cevaplarsanız çok sevinirim..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bilmiyorum bunu yaşayan vardır belki o yüzden bir danışmak istedim.vajinadan gelen beyaz bir sıvı ve kokusuz.yaklaşık 2 senedir var.doktora gittim ilaçlar verdi ama kullanmadım ,ihmal ettim.bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bekliyorum düşüncelerinizi..

2. 9 Haziran 2008
  3. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yumurtlama gunu akıntısı olabılır canım mıktarı cok mu??her ayın bellı gunlerınde olup olmadığına dıkkat et bakalım.....kokusuz olması ıyı bısey bence ama bılemem yınede...........

4. 9 Haziran 2008
  5. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kokusuz ve renksiz olması güzel canım.
    her kadında mutlaka akıntı olur. özellikle yumurtlama günlerinde bu
    akıntı çoğalır. korkulacak birşey yok

6. 9 Haziran 2008
  7. EU2

EU2 Guest

slm tatlım idrar yollarını üşütmüş olabilirsin.yani mesane iltihabı olabilir ki biz buna cystit diyoruz.korkulacak bi şet diil.idrar tetkiki yaptır ve sonuca göre yani eritrosit yüksek çıkarsa iltihabın var demektir. bu da ilaçla geçer.molit plus,purinol kullanabilirsin .ama yine de doktoruna danış. ben nerden mi biliyorum?çünkü tıbbi sekreterim.yani bir başka deyişle tııbbi tekniker.öptüm byess

8. 9 Haziran 2008
  9. EU1

EU1 Guest

teşekkürler arkadaşlar ilgilendiğiniz için bu akıntı bazen pıtır pıtır oluyo.miktarı çok değil az ama her gün oluyor.kokusuz olması iyiye işaretmiş ama 2 senedir ihmal ettiğim için korkuyorum.doktor ilaç vermişti ilaç içemediğimden ve hapların tadı iğrenç olduğundan uygulayamadım doktorumun sölediklerini.bu akıntının bitmesini istiyorum çok canımı sıkıyor

10. 10 Haziran 2008
  11. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu bende de var benimkide kokusuz ve beyaz renkli şu idrar yollarımda iltihaplanma vardı antibiyotik kullnıyorum hergün olması normal mi sizce?

12. 11 Haziran 2008
  13. florya

florya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    doktorun verdiği ilaçları düzenli kullanmak önemli. eğer bir enfeksiyon varsa ve tam olarak iyileşmezse, böbreklere kadar gidebiliyormuş. geçmiş olsun.

14. 12 Haziran 2008
  15. MeteHan

MeteHan Guest

canim bendede var bu sorun antibiotik kullandim cok ama faydasinida görmedim idrar yollarindan geldini söyledi dr ama korkulacak bisey yok sen genede ilaclarini ihmal etme gecmis olsun .

16. 12 Haziran 2008
  17. EU1

EU1 Guest

sağolun ilaçlarım hala duruyo kullanamıyorum ilaç içemediğim için..

18. 12 Haziran 2008
  19. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bildiğim kadarıyla akıntınıın renkli yani koyu olması ve kokması tehlikeli yani bir sorunun olduğuna işarettir...
    fakat beyaz vajinal akıntı yumurtlama yada üşütmeden dolayı kaynaklanabilir..