Cidden bir derdim var

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve banueralp tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : banueralp
  1. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar açtıgım yazılardada gördügünüz üzere mutlu ve çok güzel bir evliligim var. hiç bir sorunumuz yok. geçen hafta liseden çok sevdiğim bir erkek arkadaşımla karşılaştım. msn den görüşüp muhabbet ettik. bugün c.tesi günü buluşalım uzun uzun muhabbet ederiz dedi. oda evlenmiş ama boşanmış. çok zor günler geçirmiş. c.tesi için beni yemege dışarı davet etti. eşime durumu söyledim önce düşündü. ben dedimki gerçekten çok yakın arkadaşım. aklı başında düzgün bir çocuktur. hatta senle tanışmayıda çok istedi ama bu tarafa geçemicek bir yerde buluşucaz dedim. oda ben sana güveniyorum akşam buluşmayın ama 4 gibi buluşun 8 e kadar gelmiş ol dedi. ama içimde garip birşey var. ilk defa eşimden başka bir erkekle arkadaşımda olsa yemek yicem. sizce bu istegim normal mi. yoksa vazmı geçiyim. eşime içimde bi gariplik var senden başka biriyle yemek yicem desem gitme o zaman felan der. kötü bişey değil dimi kızlar yaptıgım.-tatlicadiarzu-

2. 10 Eylül 2008
  3. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Bence değil...
    Kalbin temiz, eşin senden emin, sen eşinden emin. Sorun yok bence. Arkadaşın da efendi biriymiş. Bir dahakine eşinle de tanıştırırsın, için daha da rahat eder.
    Eşinin sana güvenmesi çok güzel.

4. 10 Eylül 2008
  5. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

canım bence çok ince düşünüyorsun eşin sorun olarak görseydi konuyu zaten sana gitme derdi değilmi?isteğin çok normal tabiki yinede bir gariplik hissediyorsan akşam eşini bekle birlikte gidin bence en güzelide bu olur...

6. 10 Eylül 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    İçinizdeki garipliği anlatsaydınız daha iyi olurdu..kaydirigubbakcemile2
    Eğer eşiniz sorun etmediyse siz neden kafanıza taktınız ki?:nazar:

8. 10 Eylül 2008
  9. banueralp

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlar. gerçekten eşim hep bana güvenir. 4 yıllık evliyiz daha bir kere birbirimize öle kısaknçlık kavgası güvensizlik gibi nedenler açmadık. çok seviyor ve seviliyorum. eşimle gitmek isterdim ama ilk buluşmada olmaz. çünkü belki arkadaşım eşim varken rahat rahat anlatamaz dertlerini. sonuçta 12 yıldır görüşmüyoruz. çok zaman geçmiş. evet eşimin bana güvenmesi çok ama çok güzel. inanın eşimi dünyalara değişmem o da beni. bunu biliyorum. siz olsanız eşiniz izin verse gidermiydiniz onu da merak ettim. tabiii bide akşam değil ki görüşme saat 4 de ve herkesin gittiği bir yerde dimi ama

10. 10 Eylül 2008
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    düşünüyorum da ne kadar yakın olursam olayım bana ters geliyo birazcık. akşam yemeği ters geliyo. üstelik yalnız olarak ters geliyo. şimdi bile çok samimi erkek arkadaşlarım vardır okulda aynı masada saatlerce oturup konuştuğumuz olur başbaşa kantinde ama ikimiz yalnız gezmeyiz dışarda yemek yemeye gitmeyiz bunu topluca yaparız eğer bi derdi varsa yalnız konuşmak isterse bunu da ayaküstü konuşmalarla okulda hallederiz genelde yada dediğim gibi kantinde halederiz.. ama herkes farklıdır siz ve eşiniz bunu anlayışla karşılıyosa hiç keyfini bozma güzelce git yemeğe tadını çıkar yemeğinin eşinin dediği gibi 4 te git yemeğinizi yiyin sana da değişiklik olur hem. bidakine de eşinle gidersiniz hepiniz yemeye.

12. 10 Eylül 2008
  13. misilleme

misilleme . . . Pro Üye

Beğenildi:
    321
    Ödül Puanları:
    113
    Eşin sorun yok demiş, senin de güvendiğin biri daha ne olsun.

14. 10 Eylül 2008
  15. banueralp

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    işte huzursuzlugu bende anlamadımki? heralde 6 seneden sonra eşim olmadan bir erkekle buluşmak dertleşmek. eşim sorun etmedi. hatta düşünmesine izin verdim. 1 saat sonra git görüş eski arkadaşın dedi. ben sana güveniyorum. eger yanlış bişey hissedersen hemen kalkacagına ve bir daha görüşmeyecegine eminim dedi:)

16. 10 Eylül 2008
  17. tulayo

tulayo EĞLENCEYE KATIL:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şöyle düşün eşin bir kız arkadaşını yemeğe götürseydi senin tepkin ne olurdu ama sensiz gidecek.sadece bir kereye bahsus.ama oda boşanıp zor günler yaşamış olacak.eşinle dertleşmeye ihtiyacı var olsun.bu durumda sen napardın.açıkçası ben ne gitmesine izin verirdim nede böle bir durumda ben giderdim.yapacağım tek bişey olurdu oda müsait bir gün eve yemeğe çağırırdım.eğer ben eşimden böle bişey istediğimde izin verseydi gitmezdim çünkü başka bir zamanda o benden böle bir talepde bulunduğunda bende izin vermek zorunda kalırdım.ve bu benim hiçte hoşuma gitmezdi:)sen bizim tepkimizi merak etmişsin ve inan benim tepkim bu olurdu.gitmez eşimde evdeyken yemeğe çağırırdım arkadaşımı.bu devirde kimseye güven olmaz.sevgiler....

18. 10 Eylül 2008
  19. banueralp

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağol tulayo cum. sormuşsun eger eşin böle bişey istese diye:) evet eger eşim çocukluk lise arkadaşıyla görüşecekse ve derdi varsa yani benim yaşadıgımın aynısını yaşayacaksa izin verirmiydim dedim kendi kendime. EVET verirdim cnm. ama eminimki eşim sende gel derdi. çünkü yeni tanıştıgı insanlarla uzun uzun oturmak hoşuna gitmiyor cnm. tanımadıgı biriyle. ama ben severim onun arkadaşlarıyla oturmayı. bunu bildiği için ben sölemeden gel der. çok oldu ve birlikte gittik. ama böle bir durum olsaydı güvenirdim ona.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.