olacak diye düşün,ben öyle yaptım.inşallah kolay bir tedaviyi müteakip güzel sonucunu alırsın.