chıcco bebek bakım ürünleri kullananlar.........

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve misivam tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : misivam
  1. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    yeni anneler tavsiyenize ihtiyacım var. geçen hafta bebeğim için chıcco nun bakım çantasını aldım. aslında dalin almıştım ama satıcı kız kesinlikle chıcco tavsiye ediyorum dedi. kimyasal değilmiymiş neymiş?? tabi öyle deyince aldık hemen ama tereddüt ettim. aramızda kullanan vardır mutlaka. nasıl memnun kaldınızmı yada şikayeti olan varmı? paylaşırsanız sevinirim. hem diğer anne adaylarımıza fikir olur diye düşünüyorum...

2. 13 Ekim 2010
  3. enyrose

enyrose ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    bende kızıma chıcco nun çantalı setini almıştım cnm.içinde herşeyi var biz memnunuz yani.geçen sabunumuz bitmişti tekrar aldık sabununu.kokusunuda ayrıca beğeniyorum çok güzel kokuyor.:ecrin_bebek:

4. 13 Ekim 2010
  5. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kimyasal değil dediyse gerçekten o satıcı kıza buradan kocaman bir yuh diyorum ürün satmak için abartılır da bu kadar da değil :) bizim de ilk setimiz chiccoydu ama çantadan çıkan pudra ve pişik kremini çöpe attım, şampuan ve sabunu uzun süre kullandım,bebe yağını kendim kullandım kızıma kullanmadım :) sebamed ve nivea marka pişik kremi,pudra,bebe yağı kullandım,kızım 2 yaşına geldi hala güneş bakım ürünleri de dahil nivea kullanıyorum.

6. 13 Ekim 2010
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sebamed daha güvenilir gibi geliyor banada.

8. 23 Ekim 2010
  9. kardelen02

kardelen02 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende chicco aldım nıveadan daha ii die düşünüyorum ürünlerini bakalım kullanıp göreceğiz..

10. 24 Ekim 2010
  11. HaticeElif

HaticeElif Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben emzirmeyi düsünüyorum ama ne olur ne olmaz diye biberon aldim cam biberonunu chicco nun. Ama sunu da söylemek istiyorum Annelerimiz dedelerimiz ninelerimiz chicco nun ürünleriylemi büyüdü bence pahali seylere para vererek fazla israfa gerek yok diye düsünüyorum... Ama illa bir güzel marka önermemi istersen Penaten alabilirsin bakim ürünleri olarak kremi yagi pudrasini ben Penaten almayi düsünüyorum

12. 8 Kasım 2010
  13. yaseminduru

yaseminduru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar, chicco, mustela, dalin, sebamed vb. hepsi dermokozmetik bunların hiçbiri doğal değil içeriğnde bir ton kimyasal var. Evet biz bu ürünlerle büyüdük ama o zaman alternatifler yoktu. Şimdi ise durum çok farklı çok iyi çok kaliteli zararsız aksine bebişlerimizin cildine faydalı olan doğal bakım ürünleri mevcut. Lütfen her satıcının söylediğine inanmayın, bana doğal ürün, zararlı kimyasal içermez dedikleri anda benim ilk sorduğum ürünün sertifikasıdır.
    Sizde ürünün doğal ve organik içerikli olduğunu ispatlayan sertifikayı sorun ve böylelikle kafanızda ürün hakkında soru işareti kalmaz ve boş yere para harcamazsınız.
    Şunuda ekleyeyim sertifikaya sahip olan doğal ve organik ürünlerin üzerinde muhakkak sertifika amblemi bulunmaktadır.

14. 9 Kasım 2010
  15. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzel yazmışsın doğrusun ama merak ettim sen hangi marka kullanıyosun?

16. 9 Kasım 2010
  17. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle sebamed öneriyorum.

18. 10 Kasım 2010
  19. yaseminduru

yaseminduru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Avalon adında bir Alman markasını kullanıyorum. Piyasada birkaç tane daha doğal ve organik içerikli ürün var fakat amerikan ürünü olduğundan onlara çok güvenmiyorum.
    Herkese de Avalonu tavsiye ediyorum ve çok memnunum. Almanyadaki akrabalarımız hamileliğim sırasında özellikle kullanmam için göndermişlerdi.Daha sonra türkiyede de satışa sunulduğunu öğrendim hatta yanlış hatırlamıyorsam burdaki bir kullanıcıdan öğrendim türkiyeye geldiğini bu arada fiyatlarıda oldukça makul.

Şunu da söylemek gerekirse ilk başta değişik gelmişti ve bende herkes gibi tereddütlü yaklaşmıştım. Ama okuyup öğrendikçe ve bu tarz ürünleri kullandıkça anladımki çok geç kalmışım. Artık daha bilinçli bir şekilde yaklaşıyorum, ürün alırken sorguluyorum ve gerçekten organik içerikli olmasına çok dikkat ediyorum.:80: