cevremde ki insanların nezaman cocuk düşünüyorsun hamilemisin sorusundan bıktım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve handan1976 tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : handan1976
  1. handan1976

handan1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    henüz evleneli 9 ay oldu ve cevramdeki insanların hamilemisin nezaman düşünüyorsun sorusundan bıktım bende cok istiyorum ama olmuyor işte derdimide anlatamıyorum ya bu bizim insanlarımız nekadar meraklı insanı bu sorularla nekadar üzdüklerinin hiç farkında degilller:1no2:

2. 26 Mart 2009
  3. doga87

doga87 doğam canım kızım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hiç birini kfana takma canım bu her yerde var insanların başka derdi yok onun bunun çocuğunu merak ediyolar ben alıştım artık bu sorulara takmıyorum hepsini salla geçsin

4. 26 Mart 2009
  5. nilen

nilen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    108
    dur bakalım daha 9 aylık olmuşsun...ya sabır aslında suç bizde...çocuk düşünmüyomusunuz deyince sana ne diyeceksin... o da bizde yok...bi susar tam susar aslında ...çıksın bi babayiğit içimizden hadi kızlar

6. 26 Mart 2009
  7. bende_adanada

bende_adanada sağlıcakla gel bebegimmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım onlara ne cevap veriyorsun düşünmüyoruz de salla gitsin önemli olan sizlerin morali ben napayım arkadaşlar 8 yıl bitti böyle sorularla alıştılar ama kimse sormuyor bırak sormayı cesaret edemiyorlar artıkkkkkk...............kaydirigubbakcemile2 senağlama lülülülülülü sordurmayın kimseye kimsenin hakkı yokkkk

8. 26 Mart 2009
  9. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    amaaan hicbirini duyma..bi süre sonra isitmeyeceksin bile..
    biz yillardir cekiyoruz canim benim...
    birak ne derlerse desinler..
    düsünmüyorum,evliligimi yasicam,tadini cikarcam,bebek her zaman olur de gecistir

10. 26 Mart 2009
  11. asgd

asgd Guest

canım hiç kafanı takma cahil insanlar onların soruları bitmez cocuk yoktur cocuk ne zaman cocuk olur ıkıncısı ne zaman vs. agızlarına laf arıyolar daha yeni evlisiniz olur inşallah ALLAH hayırlısıyla hayırlı evlat versin tüm isteyenlere içinde sanada .takma canım soranlara düşünmüyoruz de gec kimseye dert anlatmak zorunda değilsin baktın cok ısrarcılar boz gitsin daha sorabiliyomu bakalım

12. 26 Mart 2009
  13. saftirik

saftirik rütbesiz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ya ben hic ugrasamam o tip insanlarla zaten cok soru soran insanlari hic sevmem kimse bana cesaret edip soramiyo artik 2.5 yil oldu

14. 26 Mart 2009
  15. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ay ben onlardan çok duydum canım.''Her sorana eşim evde çocuk var zaten o da sensin,henüz 1 çocuk yeter diyor''diyorum.Yaşımız genç karyer kuruyorum diyorum.Zor durumda olduğum zaman çileden çıktığında olmuyor işte e yapalım diyorum hepten susuyorlar.Böğle şeylere takma kafanı canım.Ben de önceleri seningibiydim Şimdi daha sakinim.

16. 26 Mart 2009
  17. lunet

lunet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aaaahh canım aahhh..bizim insanlarımız ne yazıkki böyleler işte..biraz anlayış denen bişiy olsa zaten..bu kadar sorun etmezlerdi herşeyi..sen boşver onları..kendi keyfinize bakın eşinle..kısmet ne zamansa o zaman olur ...

18. 26 Mart 2009
  19. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    handancım daha dur 9 ay dediğin ne dir ki.sen dr.a bile gitsen benim çocuğum olmuyor diye seni geri gönderir hele dur bakalım diye.çevrendekiler 9 ayda bu soruyu soruyorsa onlarada yuhhhh yani... sana gelince bende bu sorudan bıktım bende istiyorum ama olmuyor ki demen bile yanlış.eger çevre sana bunu düşündürüyorsa hiiççç takma. 9 ayda anca yeni yeni anlarsın evli oldugunu eşini tanırsın cicim dedikleri ayları en tatlı şekilde geçirirsin. soranlarada daha bir yılım bile dolmadı aşk yaşıyorum ben şimdi bebege daha var düşünmüyorum de geç kimene.