çift rahimli olup düşük yapanlar duyun sesimi.......

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve TOPRAK AYDIN tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : TOPRAK AYDIN
  1. TOPRAK AYDIN

TOPRAK AYDIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar tek rahim ağzına bağlı çift rahmim var. tavşan rahmi diyede biliniyor. gerçi bende ilk defa başıma gelince öğrendim ama. bir hafta önce 27 haftalık hamileyken oğlumu kaybettim. acımı tarif edemem. bunun için ameliyat olmam gerekiyormuş. o zaman sağlıklı hamilelik geçirebilirmişim. bu durumda olan var mı. ameliyatı ve sonrası hakkında bilgisi olan varsa lütfen bildirin. bulunduğum yerde bu ameliyat yapıl mıyor. özellikle izmir ve ankara da bu konuyla ilgili tanıdığınız ve önerebileceğiniz bir doktor varsa lütfen bildirin. şu an acımı biraz olsun dindirecek tek şey bu.

2. 12 Ocak 2009
  3. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım gecmıs olsun acını ne soylesemde hafıfletemem allahı yardımcımız olsun bende 4. bebgımı kaybettım malesef acın acımdır senı anlayabılıyorum canım hacettepede lütfü önderoğlu var alanında uzmanlasmıs bırı ıstersen ınternetten bı gır bak ordan tlf ulasabılırsın veya maıl yoluyla ulasırsanda cvp verıyo tekrar gecmıs olsun canım

4. 13 Ocak 2009
  5. MelegimveAskim

MelegimveAskim cennette meleğim var Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    gecmıs olsun allah sabrını versın pekı bunu nasıl anladılar dogumda falanmı farkettıler yoksa kurtaj falanmı oldu aydınlatırsan sevınırım

6. 13 Ocak 2009
  7. TOPRAK AYDIN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım. hamilelik öncesi genel bir muayanye gittim. tesadüfen öğrendim. tam olarak ne şekilde olduğunu öğrenmek için ise hsg çektirdik.fakat doktorlar bunun düşük ve erken doğum riskini normallere göre daha çok taşıdığını söyleselerde ameliyatın en son düşünülmesi gerektiğini söylediler.ve acı son...şimdiki doktorum ise bile bile lades dediğimi ve ameliyat olmadan bir daha düşünmememi söylüyor. kafam karmakarışık. bu ameliyatı yapacak iyi bir doktora ihtiyacım var

8. 13 Ocak 2009
  9. TOPRAK AYDIN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım. allah senin de yardımcın olsun

10. 29 Ocak 2009
  11. TOPRAK AYDIN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ege üniversitesinde doktora gittim.doktorum artık bu ameliyatların risklerinden dolayı yapılamadığını söyledi.

12. 30 Ocak 2009
  13. chimera222

chimera222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım bende senin gibi aynı şeyleri yaşadım acını en iyi ben anlarım heralde allah bir daha yaşatmasın bu konuda sana yardımcı olmaya çalışıcam öncelikle hiç moralini bozma bu ameliyat hasta için çok kolay ama doktor için zordur ben çok araştırdım en iyisinin ankara gatada yapıldığını öğrendim zaten türkiyede bu ameliyatı ilk yapan orasıymış ve bu konuda gerçekten çok uzmanlaşmışlar mutlaka orayı tercih et
    gata artık sivilden hastalarada bakıyor ama mutlaka doktorun muanehanesine git orada görüş çünkü hastahane çok kalabalık oluyor ilgi fazla olmuyor
    risk dersek her ameliyatta vardır anacak uzmanı tarafından yapılırsa bir şey olmaz korkma benim şu anda 21 aylık bir oğlum var tekrar aynı şeyleri yaşamaktansa hemen bu ameliyatı ol daha fazla ayrıntı istersen yardımcı olurum doktor adı filan veririm

14. 31 Ocak 2009
  15. Kanarya

Kanarya annesinin zuzusu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle gecmis olsun canim.bende 3 gün önce ayni olaydan dolayi 3 aylik bebegimi kaybettim.ilk bebegimdi.düsük yaptiktan sonra durumumu ögrendim.doktorlar tedavisi oldugunu söyledi.ameliyat yada ilac tedavisi denildi.bunu bana hastahanedeki doktorlar söyledi.kendi doktorumla henüz görüsmedim.o zaman belli olacak ne oldugu.su anda cok üzgünüm.Allah kimseye yasatmasin.gelismeleri tekrar buradan bildiririm.

16. 2 Şubat 2009
  17. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun
    çitf rahim mi yoksa rahimde bölme mi varmış
    tavşan kulağı gibi demişssin benimde rahmim öyle
    evet ameliyat gerekli olabiliyormuş bazı durumlarda
    ama benim bebğim büyüdükçe aradaki bölmeyi itmiş öyle dedi dr.um
    ama ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı
    sanırım bu yüzdendi
    araştırmak lazım iyice
    tekrar geçmiş olsun

18. 5 Şubat 2009
  19. EFTEL

EFTEL annesinin küçük prensi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle geçmiş olsun diyorum kader arkdaşım bendede çift rahim var yane tavşan rahmi 5aylık ve3 aylık bebeklerimi kaybettim,tedevime başladım dün hsg denilen filmi çektirdim,sanırım 2 bebek sonrası kürtajdan sonra bide rahimde yapışma meydana gelmiş,ama tek ameliyatla bunu halledebilcegini söyledi,çok mutlu oldum biraz korkularım var ama,inşalah sevinçle sonuçlanır,ben istanbul tüp bebek merkezinde ameliyat olucam cuma günü ist gelebilirsen dr tel nosunu verebilirim şimdiden geçmiş olsun cnm.