Ciğer yemek iz yapar mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar 21 haftalık hamıleyım bıse takıldı aklıma hayatımda hıc cıger yemedım nasıltadı varbılmem bıle ama hamılelıyımde canım acaıp cıger cektı tadını bılmeden cektı bende yedım ama cevremdekı ınsanlar eger yersen ız yapıyor dıyorlar ben yedım veburnumun kenarını kasıdım acaba ız yaparmı arkadaslar cok merak edıyorumhamılelıgınde cıger yıyenler buraya lutfennnn

2. 23 Kasım 2009
  3. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Canım ilk defa duydum.Bende bayramda kan yapsın diye yemeyi düşünüyordum.Aklıma takıldı şimdi.Bebeğemi bizemi iz yaparmış?

4. 23 Kasım 2009
  5. radyolog

radyolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim annem kardeşime hamile iken ciğer yemiş ve sol omzunu başını kaşımış ve şimdi kardeşimin sol omuz başında yediği ciğer büyükllüğünde bir leke var daha çok bene benziyo üstüde biraz tüylü
    valla annem öyle olduğunu dedi ne kadar doğru bilemiyorum

6. 23 Kasım 2009
  7. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende yedim hatta bacağıma bile dokandım bilerek ama benim oğlumda hiç bir iz yok...

8. 23 Kasım 2009
  9. berna1

berna1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım böyle şeylere inanmayın hamileliğinizi zehir etmeyin kendinize.eğer bir iz olacaksa oluyor zaten bunlar bahane..herşey allahtan dua edin yeter..

10. 23 Kasım 2009
  11. derdu

derdu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annem hamileyken onu uyarmışlar bu ciğer meselesiyle ilgili, ciğer pişirmiş bigün.. tam yiyecek aklına gelmiş bırakmış aman biyerine bişiy olursa diye önce ciğeri tutuğu elini suya tutmuş sonra ıslak elini pijamasına silip mutfakta işine devam etmiş.. doğduğumda sildiği yerde 2 parmak izi ... pes detirtecek cinsten çok ilginç yani artık vaktine saatine mi denk geliyo anlamıyorum hiç ama denk gelirse oluyo işte

12. 23 Kasım 2009
  13. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Ya arkadaşlar inanmayın böyle şeylere.Safsata bunlar.Batıl inanç.Rahat rahat yiyinn.cokacimcoook

14. 23 Kasım 2009
  15. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    valla bende inanmıyordum böyle şeylere ama işyerindne bir arkadaşımın tam sırtında aynı ciğer gibi baya da kabarık biz iz vardı kahverrengi ve üzeride tüylüydü biraz orasını açıkta bırakacak birşey giydiğinde görülüyordu ben sormuştum o da annem ciğer yemiş orasıın kaşımış ondan olmuş demişti. Benimde unuttuğum bir olaydı burda okuyunca aklıma geldi bak hamileyken yemem bende... Ama benim asıl hep duyduğum eğer hamileyken birinin evinden mutfağından canınız çeken şeyi izinsiz alıp yerseniz o şey çocukta çıkarmış annemde öle demişti.. Benim ayağımda da küçük bir i var ama annem ne olduğunu bilmiyor.

16. 23 Kasım 2009
  17. EU3

EU3 Guest

ay cldırcam yaaa gercekten mı yaa napcaz ozaman yedım ıste yemesende ız cıkıo yemedın dıye dıolar ay delı olucam benım arkadasımda aynı yedım ondan sonra kalcamı kasıdım gercekmı dıye dedı hakıkaten bebıgın de kalcasında ız varr nolcak yaa ben bıde burnumu kasıdım allahımmmmmmm

18. 23 Kasım 2009
  19. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    annem bana ciğere sen dokunma dokunursan bir yeriinde iz çıkar der hep.ama piştikten sonra yersen ne olacak ki.gerçi hiç sevmem o da ayrı mesele.çok takmamak lazım bu tür şeyleri.