chıcco simplicity puset kullananlar

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve sevilzgr tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

13 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sevilzgr
  1. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar pusetle test sürüşü yaptım ama memnun kalmadım diyebilirim.Kumaşı kaygan sanki bebişimi koyduğumda ufacık bir hareketinde kayıyor.(bu arada 3 aylık bebeğim).Bebeği arkadan görme yeri yapılmış ama bebeğin yüzüne adeta güneş geliyorr..
    Bu modeli kullanan arkadaşlar memnun kaldılar mı ?

2. 13 Haziran 2010
  3. hemxsxirem

hemxsxirem gamzeli kelebeğim beniiim Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben de şimdiye kadar ciccho nun kangurusunu kullanıyordum, ama havalar çok ısınınca artık rahat edemedim. o yüzden dün eşimle gidip unkapanından bebek arabası aldık. o kadar çokçeşit ve model vardı ki, kafamız kazan oldu. kızımda huysuzlanınca biraz acele mi ettik bilmiyorum ama simplicity modelini aldık. bana da çok kaliteli ve kullanışlı geldi. sürmesi rahat açıp kapaması rahat,kapayınca yere doğru düşmüyor, dik duruyor. bebeği yatırdığımız yerdeki kafa koruyucular güzel, başka modellerde hep demire geliyordu kafası. beğenerek aldım, ama kullandıkça anlıycam tabi. kumaşının kayganlığı hiç dikkatimi çekmemişti. başka kullanan arkadaşlar var mı acaba?

4. 13 Haziran 2010
  5. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de eşimle gittim saraçhaneye gitmeden aklımda bir model vardı,çift yönlü ön-arka tekerlekleri 360 derece dönen birşey istiyodum fakat oraya gittiğimizde benim de kafam karıştı gittim alakasız bi model aldım üstelik istediğim modelleri içermeyen bi puset..bebişle gittiğimizden midir nedir aceleye geldi galibaaa..aldığım yeri aradım değiştiririz dediler ama orda bildiğim kadarıyla chicco ve macleren markaları satıyorlar.Chıcco da pahalı bir marka üst modelleri biraz tuzludur diye düşünüyorum bakalım eşimle tekrar gitcez oraya o kadar yol masraf keşke bize yakın yerdeki mağazalardan baksaydım hem kafam bulanmazdı hem de istediğimi almış olurdumm.

6. 13 Haziran 2010
  7. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oğlum çok hareketli olduğu için puseti yatar pozisyonda kullanamıyorum diğer şekilde de hareket ettikçe aşağıyua doğru kayıyor acaba erken mi puseti kullanmak için bilemedim..

8. 13 Haziran 2010
  9. hemxsxirem

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğin küçük olduğu için yatar kullanman lazım ama. oturur şekilde öne doğru atar kendini, dengesini kuramadığından.
    sen de cihcco simplcitiy mi aldın?

10. 13 Haziran 2010
  11. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    bence daha hafif tam yatar 3 kademe yatan enazından öyle bir araba alın..bu araba 8 kg çok agır ben multiway aldım agır olduug için şimdi ucuz bir baston aldım 3 kg çok işime yaroyr hep bunu kullanıyorum artık..ilk araba duruyor öyle balkonda kışın kullanırız artık.

12. 13 Haziran 2010
  13. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet ''hemşirem'' ben de simplicity aldım.pusetin ağırlığı konusunda bir sorun yok diğerlerine göre gayet iyi ama fonksiyonları hoşuma gitmedi.Bastonun pusete göre çok özeliği yok o yüzden tercih etmedim ben.

14. 13 Haziran 2010
  15. hemxsxirem

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım bastonlar tam yatmıyor dün bize adamın anlattığına göre. çok ağır değil evet, kapanırken yere doğru kapanmaması da güzel, güneşliğini fermuarından açıp daha havadar yapabiliyorsun, tam önüne kadar kapaya biliyorsun. açıp kapamak kolay... bilmiyorum ben de dün aldığım için henüz çok kullanamadım :))) kullandıkça anlıycaz. olmadı ecrin gibi uucuz yollu bi de baston alırım napiyim...
    senin hoşuna gitmeyen ne? belki benim dikkat etmediğim birşey farketmişsindir.

Papapatya bunu beğendi.
  16. 13 Haziran 2010
  17. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sadece hafif olması güzel..güneşliği yatarken tam kapanmıyo ve şeffaf kılıftan bebeği görme bölümü yapmışlar ama ordan güneş çocuğun yüzüne vuruyor.kumaş kaygan yapıda o yüzden altına birşey koymak zorunda kalıyorum kemeri bağlayamıyorum..anlayacağın tam bir fiyaskoo.yarın değiştirmeye gitcez inşallah istediğim gibi birley bulabilirim..gerçi her marka yok ama macleren ve conford da varmışş macleren tuzlu galiba conford hakkında hiç bilgim yokk..

18. 14 Haziran 2010
  19. sevilzgr

sevilzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar pusetle ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum..