Chicco Lullaby Lx için nevresim...

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve hatic_83 tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : hatic_83
  1. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba..Chicco Lullaby Lx park yatak aldım.Uyku seti olarakta yorgancığlundan dörtlü set aldım.Nevresim takımıda almaya dünüyorum ama ebat olarak genelde 100x150 ölçülerinde bu ölçülerde alsam sorun olurmu birde pike takımı gereklimidir?Buarada Haziran bebeği olacak.Yardımcı olursanız sevinirim.

2. 10 Mart 2010
  3. smufy

smufy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı park yataktan ben de aldım. Daha önce almış olduğum nevresim takımlarının ebatları oldukça büyük olduğundan, gidip park yatak için özel nevresim takımı almak zorunda kaldım. Markası funny baby 70 küsür liraydı.Kılıflı ince bir yastık, kılıflı ince bir yorgan ve çarşafı var. Yıkadım ütüledim, serdim ve beğendim. Tam yatağa göre. Pike takımını ayrıyetten almana gerek yok bence cnm. Dediğim markanın tek satılan pikeleri var o da 25 tl idi yanlış hatırlamıyorsam. Yaz bebişi olacağından en az bir tane edinmelisin bence. Olmadı yatağına göre özel diktir canım.

4. 10 Mart 2010
  5. cryptic

cryptic Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    bir şey soracaktımda o yatağın boyu biraz kısa değilmi kaç yaşına kadar yatabilir içinde bende almayı düşünüyorumda

6. 11 Mart 2010
  7. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    smufy fikrini paylaştığın için sağol cnm.Funny babynin uyku setinimi nevresim takımınımı aldın?Çünkü bildiğim kadarıyla bu markanın nevresim takımlarının ebatları biraz büyük ama uyku setini bilmiyorum.Ben zaten bitane ebatları park yatağa uygun bi uyku seti aldım ama nevresimde tereddüt ettim.Ama dediğin doğru ebatına göre diktirmek de mantıklı görünüyo.Bide bitane yorgan yeterlimi sence bitane daha diktiriyimmi?Şimdiden sağol canım.

8. 11 Mart 2010
  9. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    angelnrcn selam cnım.bende ilk başta küçük diye düşünmüştüm.Ama mağazaya gidip gördüğümde vazgeçtim.Sonuçta park yatak düşünüyosan bence en güzeli ve kullanışlısı bu.3 yaşına kadar kullanılabiliyormuş.Diğerlerinden boy olarak bikaç cm farkı var sadece kalitesi çok daha iyi bence.Bende tavsiyeler üzerine aldım.Kullanmadım henüz ama şimdilik bu markayı aldığıma pişman değilim:KK66:

10. 11 Mart 2010
  11. smufy

smufy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım, bu park yatağı almadan önce funny baby'nin nevresim takımını almıştım. Yıkamak için açtığımda çok büyük olduğunu gördüm. Park yatak için değil de daha çok bebek karyolası için onlar.Öyle birşey alacaksan hiç alma canım, çok büyükler. Bunun üzerine aldığım yere gidip "park yatak için nevresim takımı"istiyorum dediğimde bu seti verdiler. Diğer takımı karyola alınca kullanacağım artık. Dediğim gibi yastık, yorgan ve çarşafı var. Sadece yastık kılıfı ve çarşaf istiyorsan böyle birşey bulamadım ben. En güzelinin bir kumaşçıya gidip saten pamuk olanından birkaç metre kumaş almak ve diktirmek olduğunu düşünüyorum.

Yorgana gelince; o takımın yorganı var bende, ayrıyetten annem yorgancıda diktirmiş bir tane daha ama o da çok büyük, karyolaya anca olur. Biliyorsun park yatağın ebatları küçücük. Bana kalırsa yedek bir tane diktirmek lazım incesinden, bebek bu, kusar musar elde bir tane daha olmasında fayda var. Bence sen yatağı ölç biç ve ona göre nevresim takımı ve yorgan diktir. Ne de olsa 2-3 yaşına kadar kullanılacak şeyler.

12. 11 Mart 2010
  13. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet cnm dediğin gibi nevresim takımları çok büyük oluyo park yatak ebatına uygun değil.En güzeli tam yatağın ölçülerine uygun bi nevresim takımı diktirmek bide yorgan tabiki..Sağol canım:KK66:

14. 11 Mart 2010
  15. cryptic

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    chicoya gittik bu gün canım orada kare park yatak birde uzun olan varkare seninkinden sanırım 400 e yakın fiyatı mavi uzun olanı beğendim 240 tl içine funna baby nin uyku setini alıcam 70 tl içine yatağı sen nereden kaça aldın canım ne önerirsin bu yatak işide bayağı pahalıya geliyor dönencede almayı düşünüyorum 40 tan başlıyor funna baby de pike takımıda alıcam 55 tl 19. haftaya giriyorum sence ne zaman başlıyım almaya

16. 11 Mart 2010
  17. cryptic

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    funna baby de park yatak için uyku seti var arkadaşlar 90 120 fiyatı 70 tl

18. 15 Mart 2010
  19. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet cnm 380e almşıtım ben park yatağı.Uyku setinide yorgancıoğlundan.Funna baby de uygun ebatlarda varmış hemde çok kaliteli.Yatağı da sevi bebe ortopedik visko yatak aldım 85x95 ebatlarında fiyatıda 68 lira civarındaydı.Yatak konusunda sen bilirsin canım valla pahalı olur diyosan daha uyguna yataklarda varmış bana ortop.almamı söylediler bende aldım.Buarada bence alışveriş için zamanı yani son zamanlara bırakmana gerek yok tatlım bende 18 19.haftalarda başlamıştım alışverişe:KK66:Görüşürüz..