Çeyizde kahvaltı takımı kesinlikle olmalı mı?...

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve MissBiricik tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

?

Çeyizde kahvaltı takımı kesinlikle olmalı mı?...

1. evet.olmalı

Oylanma: 44
    50,6%
  2. hayır.gerekli değil

Oylanma: 43
    49,4%
    23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : MissBiricik
  1. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çeyizime kahvaltı takımı alma konusunda çok kararsızım CADIARZU
    kullanışlı olacağını düşünmüyorum :umursamaz:fikirlerinizi paylaşır mısınız?

2. 23 Aralık 2009
  3. Beci

Beci can parçam gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim 2 takım var.1 çeyizimden+1 hediye geldi. ikisinide 1 kere bile kullanmadım.ben çalıştığım için dolaptan indir kaldır yapamıyorum.ama bence çok gereksiz.kahvaltıya misafir çağırma alışkanlığınız varsa belki işe yarar.ama normal tabaklarda iş görür.bu ekonomik krizde fazladan masrafa gerek yok derim.tercih senin tabi.

4. 23 Aralık 2009
  5. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beci zaten bende almayı düşünmüyorum gereksiz bi masraf bence ama güzel modelleri görüncede acaba alsammı diyorum kararsızım ama gereksiz olduğunuda düşünüyorumkaydirigubbakcemile5

6. 23 Aralık 2009
  7. begonvila

begonvila çekim gücü:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende senin gb karasızdım sonra almamaya karar verdim.Onun yerine istediğim şeyleri alarak kendim bi takım oluşturdum mesela çay seti aldım fincanlı içinde sütlüğü falanda var.peynir zeytin koymaya bölmeli tabaklar varya hani şık bişey onlardan aldım.

8. 23 Aralık 2009
  9. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bence gereksiz. aldıktan sonra iade edemezsin ama evlendikten sonra lazımmış dersen gidip alabilirsin. ben boşuna para verme derim.

10. 23 Aralık 2009
  11. asgd

asgd Guest

canım evet baktıgında cok ıc gıdıklayıcı alsammı dıyo ınsan ama ıcıne baktıgında cok gereksız seyler var bencede bosuna masraf yapma kendın bı takım yap daha ıyı fıncan takımı al bırde renklı oluyo ya hanı kase gıbı onlardan al tamam eger evlendıkten sonra keske alsaydım lazım oluyo dersen gıder o zaman alırsın şimdiden tebrikler bu arada canımm

12. 23 Aralık 2009
  13. Sihirlikurabiye

Sihirlikurabiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gereksiz. Evlenmeden önce herşeyi almak istiyor insan.Yeni evlencek olanların genelde herşeye hevesi oluyor:-) Kahvaltı seti aldım sadece bir kaç kez kullandım baskada kullanmadım. Gerek duyulmuyor.Ama su var kahvaltı setının buzdolabı ıcın tasarlanan kapalı tabaklarını kullanıyorum. Ama caydanlıgıydı tabaklarıydı aksesuarlarıydı kullanmıyorum.Hatta mutfagımda yer ısgal edıyorlar bıle:-)

14. 23 Aralık 2009
  15. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çeyiz düzdüğüm için ne görsem alasım geliyo o kadarda güzellerki insanın aklını bulandırıyolar..almicam diyorum sonra güzel güzel görünce acaba alsammı diyorum ama yorumlarınızdan sonra almamaya kararlıyım:lepi:

16. 23 Aralık 2009
  17. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    ben aldim ve kullanicam kesinlikle...kahvalti takiminin tabaklarini cay servislerinde de kullanmayi dusunuyorum... gereksiz goruyorsaniz ayri bi takim olusturabilirsiniz tabiiii..

18. 23 Aralık 2009
  19. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten iki tane tam yemek takımım var onun pasta tabaklarıda var netcem o kadar tabağı kullanırım hepsinide