çıkamıyorum işin içinden , nolur bişiler yazın

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bilmem_ki tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : bilmem_ki
  1. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ara ara önceki msjlarımda da belirtmiştim , 3 yıllık beraberliğim var bn öğretmenım o esnaf sayılır.. ailesiyle ortk bi işyeri çlştırıyor..bı eğitim farkı var bz bu farkı aramzda pek hissetmemiştik ta ki ben bıraz iş hayatına girene kadar. aynı yerde oturuyorz, buradan cıkmassa durumu kendıne yetecek kadar ama ben buradan gitmek istyrm her defasında da dile getityrdm .. maddi olark cok ayakları yere basmıyor malesef bu da benı ister istemez düşündürüyor.. en son karar aldgmzda evlilik konusunu hiç gündeme getirmeyelim dedk ama bu kez de bz neden beraberz sorusu akla geliyr. onunla olmamın tek nedeni sevıyor olmamdı ama şimdi bunu bile düşünür hale geldım .. gercekten sevıyor muyum ? bazen aklımdan baskasının geçtiği bile oluyr bu durumda ona ihanet etmişim gibi hissedyrm .. kafam cok dagınık lütfen bana fikir verin .. onunla evlilik hayali kuramıyrm çnkü geleceğimden korkuyorm , silip de atamıyrm . :gitme:

2. 20 Aralık 2009
  3. mirmir

mirmir :) :( :) :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam canm.bende öğretmenim benm eşim üniversite mezunu ama o kendını işini yapmıyo ve babasıyla birlikte çalışıyo. sana şu kadarını söyleyebilirim ki çooooooooooooook zor bir durum. tamam çalıştığı yer kendısının patron babası ama öyle kolay değil. eğer ben çalışmıyo olsaydım kendi ihtiyacımı da evimin ihtiyacını da alırken kaç kez düşünmek zorunda kalırdım. çok ısrar ediyorum kendi işini yapsın diye ama malesef bizim ki de yanaşmıyo. eğitim seviyesi olarak çok düşünme canm bence sonuçta eğitimciyiz biz her şey konuşarak halledilebilir :)) ama iş aileyle ortaklığa gelince zor. onun seninle başka bir yere gelmesi de zor çünkü sabit olan onun işi olmalı. seni o kadar iyi anlıyorum ki. sadece aşk ya da sevgi bi yere kadar o yuzden henuz önemli bi karar vermemişken bence tekrar düşün.

4. 20 Aralık 2009
  5. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım aynı şey benim de başıma gelicek. gerçi yaşım küçük sayılır. resim öğretmenliği okuyorum, sevgilim ise okumadı. mesleği var yıllardır ama çalışırken bile maaşını zamanında alamıyodu. çevremde diyolar ilerde yapabilecek msiin diye ama çokta iyi anlaşıyoruz. bilmiyorum ilerde zaman ne gösterir ama silip te atmak çok zor,bende ayrılmak istemiyorum.askerden gelince şu açıktan okuma konusunu tekrar gündeme getirmek gerek. :sinifsinif:

6. 20 Aralık 2009
  7. mirmir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy bide askerde mi :KK43:( sen hiç takılma bence şimdi. aklında kurarsın kurarsın bi şekilde ona da yansıtırsın kötü olursunuz durduk yere bide asker psikolojisi hiiç çekilmez:) açıktan okuma konusunda o da senin için ve tabi kendi içinde yapar canm niye yapmasın. ama işte yine deher yönlü düşün cnm sen. daha her şey için çok erken gerçi. ben 2008de atandım ve her sene daha da zorlaşmaya başlıyo. o yüzden o bi gelsin. sen bi atan sonra zaten her şey yoluna girer. daha okuyoken böyle şeyleri düşünp de stres yapma. öğrenciliğin keyfini çıkar :)

8. 20 Aralık 2009
  9. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yorumun için saol arkadasım , bnde eğitm farklılığı olark bakmadım ki biz anlaşıyrz da ama iş iş iş .. gel desem -artık kednısıde gtmk istyr bıraz ama -ne yapabilr ki diye dşünmeden edemıyrm yada bıgün mutsz olursa senın yüzünden demesinden korkuyrm.. ben burda kalsam mutsuz olucam .. ortada 3 yıllık bi paylaşmışlık var :gitme:

10. 20 Aralık 2009
  11. mirmir

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyyyyy ben melikeyle bilmem ki nin mesajlarını durumlarını birleştirmişim :) bilmem ki ye yazıyorum sandım melike yazdım . kafa karıştı :) ama sonuçta sorunlar aynı :) kızlar takmayın bu kadar yaa valla siz yazınca sanki kendi durumumu okuyorum gibi oluyorum :KK43:

12. 20 Aralık 2009
  13. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten aynen öyle yapıyorum. okuma meselesini açmıştım daha önce ama istemediğini söyleyince üstelemedim,onun kararı hem ciddi bişey de yok. askerdeyken de bu konuyu açmicam tabiki. askere gitmeden kısa bi süre düşünmüştü okusam mı diye. o yüzden askerlik tamamen bitince bazı şeyler yoluna girince tekrardan bahsederim diyorum ama okumak istemiyorum derse de yine üstelemem :1closedeyes: zaten askere de yeni gitti. bakalım zaman ne göstercek. :teselli:

14. 20 Aralık 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

risk almadıkça yaşayamazsın

ya isteklerinden vazgeçip sadece onun sevgisi için yaşayacaksın ya da ondan ve sevgisindn vazgeçeceksin

oralardan gitmek istiyorsun ama o ailesi ile çalıştığı için oradan ayrılamazsınız. ayrılsanız bile neye güvenerek gideceksiniz? o gittiğiniz yerde ne iş yapacak?

oralardan uzaklaşmak senin için hayat memat meselesi ise elveda deyip ona da mani olmamak gerek.

16. 20 Aralık 2009
  17. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    canım zatn aklına başkaları geliyorsa
    maddi prıoblemleri göz önünde bulundururyorsan
    sevmiyorsundur
    sevsen kalbin sadece onun için atar aklına bişey gelmez