Çift rahim ve rahim onunde perde

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve seldaaa tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : seldaaa
  1. seldaaa

seldaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba hocam ben 25 yasin 4 senelik evliyim 1 senelik evliyken bir sefer dusuk yaptim daha sonra cift rahim oldugunu ve rahim onunde perde oldugunu ogrendim 3 sefer amelyat oldum rahimler birlestirildi ama ben hala hamile kalamiyorum doktorum bir sorun olmadigini soyluyor ama ben yasim ilerledikce hamile kalma ihtimalimin azalacagindan korkuyorum hocam aceba tup bebek le hamaile kala bilirmiyim lutfen yardimci olun

2. 20 Temmuz 2010
  3. dada87

dada87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    aradığın hoca ben değilim arkdasım belki ama ben yeni evliyim 10 aylık ama ablam 15 senelik evli yaşıda 37 gitmediği doktor denemedigi yöntem ilaç kalmadı doktorların tek dediği hiç bi problemin yok tıbbın sna yapabileceği bişey yok yani allh verirse çoçuk sahibi olucaksın dediler ve 15 yıl bekledik düşünsene olmadı artık çocuğu olmaz gözüyle baktık taaa ki 5 hafta önceye kadar 15 yıl sora kendiliğinden hamile kaldı ablam bütün sülale şok olduk ve allh çok büyük dedik bir kere dha paylaşmak istedim seninle

4. 20 Temmuz 2010
  5. seldaaa

seldaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gercekten bende cok sevindim ablan adina Allah hayirli dogum nasip etsin ins Allah dilerse hersey olur herseyin hayirlisini kurban oldugum Allah herkeze versin ablaninda bebegi ins saglikli sihatli olur paylasimin icin cok tesekkur ederim

6. 21 Temmuz 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    rahim ile ilgili anatomik problemlerin düzeltilmesi iyi bir yaklaşım olabilmekle birlikte bazen rahim içinde hasara neden olup embriyonun tutunup gelişmesini zora sokabilir.Bence bir rahim filmi çektirin ve iki adet arasında(yaklaşık 10-15.günlerde)rahim zarının kalınlığına(endometrium)baktırın.Bunlardan emin olmadıkça tüp bebek denemesi için acele etmeyin

iyi günler

8. 21 Temmuz 2010
  9. seldaaa

seldaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hocam gecen ay cekindim rahim fimli bugunde doktorumda randevum vardi rahimler guzel birlesmis dedi rahimin gelismesi icin vitamin verdi 1 sene kullanmam gerekmis 1 sene icinde rahim kendine anca gelir 1 sene sonra hamile kalabilirsin dedi cevap verdigniz icin cok tesekkur edrim hocam

10. 30 Temmuz 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun.

Hayırlısı olsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.