Cicim aylar dei,l ikence aylar oldu..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sweetgul tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sweetgul
  1. sweetgul

sweetgul Guest

5 aylik evlilik 4 yillik bi iliski hayatimin aski bu dedigim adamicin . ailemden uzakta dunyanin bi ucuna geldim .. ..esim uzun yillardir yurt disinda bi arkadas vesilesiyle tanistik tabi ulke disi olmasi itibariyle cok az gorusebildik... evlendikten sonra onu tanimamaya basladim..surekli azarliyor yaptigi herseyi basima kalkiyordu . ben merkezli bi yasantisi vardi ben sadece fikrimi soyledigimdede bile cok agir sorler soyleyip azarliyordu ..beni ezmek istiyordu belliki ..bilmem kim akil veriyorsa ..huzursuzluk olmasin diye hep sakin olmaya calistim .dunde bana adi..seref.... git bababin evine gidyince cok kirildim. ..suan konusmuyoruz ve bana bi ayligina gitmemi istedigini soyledi nedeni ise onu rahatsiz edip sevmedigi seyleri yapiyormusum ..halbuki bizim sevdigimiz seyleri birakin yanlkizca fikrimiz soyluyoz diye hakaretler duyuyoruz..suan okulum var gidemem ..semester de gideyim diyorum kabul etmiyor gitmemi istiyormus ..cok kirildim cok:gitme:

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2009
  2. 26 Ağustos 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Hatalı yanlarınız varsa onları törpüleyin,ama buna rağmen aynı tavırlarla karşılaşıyorsanız asla kendinizden ödün vermeyin.Kişiliğinizi değiştirmeye çalışmayın.:eek:lmaz:

4. 26 Ağustos 2009
  5. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım evliliğin ilk yılı şeytanın eşlerle en cok ugrastıgı dönemmıs ve eşler birbirlerne ne kadar ıyı sarılırsa şeytan birşey yapamazmıs her evlılıkte olur boyle seyler tavsıyem gitmeyecegını soyle burası benımde evım ne zaman gıtmek ısteyecegıme ben karar verırım de tepkılı ol bıraz kendını de ezdırme bence çok zordur senın ıcın üzülme lütfen hatta ona bı mektup yaz istersen basucuna koy okur anlar belkı duygularını

6. 26 Ağustos 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ozellikle neden gitmenizi istiyor anlamis degilim??
    rahatsizsa kendisi gitmeli!!
    sakin odun vermeyin bence biraz kendi hatalari olabilcegini dillendirin
    burnuma cok pis kokular geliyoooo...

8. 26 Ağustos 2009
  9. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bence eşinin başka problemleri var.5 ayda sevgi ve saygı bu kadar çabuk tüketilmez.sizden hemen gitmenizi ve 1 ay kalmanızı istiyorsa bunun altından başka şeyler çıkacak gibi geliyor bana

10. 26 Ağustos 2009
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Yalnız yeni bir şey öğrendim şu an itibari ile ...Şeytan evliliğin ilk yıllarında eşlerle çok uğraşıyormuş.zemuszemus Demek her şeyin sorumlusu O ...:smiley-cool: Şeytanı andık gülümseme koymazsak olmaz.kötükedihüso

12. 26 Ağustos 2009
  13. sweetgul

sweetgul Guest

evet cok rahatsizmis ben onun sozunu dinlemiyormusum kadinlik yapmiyormusum ..su kadinlik nasil oluyo inanin bilmiyorum artik daha nasil soz dinlemeliyim anlamadim istedigi yere gideriz istedi yemegi yapariz ..benim cnm bi sey isteyince ortaligi yikiyo..resmen benim insan yerine koymuyo degerim yok maliyim sadece...halbuki cokta sesiz ve uysal biriyim ..hep azarlanmak terslenmek benimde canim ayetti artik ya

14. 26 Ağustos 2009
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.671
    Ödül Puanları:
    163
    Bu kadar kısa sürede bu kadar kabalaşmış olması ve sizden 1 aylığına gitmenizi istemesi ilginç.
    Kusura bakmayın ama ne kadar seviyor olsanızda, eşinizin hakaretlerini nereye kadar çekeceksiniz. Bir eşin karısına şerefsiz demesi bence çok ağır bir itham. İyice düşünün taşının bu adamla bir ömrü paylaşmak istiyormusunuz istemiyormusunuz. Hiç bir şey için geç kalmış değilsiniz.

16. 26 Ağustos 2009
  17. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    5 ay'da yaşanacak şeyler değil bunlar,çok hızlı tüketmişsiniz bazı değerleri.
    Karşılıklı oturup ciddi boyutta konuşmalısınız bu durumu.
    Kendinizden taviz verip değiştirmeye de çalışmayın kendinizi,yanlışlar varsa beraberce düzeltmelisiniz.
    Emek verin,uğraşın tabi ama tek taraflı olmasın bu durum.
    Ben henüz bekarım,ancak bana adi şerefsiz babanın evine git diyen bir adamla aynı evde....
    Neyse..
    Empati yapınca çok aşağılayıcı bir durum gerçekten.

18. 26 Ağustos 2009
  19. sweetgul

sweetgul Guest

galiba seytan kanina girdimi nedir tovbe yarabbi cunku insan en cok ailesine deger vermeli biz boyle gorduk anne babamin sevgisi ve saygisiyla buyuduk ..ben 28 yasindayim esimde 36 ..hemne cocuk istiyor tabi ben birz evliligimi yasmak istedim 8 ay musade istedim bu bile azarlanmam ve kizilmam icin sebeb..bunlari yazarken bile cok gucume gidiyor ...niye bu kadar bencillik yapiyor...kimden akili aliyo kadinin gozunu acmayiin kim diyor bunu kim

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ağustos 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.