çift rahim

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve songullll tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

?

1.çift rahim laporoskopi olmalımı ,2.bebek sahibi olmayı engellermi.

Anketin kapanma tarihi 28 Kasım 2010.
  1. ameliyat zormu

50,0%
  2. iyileşme süresi

50,0%
  3. çift rahili olarak doğum yapanlar

100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : songullll
  1. songullll

songullll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çift rahimim laporoskopi olucam olmak gereklimi karar vermek zor lütfen yardımcı olun çift rahimlililer yardım

Son düzenleme: 29 Ekim 2010
  2. 29 Ekim 2010
  3. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    ilk defa duyuyorum:S bu doğuştan gelen bir durum değil mi? yani rahatsızlığı var mı?

4. 31 Ekim 2010
  5. arsen_esra

arsen_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet güzelim gerekli bende olucam ameliyat doktor araştırıyorum.ilk hamileliğim çok zor geçti nedenini anlayamadık o zaman bilecik teydik.doktorlar anlayamadı. doğumumu memlekette asker hastanesinde yaptım doktorum ameliyattan çıkar çıkmaz aileme anlamadı mı doktorlar diye kızmış ve ameliyat gerekli demiş. daha sonra bende konuştum mutlaka olmalısın dedi.kızım şimdi 4.5 yaşında ve 2. bebeğim için ameliyat olacam. bu durumda hamile kalmamında çok zor olduğunu yüzde 1veya5 ihtimalle hamile kalma şansımın olduğunu söyledi. en kısa zamanda bende olucam Allah yardımcımız olsun.

6. 31 Ekim 2010
  7. songullll

songullll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende dört senedir uğraşıyorum bir kere hamile kaldım düşük oldu. rahim filmi çekildi çift girişli çift rahim olduğu anlaşıldı. geçen sene histeroskopiyle çift giriş düzeltildi. ağustos ve ekim ayında aşılama oldum ama hamilelik oluşmadı. şimdi dr. laporoskopi yapalım diyor ama korkuyorum sonrasıda yapışıklık olursa diye çok zor durumdayım.