chicco bebek arabası

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve bennueren tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bennueren
  1. bennueren

bennueren Guest

merhaba arkadaşlar
    bebğim için bebek arabası alıcam chicco puset almayı düşünüyorum.sizler ne kullanıyosunuz

2. 20 Mayıs 2009
  3. hamixsxim ben

hamixsxim ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm cnaım ben chicco lite way kullanıyorum gayet kullanıslı o kadar yer de kaplamıyot bence onu alabilrsin.

4. 23 Mayıs 2009
  5. cansucum

cansucum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    liteway gerçekten çok güzel tavsiye ederim. eğer biraz daha para harcıyacaksan da chicco for me tavsie ederim.

6. 24 Mayıs 2009
  7. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bende bu modeli çok düşünmüştüm ama çift yönlü olmadığı için vazgeçmiştim.bayb2go çift yönlü aldım biraz ağır olması haricinde memnunum istediğim çoğu özellik var.

8. 26 Mayıs 2009
  9. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben de çift yönlü bebek arabasını uzun zaman kulanıyordum,çok iyi oluyor,geçen hafta yenisi araba aldım[​IMG]benim bebişim eskisine sığmıyordu,bu da güzel 3 pozisyon var,çok hafif,kulanışı okadar kolay anlatamam,çok beğendim,aslında ben onu almıyacaktım,eşim al dedi,iyiki almışım,ayrıca hediye kupon da verdiler onunla da ben 5yaşında ki aşkıma uzak kumandalı araba aldım,bu gördüğünüz arabanın ayak örtüsü da mevcüt,alt sepeti baya geniş,aslında mağazaya gidin ve inceleğin,tek tek bakın,içine bebeği yatırın,nasıl rahat mı,sürüşü rahat oluyormu,kolay gelsin...

10. 27 Mayıs 2009
  11. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben chicco trio for me aldım özellikle hala portbebesini kullanıyorum çok kullanışlı kaplumbağa gibi eviyle geziyo bebeğim tavsiye ederim çok özellikli bişey deneyin