Chicco-pierre cardin-kraft marka bebek arabası? Yardım

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve balnaz tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : balnaz
  1. balnaz

balnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    chicco,pierre cardin ve kraft twist marka travel sistem bebek arabalrından kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim,kararsızlığım diz boyu:KK43:(

2. 26 Ocak 2010
  3. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cnm merhaba ..bende bu sorunun cevabını çok merak ediorum ..ama kraft twist i mağazada inceledim..çok kullanışlı,rahat bişeye bnzio bebeğin rahat edeceğine eminim.ben onu almayı düşünüorum..umarım kullanan birilerinden de yorum alabiliriz..

4. 26 Ocak 2010
  5. balnaz

balnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım,arkadaşım kraft twist aldı ve şiddetle tavsiye ediyor.chicconun trio modeli var onunla aynı işlevlere sahip ve neredeyse yarı fiyatına(chicco trio 1200 tl kraft twist 700tl)sadece kafamı karıştıran kraftın alman markası sanılmasına karşın türk malı olması.yanlış anlaşılmasın memleket aşığıyım,laf söyletmem ama almanlar böyle işlerde daha iyi ne yalan söyliyim.chiccoyu da beğeniyorum ama kraft twist kadar fonksiyonel değil travel sistemi puset anneye dönük bile kullanılmıyor,ana kucağı anneye doğru takılıyor sadece.chicco dünyada tanınan bir marka tabiki,tercih edebileceğim bir marka ama pişmanlık yaşarmıyım bilemiyorum?pierre cardine gelince artık pierre cardin çatal bıçağa bile el attığı için bana biraz basit geliyor,anlayacağınız kafam oldukça karışık...:bbo:

6. 26 Ocak 2010
  7. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım bu forumda chicco trionun kumaşının bebeğine alerji yaptığını söleyen bir anne vardı..zaten 1300 gibi bi para verebilcek olsam concord neo travel sistem alırdm..ama o fiyata bebek odası takımı alabilcekken bi arabaya yazık..kraft twist 799 diolar ama ben bir sitede 650 y buldm..iyi araştrmak gerekir..ayrıca ben bayıldım arabaya..:)))

8. 26 Ocak 2010
  9. esssraaa

esssraaa minik kurabiyenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    chicco çok tercih ediliyor ama çok kullanışlı bulmuyorum ben..çünkü anakucağı pusetin üzerine monte edilerek kullanılıyor,zaten araba ağır bi de üzerine ana kucağı,hem çok ağırlaşıyor hem de tak, çıkar,katla eziyettten başka bişi değil:kızgın:

kraft modellerinin bi çoğunda ana kucağı şase üzerine doğrudan yerleştiriliyor..twist süper model ama ben bu kadar para vermek istemiyorum diyenler için fox diye bir modeli var.. araba 9kg ana kucağı
    3,5 kg oldukça da hafif..fiyatı da 650 ile 540tl arasında değişiyor..
    twist hakkaten güzel aklım fena karıştı benim de:uhm:

10. 26 Ocak 2010
  11. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm fox modelide güzel ama ben internette bir yorum gördüm onla ilgili...fox un ayak koyma yeri kapatılsa dahi çocuk büyüdüğü zaman uyuduğunda ayakları havada gibi kalıomuş..hatta sırf bu yüzden yeni araba almışlar..bende o yüzden twiste karar verdimm..iyi araştırınca uygun fiyata satan yerler var ben nette 650 yesatan bi site buldum..

12. 26 Ocak 2010
  13. balnaz

balnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kraft twisti düşünmeye başladım.pusetinin port bebe olması çok güzel bir özellik çünkü uzmanlar bebişleri anakucağında 2-3 saaten fazla tutmayın diyorlar.bebiş çok minikkende kullanılır.zaten bebişi yatarken dolaştırmak beni daha çok mutlu eder.anneye dönük kullanılmasıda aranılan bir özellik.anakucağının direk pusetin ayaklara monte edilebilmeside süper bir özellik.tam olarak chicconun trio modelinin fonksiyonlarına sahip ve yarı fiyatı...arkadaşlar karanlıktan çıkmama yardımcı olduğunuz için çok teşekkürleropuyorumnanaktan

14. 26 Ocak 2010
  15. esssraaa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eğer çok yoğun bi şikayet değilse çok dert değil aslında..bi de çocuğu kaç yaşına kadar arabayla gezdirmiş onu yazan:roflol:
    650ye bulduysan süper ama,foxla arasında fark kalmıyo nerdeysezemuszemus
    hangi sitede bulduğunu yazarsan çok sevinirim..

16. 26 Ocak 2010
  17. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım burdan site adı verilirmi bilmirum ama google'a veo yaz gerisi çıkar:)) he bu arada bu fiyat havale indirimli fiyatı..

18. 26 Ocak 2010
  19. esssraaa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    buldum canım,havale indirimi ile 654lira,hakkaten epey fark etti,heryerde 799tl çünkü..
    link verebilirsin,herkes veriyor,sorun değil bildiğim kadarıyla..
    çok teşekkürler..