Çıkış yolu ne zaman kapımıza gelecek

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU2 tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

senağlama
    dünden beri iyicene kötü oldum.neye üzüleyim bilmiyorum.geçenlerde konu açmıştım.çoğunuz mesajlarınızla manevi olarak destek verdiniz.teşekkür ederim senağlama
    bazen 7 yıl evlenmek için bekledik.bunun içinmi bekledim diyorum.sinirlerim harap oldu..neye üzüleyim. jinekolojik bir rahatsızlığım var ona mı , hala işsiziz ona mı, kredi kartlarının limiti doldu ona mı , bir de bunlar yetmezmiş gibi kaç gündür mesanede ağrı var.kıvranıp durdum sabah.biraz biraz geçti.hep biraz biraz geçiyor sonra yine başlıyor.hastaneye gittim buğün bişi yok.madem bişi çıkmıyor ben neden ağrı çekiyorum senağlama ...illaki özelde para mı bayımam lazım..ssk da bitti gidemem...
    akşam ağlayıp durdum senağlama ...halada üzgünüm..nasıl bir çıkış yolu bulacağız bilmiyorum..çok karamsar oldum..bu koca şehirde kendimi o kadar yanlız ,kimsesiz ve terkedilmiş hissediyorum ki anlatamam senağlama.........eşim aileniin yanına git orada kal bir süre diyor..bende başımın çaresine bakayım diyor senağlamasenağlama.

2. 1 Aralık 2008
  3. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aileleriniz bir çıkış yolu öneriyor mu canım?

4. 1 Aralık 2008
  5. _Asortikk_

_Asortikk_ Guest

Üzülme demesi kolay belki ama üzülme lütfen fazla yıpratma kendini HAYAT sınavlarla doludur başarmanın tek yoluda SABIRDIR sabırlı olursan emin ol Allah bi çıkış yol gösterecektir,,,hep böle deilmidir zaten herşey geldimi üstüste gelir,,,,,,,Allah yar ve yardımcın olsun

6. 1 Aralık 2008
  7. EU2

EU2 Guest

zaten eşiminden ailesinden fayda yok....benim ailemse çok cüzi bir miktar gönderiyor ama yetmiyor..çok az..aten yeni evli olduğumuz için öncesind kredi çekmiştik.bu da şimdi ük oluyor tabii...nede olsa işsiziz :KK43:(

8. 1 Aralık 2008
  9. sollina

sollina Mendebır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence tüm yaşadığın bu problemler düşünceler sende psikolojik bir ağrıya neden olabilir yani çoğu insan sinirlendiğinde yada birşeyleri aklına çok taktığında başında ağrı olur yada midesinde yada farklı bölgelerde ve bu mesanedede olabilir eğerki yapılan tetkiklerinde birşey çıkmadıysa daha az stres yapmalı kendini üzmemelisin diğer sorunlara gelince herşey aşılabilir öncelikle karamsar olma durup üzülmek yakınmak yerine neler yapılabileceğine dairr çıkış fikirleri düşün paylaşımcı ol sorunlarını yakınlarına anlat.. ve lütfen kendini üzme

10. 1 Aralık 2008
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bence sizin sinirleriniz iyice yıpranmış.
    inanın anlattıklarınızı bugünlerde yaşayan çok o kadar insan var ki. işsizlik, maddi sıkıntı, sağlık problemleri...

bahsettiğiniz maddi sıkıntılarda ortağız. bizde darboğazdayız, benim de sağlık problemlerim var (4 aydır bir düşük yaşadım, bir de şimdi 2,5 aydır dış gebelikle uğraşıyorum.
    ama küçük bir fark var. benim umudum da var yanımda. demek ki bizim sınavımda böyleymiş diyorum. eşimle birbrimize tutunuyoruz.

siz de biraz umutlu olmayı deneyin. allah hiçbir kuluna çekemeyeceği dert vermez.
    ağrılarınız biraz da psikolojik olabilir bence.

eğitimlisiniz, çevirmensiniz galiba.
    siz internetten üzerineden çeviri falan yapsanız. böyle bir imkan yok mu?
    hem az da olsa elinize para geçer hem de oyalanmış olursunuz.

12. 1 Aralık 2008
  13. _Asortikk_

_Asortikk_ Guest

Cnm bnm yaa nolur ümitsizliğe kapılma neden iş bulamıorsunuz ki?? eşin ve sen ne iş yaıosunuz??

14. 1 Aralık 2008
  15. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    durumuna çok üzüldüm arkadaşım...
    eşiniz iş aramaya devam etsin,bbir şekilde bir yerlerden başlamanız lazım...
    siz de evde çocuk bakabilirsiniz...
    yakın çevrenize,komşularınıza haber bırakın...
    umudunuzu kaybetmeyin...
    birbirinize destek olun,bu zor durumu beraber aşın arkadaşım...
    evlilik,karı-koca olmak budur...
    mutlaka bir yerlerden bir kapı açılır ama bana sorarsanız
    eşinizi yalnız bırakmayın derim...
    insan böyle zamanlarda destek bekliyor,en yakınından...
    sevgiler...

16. 1 Aralık 2008
  17. EU2

EU2 Guest

eşim işletme mezunu ama onun dışında iş yaptı hep maalesef...maalesef hiç bu konuda fırsat verilmedi...((ben öğretmenim
    şimdi diyeceksinizki iş bakın, bakıyoruz ama nedense hep kapılr suratımıza çarpılıyor..hiçbiryerden birşey çıkmıyor..:KK43:( çok mu bahtsızız ne:KK43:

18. 1 Aralık 2008
  19. _Asortikk_

_Asortikk_ Guest

Cnm profilinde çevirmen yazıo hangi dilleri biliosun (arapça yada rusça bilgin varmı?????):uhm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.