Chicco lite way mi maclaren tecno xt mi?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve fkc tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : fkc
  1. fkc

fkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de chicco lite way ( 229 TL ) ve maclaren tecno XT ( 749 TL ) arasında kaldım. lite way tek ön tekerleğe sahip olması acaba sürüşü zorlaştırıyor mu malum ıstanbulda yaşıyoruz doğru dürüst kaldırım yok bu kullanını zorlaştırıyor mu ? Maclaren mükemmel bir puset duşunduren tek şey fiyatı ? Ne dersiniz ? [/FONT] :KK46::KK46::KK46:

Son düzenleme: 14 Ocak 2010
  2. 14 Ocak 2010
  3. moonlight_10

moonlight_10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende araştırıyorum bebek arabası çift yönlü düşünüyorum ama kararsız kaldım şimdi tek yönlü bakıyorum chicco modellerine sanırım liteway de ayak dayama yeri ve ön barı yoktu.mclaren güzel ama bebek arabası için o kadarçok para dökmeye gerek de yok ben lteway multiway simplicity arasında kararsız kaldım

4. 15 Ocak 2010
  5. merhem

merhem Kaan Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende haftalardır araştırıyorum ama bi türlü karar veremedim.Çift yönlü baktım özellikle pierre cardin ama içi çok dar geldi gözüme, bide şimdi kış arabayı fazla kullanamıyacağım yaza doğruda bebeğim daha büyümüş olacak o yüzden bende chicco lteway multiway arasında kararsız kaldım.

6. 15 Ocak 2010
  7. fkc

fkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Karar vermek çok zor ...

Son düzenleme: 1 Şubat 2010
  8. 15 Ocak 2010
  9. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    chicco multiway aldım ben kızıma çünkü ön barı yoktu ve tek tekerlek olması beni düşündürdü litewayde..maclerene bence okadar para vermeye gerek yok.zaten baston tarzı herzaman çok kullanışlı olur...

10. 24 Ekim 2010
  11. nazendeim

nazendeim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ben litewayi inceledim sürrüşü mükemmel ama içi çok dar geldi bana..
    yani çocuk 1-2 yaşına geldiğinde içinde sıkışır bence..ama mclarenı daha inceleme şansım olmadı kullananlar varsa benimde beğendiklerim arasında önerilerinizi bekleriz

12. 24 Ekim 2010
  13. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Elbette Maclaren hiç terettütsüz tercih edin :) Chicco ile kıyaslanamaz bile.

14. 25 Ekim 2010
  15. pushing

pushing Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben chicco liteway kullanıyorum şöyleki istanbul gibi bi yerde sürmekte zorlanabilirsin ama dar filan değil kızım 13 aylık çok rahat içine sığıyo kaban filan giymesine rağmen sürüş zorluğu dışında pek problemi yok mclaren tabiki güzel bi marka ama o kadar paraya da yazık konuyu açan arkadaş çoktan almıştır arabayı ama başka araştıranlar için fikir olsun :))

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  16. 30 Aralık 2010
  17. canim_kizim

canim_kizim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende chicco liteway kullanıyorum sürüşü fln çok rahat hiç bi problem olmadı şuana kadar kızım 18 aylık ve çok rahat sığıyor içine...

18. 4 Ocak 2011
  19. rosebud35

rosebud35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bizde chicco liteway kullanıyoruz. ben çok memnunum çünkü çok hafif ve pratik. arabaya katlayıp koymak hiç sorun olmuyor, özellikle alırken bunu tercih etmiştim. Yüksek fiyatlara çok daha güzel ve özellikli arabalar var ama baston arayanlar için çok ideal. Tek kötü yanı tek yönlü olması. birde çok hafif olduğu için tutma kollarına çok fazla ağırlık asınca arkaya yatıyor, dikkatli olmak lazım. ama benim gibi düşünenlere tavsiye ederim..