cevaplarınızı bekliyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve dayna tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : dayna
  1. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mrb arkadaşlar benim adet olmama tam 1 hafta var ve ben 2 gün önce kasık ağrısı çektim artı 2 gündürde akıntım oluyor sarı renkte ...acaba diyorum bu belirtilerde hiç hamile olma şansım yokmu yani hamile kalan bir insandanda akıntı gelirmi benden nerdeyse 3-5 aydır hiç gelmiyordu başka bi şikayetim de yok olumlu yada olumsuz...:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

2. 13 Ekim 2009
  3. nrgss

nrgss hala umudum var.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm akıntı ve kasık ağrısı tabiki bi belirtidir ama 2 3 gün daha sabret ve kan testi yaptır kesin sonucu alırsın güsel haberler ver bize inş hamişsindir:Saruboceq:

4. 13 Ekim 2009
  5. zarifecikk

zarifecikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm adet ve hamilelik belirtileri çok benzer ondan hepimiz birden ümitlenip sonra hayal kırıklığını uğrayabiliyoruz. bence de biraz bekle hatta adet günün gelsin sonra test yap derim. benim 3 gün geçti aynı belirtiler vardı ama 3. gün adet oldum :KK43:

6. 13 Ekim 2009
  7. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet artık bende ümitlenmek istemiyorum hayırlııs olsun bekleriz napalım ama bazende kasıklarımda batma hissediyorum ama gebelikte bu kadar erken belirtide olurmu bilmiyorum...tşk ederim sizlere...

8. 20 Kasım 2009
  9. esra1984_

esra1984_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkaşaım kasık agrılarıda akıntıda hamilelikte olur Allahın izniyle hamiş olursun

10. 20 Kasım 2009
  11. Tugbademir

Tugbademir aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim de akıntım var bazen sarı bazen beyaz anlamadım..yrn kan testine gidiyorumm..hayırlısı yaradandan

12. 21 Kasım 2009
  13. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim adet öncesinde herhangi bir ağrım olmadı.tam adet günümde rahmimde batma olunca hemen kan testi verdim.ve sonuç pozitif.akıntım adet günümden 1-2 gün önce başladı.adetimden 1 hafta önceden inanılmaz gaz sancısı çektim.hala da devam ediyor.olur olmaz yerde gazım geliyordu.bende tutunca gaz sancısı yapıyor.göğüslerim irileşti.uçlarında sızı var sadece.ağrı değil yani.birde uç taraflarında yeşil damarlar belirdi.benim belirtilerim bunlar kızlar.inşallah yardımcı olabilmişimdir.allah gönlünüze göre versin