çiçek almayan erkekler...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EVRXIXMCE tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EVRXIXMCE
  1. EVRXIXMCE

EVRXIXMCE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkek arkadaşıma bir türlü çiçek aldıramıyorum sadece benimki mi böyle yoksa sizde de aynı dert varmı. çok istediğim halde almıyor. ben onun kurallarından daha değerli olmalıyım değil mi böyle giderse ayrılacağım :çok üzgünüm:

2. 22 Temmuz 2008
  3. fragola

fragola Gruşenka Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Çiçek almadığı için mi ayrılacaksınız?

4. 22 Temmuz 2008
  5. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    böyle basit sebepler yüzünden yuva yıkılır mı?kolay kurulmuyor yuvalar ayrılmak basit ama.herkesin eşinin farklı bir karakteri var kimi çiçek almaz,kimi aldatır,kimi çok cimridir.beterin beteri vardır burda neler okuyoruz sizinki onlarla kıyaslanamayacak kadar basit.bunları dert etmeyin kafanıza unutmayın herheş dörtdörtlük degildir herkesin hayatında.

6. 22 Temmuz 2008
  7. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar..
    Çiftlerin birbiriyle hediyeleşmesi sünnetten ve güzel davranış biçimlerindendir kalpleri yumuşatır ama en önemlsi de YÜREKTEN GELEN bir durumdur..
    O kadar yüzeysel yazmışsınız ki;şöyle bir özet çıkıyor:SEVGİLİM BANA ÇİÇEK ALIRSA DEVAM EDERİZ İLİŞKİYE;ALMAZSA AYRILIRIM!...Yani derin yazsanız belki mevcut olan diğer soĞuma sebeplerinizi de izah etseniz -hak vericez-aAyrılma sebebi olarak Bu çİçeğe ODAKLANMA;Son çare görme işine..
    Şu yazıyı bir okuyun: sengözlerimebaksanab
    Sevgilisinden çiçek bekleyen kadın hakimiyet işaretinin peşindedir elbet. hemi de uygar bi adamı kapatmış olma gösterişindedir ayrıca. ona çiçek alsın diye erkeğin ödediği bedelin farkındadır kadın, tam da bu yüzden diretir çiçek de çiçek diye.cebinden para çıksın ister adamın,halkın içinde elinde tüfek tutar gibi nasıl taşıyacağını bilemeden o buketle utana sıkıla yürüsün ister, iş arkadaşları duymasın diye "daima birlikte" gibi saçmasapan bir notu telefonun öte yanındaki mahalle adamı çiçekçiye fısıldasın ister; kısacası basbayağı eziyet etmek ister kadın erkeğe. teslim olsun ister, burnu sürtülsün ister, bakalım kendisi için "bunu da yapacak" mıdır diye sınar.
    o yüzden çiçek almış kadının gözlerindeki pırıltıya tekrar bakınız diyorum, muzaffer komutan edasını göreceksiniz. papatya sevgisi falan değildir o. yoksa papatyanın düşkünü, gider kendi alır çiçeğini, değil mi ya?

:roflol::roflol::roflol:

Bu yazı site atıf olsun diye değil biLakis bizlerdeli bu çiçek takıntısıyla keyifLenmek adınadır;lütfen yanlış anLamayın;sizin nezdinizde ÖZELEŞTİRİ yapıyorum kendime de..

8. 22 Temmuz 2008
  9. Libyana

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Canım;eş değiller;arkadaş sevgilisinden bahsediyor...coksekeriremsu

10. 22 Temmuz 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Allahtan sevmiyorum hiç çiçekti vs
    ilk günden dedim çiçek, şiir vs sevmem diye
    hediye alsın tabi ki ona bir itirazımız yok :lepi:

çiçek almıyor diye ayrılmak da hoş değil bence, herkes aynı olcak değil ki. sevmiyordur belki öyle romantik şeyler CADIARZU çiçek sevgiyi belirleyecek birşey değil ki Şeniz

12. 22 Temmuz 2008
  13. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Adam gibi adam olduktan sonra çiçek almayıversin ne olacak :))) Çiçek almaması sizi sevmediği ya da önemsemediği anlamına gelmez ki.
    Benim sevgilimde tam tersi almak ister ama ben istemem. Ne bileyim utanırım öyle elimde çiçekle yürümekten.

14. 22 Temmuz 2008
  15. Libyana

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Benim eşim sık sık çiçek alır bana gerçekten de KADIN ruhu istiyor;okşanıyor bu hareketle..Buna asla karşı çıkmam ama almazsa da almaasın canım hiç mi romantik bir yanı yok hepten mi bitkiSeL..Karakteri;size olan saygı ve sevgisi öylesine büyük ve derin olmalı ki kapatsın bu ÇİÇEK almama eksiğini ..(sizi üzdüğü için EKSİK diye nitelendiriyorum..)

O da neden bu kadar inat ki;bir kerecik eline kırmızı bir gül alsa da gönlünüzü okşasa ölür mü ..?
    Kadın ruhu zariftir aynı zamanda da alıngan ve kırılgandır ona çiçek olayı saçma da gelse;işin ucunda sizi memnun etmek var ne olu yanii..
    Siz de fazla takılmayın;başka güzel meziyetleri varsa onlara odaklanın canım..:KK66:
    Çoğu kadın etrafındaki kadınlar çiçek aldığı için ya da GÜNÜMÜZ sosyal hayatında ÇİÇEK olayı neredeyse tamamen ticaretle bütünleştiği için; görür ve ister..
    Her zaman olmasa da zaman zaman yapılmasıhoş bir davranış;eşlerin bağlılığını pekiştirmek adına..

16. 22 Temmuz 2008
  17. SU IXSXIK

SU IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maddiyatçı bir insan kesinlikle olmadım olmayacağımda...bana alınan bir şeyin büyüklüğü küçüklüğü önemli değildir...önemli olan hatırlanmaktır...sevdiğim bana çok fazla gül aldı..kuruttum onları duvarda sepetin içinde asılı duruyor...dedim yeter alma bana...hele özel günlerde hiç alma para tuzağı...onun yerine bi yemek başbaşa kalmak ne bilim ufak tefek şeyler yetiyor bana haa ya da şehir dışı uzak biyerlere kaçmak en çok sevdiğim şey....sana gül almasından daha çok seni gerçekten sevmesi önemli takılıp kalma...benim aşkım şimdide anneme gül alıyor...diyorum hani bana sana çok aldım yeter diyor anneme alcam....çok hoşuma gidiyor...

18. 22 Temmuz 2008
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aaaaa daha neler artıkkk sevgilim bana çiçek almadı diye ayrılıcamm ölemiii ????? dahaaa nelerr yahhhuuuu