Çıkmazdayım... Yardım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve demirci34 tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : demirci34
  1. demirci34

demirci34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    8 aylık evliyim ve seçımlerde oy vermek için memlekete gittim,aile dostumuzun sağlık sorunları nedeniyle 10 gün kalmak zorunda kaldım,10gün sonra eve geldiğimde eşimin bilgisayarda 3tane msn adresi çıktı karşıma benim bilmediğim.eşimle 4 senelik flörtümüz olmuştu o zamanlar bana başka adresinin olmadığına dair yeminler etmişti inanmıştım.adresleri görunce güzel bir şekilde bunlar ne diye sordum ama benimle tartıştı kavga ettik.bana seni babanın evine götürecem falan gibi çok ağır kelimeler kullandı.çok kötü durumdayım bana yardım edin yaşamak istemiyorum sanki ne yapacağımı bilmiyorum hiç bişey olmamış gibi davranamıyorum gülemiyorum.

2. 8 Nisan 2009
  3. nezihemmm

nezihemmm Guest

sırf bu adersler ne deyincemi babanın evine götüreceğim seni dedi.ordayken tartıştınızmı yani durduk yeremi bunları söyledi eşiniz.anlamadım.

4. 8 Nisan 2009
  5. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    canım adresleri görünce kabul ettimi?benim diye,erkek milleti işte,rahat duramıyorlar bir türlü :çok üzgünüm:çok ağır konuşmuş,seni babanın evine götürürüm diye

6. 8 Nisan 2009
  7. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    babanın evine götürürmüş
    ya varya verecen ona sopayııı :eek:klava:
    bi dakka boş bırakmaya gelmiyor hemen bi haltlar karıştırıyorlarrrkötükedihüso

8. 8 Nisan 2009
  9. tgultekin

tgultekin ÖzLedİm.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hem suçlu hem güçlü.

10. 8 Nisan 2009
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    kadın eğer aldatıldıgından şüpheleniyorsa boşanmaya cüreti varsa bunu deşifre etmeli
    yok boşanamam gidecek yerim yok arkam yok işim yok gücüm yok diyorsa da üzgünüm ama sineye çekmeli...

bu sineye çekmek de kabullenmek anlamında olmamalı elbette
    burnundan getirmeli, psikolojik siddete başvurmalı
    "ben senin hayatından gittim oğlum!" diyebilmeli aynı yatağı paylaşirken bile...

zor bi durum, Allah yardımcınız olsun ama kolay lokma olmadığınızı gösterin ona
    buna da pcyi pencereden fırlatarak başlasanız iyi edersiniz...

12. 8 Nisan 2009
  13. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    resti çek bence
    sen beni bir yere götüremezsin
    ben gidiyorum zaten de...ve gerekirse git,biraz kafanı dinle,sakinleş
    bu arada o tırsacaktır zaten
    demek ki isteyince gidebiliyor diye düşünecektir

14. 8 Nisan 2009
  15. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    erkekler hep aynı. sen yokken bi haltlar karıştırmış. sonra bunu düzgünce sorunca kıyameti koparıyor. burnundan fitil fitil getir. öyle kolay değil babanın evine götürürüm seni demek.
    babana ne diyecek. karım msnimde tanımadığı adresleri görünce sordu bende çıldırdım mı diyecek.

16. 8 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

sen güzelce sorduktan sonra tartışması kavga etmesi iyiye işaret değil CADIARZU
    ama başka adreslerinin olması kötü bir anlama gelmeyebilir. sonuçta 4 yıllık flört döneminizde sana başka adreslerim yok diye yeminler etmiş. bu kadar sürede başka adresler almış olabilir çok sıradan sebeplerden dolayı. sana hemen koşa koşa gelip ben şu adresi aldım demesine de gerek yok zaten. benim de başka adreslerim var erkek arkadaşımın bilmediği, yenilerini de alıyorum bazen bir yere üye olmak üzere kullanmak için mesela...erkek arkadaşımın bilmediği başka adreslerim de var diye onu aldatıyor muyum? hayır
    babanın evine götürcem demesi hiç hoş değil tabi. ama canım bir laf vardır kavgada yumruk sayılmaz diye. tartışma anında sinirle söylemiş olabilir. üzme kendini, zamana bırak, üstüne gitme, sakin ve bişey olmamış gibi davran ona karşı. o da yumuşayacaktır, sakinleşince de hatasını anlar zaten.

18. 8 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

bu ne yaa bu erkeklere ne oluyo böyle allah aşkına üstelikte evli barklı erkeklere ne oluyoo?? yani yuva bukadar kolaymı kuruluyor bukadar kolaymı bitiyor?? en ufak bi sözde seni babanın evine götürücem'mişş pes yaa valla pess erkek diyoruz şimdi biz bu şahsiyetlere dimi??