cidden yardim istiyorum !

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve sosyal_bela tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sosyal_bela
  1. sosyal_bela

sosyal_bela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar, öncelikle bu yaziyi yazma konusunda o kadar cok düsündümki belki yanlis bölümdeyim belkide yerinde.. Ama bu bölümün diger konularina baktigimda ve
    yorumlari okudugumda "kesinlikle birileri bana yardim eder" diye düsündüm.

Ben iflah olmaz bir vakayim sanirim! hayattan ders almasini bilmiyorum gerci
    sütten agzim yanip yogurdu üfleyerek yedigim zamanlar olmustur ama
    kendimi bir türlü toparlayip normal bir insan gibi yasayamiyorum.

arkadaslar yardima ihtiyacim var cidden.

Kendimi anlatmak istiyorum iyice icimi bosaltmak ve agir olan herseyi ortaya dökmek istiyorum! (kimsenin beni tanimamasinin rahatligida var) ciddi ciddi intihari düsünüyorum
    bir yandan ise o kadar hevesliyimki yasamaya! daha görmem gereken insanlar, haz alacagim zevkler
    duyabilecegim güzel sözler, gidebilecegim yerler var diye düsünüp bir el beni tutuyor.cinnet anlarimda! cinnet diyorum evet kendime aci veriyorum cunku kimseye saldirmamak icin!

her goruse, her dusunceye acigim sadece hakaret ve alay gecilmesini ve sert bir uslupla elestiri almayi istemiyorum. Ne dersiniz yardimci olacakmisiniz?

2. 15 Temmuz 2010
  3. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    sebep nedir seni bu raddeye getiren
    intiharı düşünecek kadar karamsarlığa iten

4. 15 Temmuz 2010
  5. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    poblemin ne canım.Açıklamadan kimse sana yardım edemez ki.

6. 15 Temmuz 2010
  7. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Seni bu olumsuz duygu ve düşüncelere iten problemi paylaşırsan bizlerle belki derdine derman olamasak bile derdine ortak olup fikirlerimizi belirtebiliriz. Nedir seni bu denli üzen şey?

8. 15 Temmuz 2010
  9. sosyal_bela

sosyal_bela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tesekkur ederim canlar sadece nasil ve nerden baslayacagimi bilmiyorum. Sorunumun temelleri nereye dayandigini anlatmakta zorlanacagim herhalde. Ama sanirim ben asiri derece duyarli ve vicdani
    fazla gelismis hem cok iyi hem cok kotu olabilen bir insanim!
    Bir cocugun yasamamasi gereken bir kac sorun yasadim ve o yasta bile "benden daha sorunlu insanlar var" diyerek kendi sorunlarimi sindirdim ailem ve cevremde cok yardimci oldu icime kapanmama. Kizmis ama bir turlu patlamayan bir misirim sanki :)
    buyudukce zavallilasiyor insanlar bunu ogrendim kucukken.
    masum yalanlarim yuzunden cok dayak yedim canim annemden
    misafirlerin yaninda argo bir kelime, yada bir cikolatayi kabul etmissem ev sahibinden ikincisinide almissam dayak sebebimdi. 8 yasimdayken sisenin dibindeki sutu bitirdigim icin bogazima bicak sokmustu annem ve dondermisti. Gunlerce yutkunamayip yara icinde kalmisti agzimin ici.
    10 yasinda komsumuzun oglunun odasinda muziik dinledigim icin bodruma kilitlendigimde bir curumus yiyecegin uzerinde kurtlar kaynastigini gordugumde nefes alamayacagimi anlamistim. Cok sevdigim bir komsum vardi kizlari cok guzeldi (benden buyuklerdi) hayran kalirdim onlara saclari boylari giyimleri cok guzeldi. Beni severlerdi ama gezmeye kucugum diye yanlarina almazlardi. Bende babalariyla vakit gecirirdim. Sohbet ederdim anneleriyle. Aileme saygi duyarlardi. En yakin hissettigim insanlardi taaki o cocuk aklimla hayran kaldigim kizlarin babasi beni taciz edene kadar.
    Cok duyarliydim dedim ya. Adamin esi hep hastaydi eli yuzu sis gezerdi acirdim uzulurdum. Cunku gorunurde esi onu cok seviyor ve uzuluyordu. Bende uzuntusune ortak oluyordum.
    Annemin dayaklarina kizdigimi hatirlamiyorum. Babama kizardim annemi aglatip gidiyor kalbini kiriyor diye dolayisiyla annemde ne yaptigini bilmeyip sinirini benden aliyordu. Her aciya bir kulp takardim sorunum bundan ileri geliyor sanirim. Ablamin yasi benden cok buyuktu onada hayradim herkes cok akilli ve karakterli bir kiz oldugu icin severdi. Fakat geceleri ailemden gizli ilginc sekilde korkutuyordu beni! temeli buraya bagliyorum artik! buyudukce bende kotu oldum nefretlestim kinlendim. Ama ergenlik cagimda duyarli olmayi bir nevi kestim.. ama olan olmustu..

Son düzenleme: 15 Temmuz 2010
  10. 15 Temmuz 2010
  11. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    acilen bi uzmana görün
    bu yaşadıkların daha çookk patlaklar verir
    Allah yardımcın olsun

12. 15 Temmuz 2010
  13. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    sansür uygulasaydın arkadaşım ya
    bana çok ağır geldi
    vahşet bu resmen.
    korku filmi gerilim sahnesi izler gibi oldum
    ürperdim sen ciddi misin aklım almıyo
    gerçek mi anlattıkların

14. 15 Temmuz 2010
  15. sosyal_bela

sosyal_bela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada 29 yasindayim

16. 15 Temmuz 2010
  17. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Daha küçük yaştayken yaşadığın şeyler yenilir yutulur değil, tek başına altından kalkamazsın, yanlış şeyler yapabilirsin.

Lütfen bir uzmandan yardım al. Hatta burda uzman psikoloğumuz var, ondan randevu alabilirsin.

İnanamıyorum bütün bunlara:1shok:

18. 15 Temmuz 2010
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163