Cevap Yazarsanız Sevinirim

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve ar83zu tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ar83zu
  1. ar83zu

ar83zu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben 2.5 senelik evliyim ve bebek istiyoruz kısaca öykümüz şöyle korunmadığımız halde bebeişimiz olmuyor bir cok test yaptırdık bi şey cıkmadı bende adet düzensizliği vardı genellikle 30-35 gün arasında adet oluyordum pco var denildi ilk zamanlar ilaç falan kullandım son 3 aydır tam vaktinde adet oluyorum ama bu ay 9 gün erken adet oldum normalde ayın 13 olucaktı ama bu gün adet oldum bi şey daha yazmak istiyorum ama ne kadar doğru olur yazmam bilmiyorum kafam çok karışık aklımda sorular havada uçuşuyor ama yazıcam son 3 aydır eşimle ilişkiye girdikten sonra adet olmaya başladım niye böyle oluyor anlamadım ve korkmaya başladım bu ayda ilk defa bu kadar erken adet oldum ne oluyor anlamıyorum lütfen cevap verin

2. 5 Haziran 2009
  3. umutsuzum

umutsuzum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence biran önce doktora görünmelisin. ıhmal etme

4. 30 Haziran 2009
  5. tentation

tentation Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktoruna danışmalısın. burada yazılanlar aklını daha da karıştırabilir. senin. allah şifa versin

6. 1 Temmuz 2009
  7. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bencede sen doktoruna danış gerekirse rahim filmi çekil belki rahimde darlık falan vardır.bende 7 senelik evliyim.ilk zamanlar bende de oldu rahim ameliyatı geçirdim belki seninki başkadır sen mutlaka bir uzman jinokolağa danış benimde bebeğim yok pcos luyum.ama öyle olmak gebe kalmayacağımız anlama gelmez şimdi tıp ileri inşaalah bizimde bebeişlerimizi elimize almak nasip olur.