Çiçek Tohumu, Çelik ve Fideler İçin Çiçek Kardeşliği Yapalım / Ücretsiz Değişim...

Konusu 'Bahçe Bakımı ve Çiçekler' forumundadır ve Kalliste tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Kalliste
  1. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşlar yakında havaların güzelleşmesiyle çiçek böcek derken balkonlarımızı bahçelerimizi rengarenk görmek isteyeceğiz, bazı arkadaşlarımızın çok fazla çiçek bilgisi yok bazılarımız ise hangi çiçeği nasıl yetiştireceğini bilemiyor, tahmin ederim ki bazılarımız ise yetiştirdikleri çiçeklerin değişik renklerini elde edemiyorlar....

Benim özellikle sakız sardunyalarına ilgim var her rengini üretmeye çabalıyorum yaz aylarında elimde olan renkleri paylaşabilirim yollamak isteyenlerden de değişik renkleri alabilirim diye düşündüm..

Sadece bahçe çiçeklerimizi değil salon bitkilerimizden de paylaşım yapabiliriz...

Çiçeği olan arkadaşlarımız hangi türleri varsa yazarlar diye düşünüyorum benim çiçeklerim şu anda renklerii belli edecek halde değiller fakat yeşerir yeşermez paylaşacağım, çeşitli tohumlardan fideler de yetiştiriyorum bunlarıda paylaşacağım...a.s.

Evet çiçekleri olup vermek isteyen tüm arkadaşlarımız yazabilirler veya aradığı çiçeği bulamayanlar...a.s.

2. 22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Kalliste
  3. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben hafta sonu balkonun kenarını kapatsın diye saksıya dikeceğim uzuniri aslanağzı(Muflier) ve katmersiz kraliçe çiçeği(Reina Margarita) aldım az büyütüp bahçeye geçiririm belkide ha birde renkli katmerli semizotu(Pourpier) aldım.