Charles Bukowski - Sıradan Delilik Öyküleri

Konusu 'e-Kitap Roman, Öykü ve Anı' forumundadır ve eliff13 tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : eliff13
  1. eliff13

eliff13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kuma oturup suya bakardı, herşeye zor inanılırdı suya bakınca, Çin diye bir ülke olduğuna ya da ABD'ye ve Vietnam'a, bir zamanlar çocuk olduğuna, hayır, buna inanmak zor değildi, onu unutamazdı. Bir de erkeklik çağını: çalıştığı işler ve kadınlar, sonra kadınsızlık, şimdi de işşizlik.

Altmışında bir berduş, bitmiş. bir hiç. bir dolar yirmi sent nakit vardı cebinde. bir haftalık kirasını ödemişti bir de. okyanus...kadınları düşündü yine. birkaçı iyi davranmıştı ona . diğerleri kurnaz, gürültücü, biraz deli ve çok zor kadınlar olmuşlardı. odalar ve yataklar ve evler ve Noeller ve işler ve şarkılar ve hasteneler ve donukluk, donuk günler ve geceler ve anlam eksikliği ve fırsat eksikliği ve şimdi, altmış yılın karşılığı: bir dolar yirmi sent.

http://rapidshare.com/files/87548411/Delilik_Charles_Bukowski.txt.html

2. 13 Haziran 2008
  3. didomu

didomu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben indiremiyorum rapidshare şifre istiyor yazıyorum ama kabul etmiyor

4. 12 Eylül 2008
  5. eliff13

eliff13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    linke tıklayınca aşılan sayfada iki gösterge çıkıcak.free user' a tıklicaksın geri saymaya başlicak ve bitince download butonu çıkıcak. bu kadar:)