Çift Rahim ve Rahim Yapışıklığı Ameliyatı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EFTEL tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EFTEL
  1. EFTEL

EFTEL annesinin küçük prensi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mrblar bende tek girişe baglı çift rahim vardı ve 6 senedir bu sorunumla başbaşaydım sonunda sorunumu aştım hem yapışıklıgı hemde çift rahimi cerrahi yolla düzelttirdim tabiki bu birasda doktorumun güvencesiyle bunu sizlerle paylaşmak istedim olmak isteyenler lütfen korkmayın derim nisan ayında kontrolüm var inşallah hazirandada bebegime hoş geldin derim bunu sizlerle paylaşmak istedim başka çözümü yok ameliyattan başka, ilaç çare deil çok araştırdım ...

2. 17 Şubat 2009
  3. TOPRAK AYDIN

TOPRAK AYDIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım inşallah bundan sonrası snin için çok güzel olur ve bebeğini en kısa zamanda kucağına alırsın. ben de tahlil sonuçlarımı bekliycem bakalım doktorum ne diyecek. kimi dr ol, kimi olma diyor ne yapacağımı bilmiyorum.aynı acıyı yAŞAMAKTAN DA KORKUYORUM. İZMİRDEKİ DR UN DEDİĞİ GİBİ ameliyat olup rahmin zarar görmesindende korkuyorum. sen ameliyat öncesi bu tür durumlarla karşılaştın mı. nasıl karar verdin. doktorun sonrası için ne dedi tam olarak.

4. 17 Şubat 2009
  5. EFTEL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm zaten 2 kere canımın yanmasından sonra ben kararımı vermiştim ama güvenilir bi dr arıyodum,rahim zaten her düşme sonrası öylede zarar görüyodu dr herşeyin normale gidecegini söledi bana nisan ayında gel tekrar muayane edelim ondan sonra hamile halırsın şimdi ameliyat oldun diye sakın deneme dedi.bakalım hayırlısı.sendedemi çift rahim var?

6. 17 Şubat 2009
  7. TOPRAK AYDIN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    EVET BENDE AYNI DURUMDAYIM.özel mesajda anlatmıştım gerçi msn ni ekledim. 40 gün oldu bebeğimi kaybedeli. acısı hala taze.çıkmazda gibiyim.çift rahimin değişik şekilleri var ama anladığım kadarıyla bizimki aynı şekilde. benim bebeğim karnımda öldü. izmirdeki doktorum çift rahimin bebek ölümüne sebep olmayacağını söyleyi vbir takım tahliller istedi. sonuçlardan sonra kesin birşey söyleyecek ama ameliyat önermem dedi.hepsi farklı konuşuyor

8. 17 Şubat 2009
  9. TOPRAK AYDIN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada senin ameliyat laparoskopi ile mi oldu. rahme dikiş atıldımı.

10. 18 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

selamunaleyküm ben aslında 3 yıldır bu siteyi biliyorum üyesiz sürekli ziyaret ediyordum.bugün üye olmak nasip oldu.bende sizler gibi sıkıntılı dönemler geçiriyorum.bendede rahim yapışıklığı var.7ay ilaç tedavisi dedi dr.mevladan ümidimi kesmiyorum inş sonuç alırım.benzer problemi olan lütfen yazsın bilgi ve rahatlama istiyorum

12. 18 Şubat 2009
  13. EU3

EU3 Guest

kimse yokmu yardım.....

14. 18 Şubat 2009
  15. TOPRAK AYDIN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hoşgeldin .allahimyardımcın olsun. rahim yapışıklığı farklı herhalde ben durumumu anlatmıştım. senin ki ilaçla tedavi olabilen birşey demekki..yardımcı olacak birileri çıkacaktır mutlaka..bekle biraz .. bu sitede birçok şeyin cevabını bulabilirsin

16. 19 Şubat 2009
  17. EFTEL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    laparoskapi ile olmadı cnm dikiş atıldımı bilmiyorum ama ben hastanede fazla kalmadım kanamayı takip ettiler fazla kanamam olmadıgı için çıkardılar hiç sancım felanda olmadı.Yane bende şaşkın bir haldeyim bu kadar kolay olmasına bilseydim önceden olurdum.süprizzzzz

Son düzenleme: 21 Şubat 2009
  18. 21 Şubat 2009
  19. EFTEL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aleyküm selam cnm hoş geldin bendede kürtaj sonrası yapışıklık oluştu ama ameliyat sırasında onuda düzelttiler ilaçla tedavisi varmı bilmiyorum ama küçük olanlar hsg(rahim filmi)ile düzeltiliyomuş diye duydum çok geçmiş olsun inşallah net cevabını bulursun..