cevaplarsanız çok svinirim

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve bebeto tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bebeto
  1. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    benim kardeşim 06 temmuzda sabah 11de 24 haftalık dünyaya geldi 771 gr 32 cm dogdu şuan hala şişli etfal hastanesi yenidogan yogum bakımda 970 gr olmuş anne sütüyle besleniyor kakasınıda yapıyormuş öğrenmek istediğim şu bugün anneme doktor bebek ilaç tedavilerine yanıt vermiyor organlarda hiç bir gelişim yok demiş sizin bebeklerinizin dogumları ve organ elişimleri nezaman oluştu annem çok üzülüyor en kısa sürede bilgisi olanlar cevaplayabilirlerse çok sevinirima.s.

2. 12 Ağustos 2009
  3. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah bebeğinize ve annene güç ve sabır versin 7 temmuzda 28 haftalık oldu benim kızım ciğerlerini geliştirmek için tedavi uyguluyor diğer organlarında bi problem yok şimdilik ama sizin durumu anlayamadım tam olarak

4. 12 Ağustos 2009
  5. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    allah o melege yardım etsın. saglıkla evınıze donucegınız gunler de gelır ınsallah.... dualarımız mınık kardesınle.

6. 12 Ağustos 2009
  7. ravzanur

ravzanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canimm oncelikle gecmis olsunn .insallah en yakin zamanda sagliginaa kavusur kardesinn..ama ebn anlayamadigimm durum suu bebek tedaviye yanit vermiyosa nasil kilo alabilirkii ....bece tamamen normal bir sekilde gelisimm gosteriyoo ..siz sadece tek bir dr, danismayin bence..saglikli hayirli mutluu huzurluuu bir yasamm dilegiyleea.s.

8. 13 Ağustos 2009
  9. bebeto

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    allah en yakın zamanda evinize sağ sağlim götürmeyi nasip eylesin inşallah:Saruboceq:

10. 13 Ağustos 2009
  11. bebeto

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    çok teşekkür ederim canım allah herkezin yar ve yardımcısı olsun burdaki arkadaşların dualarıyla annem sağ sağlim doğum yaptı çok içten dualarınız:Saruboceq: eksik etmeyin neolur hayırlı geceler

12. 13 Ağustos 2009
  13. bebeto

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    canım teşekkür ederim şöyle anlatayım annem ben hamile olduğum için tam olarak herşeyi bana söylemiyor üzülürüm diye kardeşimin kalbinde üfleme diye sorun varmış ilaç tedavisiyle düzelmemiş ameliyat olması gerekiyormuş bu perşembe yada pazartesi günü kilosuda 1 kilo 10 grmış şırıngayla ağızdan anne sütüyle besleniyor şuanda beslenmesi iyi demişler sorun bu yani :uhm:

14. 13 Ağustos 2009
  15. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun..anne karnında dahi bebek gelişimi geriden gelebiliyo..bu geçici bişeydir inşallah Allah bebeğinize güç kuvvet sizede sabır versin canım..acil şifalara.s.:nazar:

16. 13 Ağustos 2009
  17. bebeto

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    belki yine tam olarak anlatamamış olabilirim çünkü dediğim gibi annem herşeyi söylemiyor kalbinde üfleme olması nedemek bilen arkadaşlar varsa anlatırlars çok sevinirim

18. 13 Ağustos 2009
  19. bebeto

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    çok teşekkür ederim canım duaların için allah herkezin yardımcısı olsun:Saruboceq: