Cevaplarınızdan cok korkuyorum ama içime atmak istemiyorum artık... :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU2 tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Arkadaslar merhaba.
    bnm ilkokuldan beri bir kız arkadasım var.Yediğimiz içtiğimiz gezdiğimiz ayrı gitmesdi.Bide biriyle daha arkadas olmustuk ama onla daha 1 sene ya oldu ya olmamıstı.
    hergün bulusuyorduk zaman geciriorduk gülüp eğleniorduk.alısvers yapıorduk.aslında ortak noktamız sadece gezmek eğlenmek ve sıkıntılarımızı paylasmaktı.Kişiliklerimiz cok farklıydı.Biri biraz emo gibiydi.biri aynı anda 4-5 kişiyle cıkan biriydi.ne bilim msn inde 1000 in üzerinde adres ekli olan kişiydi.cok gezerdik.hatta korkardım laf gelcek die.cok geziyor bunlar die.Derdim sıkıntım oldğunda Allah razı olsun hep yanımdalardı ama ben kesnlkle hyr diyemeyen biriym.Arkdaslarıma cok değer verirdim veririmde hala.ılişkmi kessem yalnız kalırdım zaten sürekli sorunlarım oluoyrdu.Kesmesem rahatsızlık dizboyu:KK43:
    o zamanlar böle düşünmesdm ama smdi baktığımda o zaman bisey olsun istiordumki sanki uzaklasıyım ve olan su:
    o 1 senelk tanıstığım arkadasım bni biriyle tanıstırdı.cok sevdm onu 17 ay srdü ilişkmiz. malesf ben birseyler kacırdım ağzımdan ve snden önce biz cok gezerdk alısvers vs die seyler söledm.oda anladı tabi bu kızlar sürekli dsarda gezior die. ama bni aynı kefeye koymadm.tavrmda durusumda ne oldğumu belli ediyordu zaten. ve bir tercih yapmamı istedi. tercihimi ondan yana kullandım.bunun iyimi oldğunu nerden anlarsnız.17 ay beraber olduk.daha yeni ayrıldık. birkac hafta önce : ( (baska sebebpten dolayı)

tabi o arkadaslarımlada ilişkyi kestm. ama beni ne zaman görseler heran boğacakmıscasna bakıyorlar.cevremdekilere anlattklarım ii olmus hele sükür gözünü a ctın gibi ifadeler kullanıorlar ama ben cok üzülüyourm. tekrar biraraya gelemeyiz. herseyden önce onların ailelerinin yüzüne bakamam.okdr yüzsüz değilim.
    ama cok yanlızım. biranda herkesi kaybettm.Anlayamıorum kmseyi kırmıyım derken büsbütün kırıyorum herkesi.
    :gitme:
    uzun oldu ama ne yapacağımı sasırmıs durumdayım:KK43:
    bnm yüzümü bile görmek istemiorlar brısmzlar. barısmk istemiorumda zaten .aslında sordğum bişeyde yok sadece rahatlamak istedm.:KK43:
    1 sene bu 1 sene hayatım boyunca yasamadığım günahları yasamama sebep oldu: (
    okuduğunuz için tsk ederm:gitme:

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Eylül 2009
  2. 1 Eylül 2009
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    canım benim
    insan hayatta tercihlerinin getirilerini yaşar
    iyi yada kötü
    bunu onceden kestirmek zordur, hele ki bu kadar gençken, hayat tecrüben yok denecek kadar azken...
    madem onlarla yeniden beraber olmak istemiyosun kendine yeni arkadaşlar bulmayı dene
    daha çok ortak paydan olan daha çok içine sinen...
    ama sen sen ol hiç bir erkek için sana iyiliği dokunmuş, iyi günde kötü günde destekçin olmuş insanlara sırtını dönme...

unutmadan....
    lütfen Türkçe'mizi koru :)

4. 1 Eylül 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle.....kelimeler eksik eksik olmuş canım ya zor okudum......

o arkadaşlarınla beraberkende için rahat degilmiş zaten......
    şimdi hem arkadaşlarının küslügü hemde ayrılık üst üste gelmiş.......
    kendine yeni çevre edin madem onlar uzaklaşıyor ve seni takmıyorlarsa.....
    sende yeni bir yol seç bakarsın yeni dostluklar kazanır ve mutlu olursun.......
    eskiye takılıp kalma....bence......canım

6. 1 Eylül 2009
  7. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    en kızdığım şeydir. bir sevgili bulunca arkadaşlarını çekiştirip görüşmeyi kesenler..

ne olursa olsun hiçbir zaman sıkıntını paylaşmış arkadaşlarına sırtını dönme..sevgili gelir geçer, koca gelip geçebilir, ama sıkıntında yine arkadaşların yanında olur..

ayrıca kızların birbirleriyle çok gezip alışveriş falan yapması ne zaman kötü oldu onu da anlayabilmiş değilim..

8. 1 Eylül 2009
  9. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    herkes yapmıştır böyle şeyler..arkadaşlarını asla satmaman gerektiğini öğreniyorsun böylece:)hayatta yalnız kalmak istemiyorsan bi erkek için kimseye arkanı dönmeyeceksin..zaten sen baştan taviz vermezsen erkek arkadaşın da böyle bir beklentiye girmez.

10. 1 Eylül 2009
  11. distancee

distancee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgiliyi her an bulursun ama arkadaş öyle mi canım ya
    yanlış yapmışsın ama olsun artık
    ben 2 yıl önce üniversiteye hazırlanırken dershaneden çok samimi olduğum bi kız arkadaşım vardı
    hasta gibiydi ailesiyle kavga ettiği an gidip birine bağlanmak amaçlı ilişkiye giriyordu sonra olmuyordu tabi öyle bi bağlılık
    uğraş dur hamile mi değil mi günlerce test yap hastanelere git
    denemediğim yol kalmadı ya onlar ya ben dedim
    kendine yazık ediyorsun dedim dinlemedi
    ama hakkını yiyemem çok yanımda oldu çok ağladım omzunda hep desteğimdir Allah razı olsun
    arkadaştan kopmak çok yanlış bi seçim bence araya mesafe koymak en güzeli
    ama bunu ona da söylerim meleğim sen böyle böyle yaptığın için aramızda bu mesafe var diye
    insanlar her zaman bir şey söyler bunun önüne asla geçemezsin tatlım
    hayatını kimseye göre yaşayamazsın
    bi gün kek vs ikram yap arkadaşlarını çağır yada madem seviyorlar gezmeyi çıkın bi gün dolaşın konuş anlat içinde ne varsa
    yanlış yaptığımın farkındayım de asla eskisi gibi olmazsınız ama yinede arkadaşlarını kaybetmemiş olursun
    ve unutma ÇIKTIĞIN KAPIYI ÇARPMA ..GERı DÖNMEK ıSTEYE BıLıRSıN

12. 1 Eylül 2009
  13. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlığından rahatsız olduğunuz kişileri sırf onuna görüşmeyince yalnız kalırım korkusuyla
    devam ettirmişsiniz...ama en büyük hata bu zaten eğer sana ve çevrene zararı dokunuyorsa bu kişiler
    arkadaş değildir ki arkadaşlık sadece gezmek tozmak da değildir...
    zararın neresinden dönersen kardır...kendine yeni ve düzenli bir hayat kurup....yeni arkadaşlıklar edinebilirsin...bu sefer yaşadığın tecrübeyle yanılacağını sanmıyorum...

14. 1 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

çok teşekkür ederim. tek tek düşüncelerinizi paylastınız ve ben bunlardan kendime düşen payı aldım alıyorumda :KK43:

16. 1 Eylül 2009
  17. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    herşeyi hissettiğin bildiğin gibi yaşa....başkaları için değil ASLA

18. 1 Eylül 2009
  19. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende gezmeyi çok severim ne var yanii bunda..
    Dediğin tarz da arkadaşımda çok vardı..
    Hem de ortaokuldaki en yakın arkadaşım msn değilll..Bizzat 1000 yakın tandığı vardı semtin yarısını tanıyor neredeyse her karşılaştığımız ya teklif etmiş ya seviyor yada eski çıktığıydı..

Ailem birileriyle bir kaç kere sarmaş dolaş görmüş arkadaşımı,yasaklamıştı görüşmemi ama ben sırtımı dönmedim ona yaptığının yanlış olduğunu anlatıyordumm (Babası çok fena bir adamdı üstelik)bize de bazı arkadaşlarımız sen merveyle kankisin ama sen çok farklısın diyorlardı..Herşey insanın elinde güzelim sonuçta çıkıyorsa onunla bununla geziyorsa kendine.. ben neden arkadaşlığımı bitireyim beni de yaptğına zorlamıyordu kii
    Hatta dediğin gibi dert ortağımdıı..
    Ayrıca gezmek anormal birşey değil kii...Çok gezene de sırf geziyor diye farklı gözle bakılması yanlış..:eek:lmaz:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.