çıkmazdayım

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve CeYLo tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : CeYLo
  1. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yaşadıklarımı size anlatmaya çalışıcam.çokta ayrıntıya giremem tanıyanlar çıkabilir.babam 10 sene önce vefat etti benim.o ölünce abimin psikolojisi bozuldu bizim üzerimize yürümeler annemi dövemye bile çalıştı:KK43:resmen hayatı bize zehir etti.en sonda birini bıçakladı:KK43:bu benim abim olamaz diyorum nasıl birini canına kasteder.psikolojik yardım almalı ama kabul etmiyo.görseniz yıllardır acaba ne zaman kavga edicek diye bekliyorum.
    öte yandan 4 senelik bi ilişkim var.sevgilim dünya iyisi bi insan bunların hepsinide biliyo.onunla kısa bi hikayemiz diğer konumda var.abim eğer onu öğrenirse onu bile öldürmeye kalkışabilir:KK43:ama diğer abim ve annem ilişkimizi biliyo.
    ben hıncımı şimdiye kadar hep sevgilimden çıkardım.kavgaettim ayrıldım hiç üstüme gelmedi rahatlıyosan bağır bana dedi.
    ama oda sürekli herşeye küser sonradan gelir özür diler.ama ayrıldım diyince asla gelmez.yada ben gelmesi için beklemiyorum 1 hafta olmadan hemen ararım
    şimdi soruyorum size şuanda sevgilimden ayrıyım.aslında onuda bu hayata sürüklemek istemiyorum.abim ona bi zarar verir diye korkuyorum.ani hayatını mahvetmek istemiyorum.ona bunu bi kaç kez söyledim asıl sen yoksan hayatım mahvolur dedi.
    sizce bitsin mi artık ararsa bunu ona söyleyemem başka bi neden söyleyip arama ben derim muhtemelen
    nolur yardım edin resmen aklım durdu

2. 23 Haziran 2010
  3. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    kusurabakma ama abinin dengesizliğini sevdiğin insandan ayrılarak örtemezsinn.
    tamam haklısın korkuyosun ama birbirinizi seviyosunuzda ayrılmak kötü birşey..:umursamaz:

4. 23 Haziran 2010
  5. CeYLo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    halklısın ama ya onada bi zarar verirse

6. 23 Haziran 2010
  7. CeYLo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yardım etmiycek mi:KK43:
    nolur arkadaşlar ben akıllıca düşünemiyorum artık

8. 23 Haziran 2010
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim gecen gün farklı bir başlıkta dertlesmistik seninle :)
    olayın bu boyutunu bilmiyordum..
    ama Abi'n yüzünden sevdiğinden vazgeçmen ne kadar doğru olur?sonuçta annen ve diğer Abi'n iliskini kabullenmiş,belli ki onlarında sevdiği,onayladığı,düzgün bir insan erkek arkadasın..
    diğer abinden korkunu anlıyorum,ama bu korku yüzünden sevdiğinden vazgeçmen doğru gelmiyor bana..

ayrıca gecen gün konustuumuzda küsme huyundan şikayet etmiştin..
    biz daha tam olarak barışmadık ama eve dondüm..ve dün aksam hırsımdan ağladım,özür dilememek için inat ettim..çünkü o hata yaptığında asla kabul etmez ve özür dilemez,hep ben ararım,hep ben barışmak için cabalarim,hata yaptığımda paşalar gibi özürümü dilerim..dün bu yüzden hırsımdan ağladım..kaldıramadım..ama bugün o uyurken,ona baktım ve eksilerini artılarını düşündüm,ben nasıl bensem o da o..ya onu bu haliyle kabul ediceksin,ya da ayrılacaksın kızım dedim..bu böyle devam edecek,o değişmez,yersen..dedim kendi kendime..ve özür diledim herzaman ki gibi..
    yani demem o ki; eğer bu küsme huyu sende katlanabilecegin bir durumsa bu diyardan gitme..
    hepimizin iyi kötü huyları var;önemli olan iyiler mı çok kötüler mı?
    ya bu develeri gudecez,ya da...:)))

10. 23 Haziran 2010
  11. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    kolay şeyler yaşamıyorsun ama şimdi sevdiğinden ayrılacaksın daha sonra ne olacak peki abinin korkusuyla hayatında kimse olmayacak mı sen kimseyle evlenip yuva kurmayacak mısın?
    tabi sen de haklısın sevdiğine zarar gelsin istemiyorsun

12. 23 Haziran 2010
  13. CeYLo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım o gün daha çok ona sinir oluyodum
    eğer kalbimi kırdıysa dil ucuylada olsa diler ama ayrılalım dediysem suçlu o olsa bile dilemez
    bugün düşündüklerinide düşündüm.oda öyle huyu o.beni bütün bunlara rağmen seviyo hemde çok seviyo
    diğer abim bile diyo bu çocuk hala sana aşıksa bunlara rağmen doğru adamdır diye
    abim tam bi dengesiz hasta yani bi dönem ilaç kullanıp bıraktı kullanmadı.aslında yatarak tedavi olmalı.
    düşünsene bu adam gidip birinin canına kastedyo.ben söylerken utanyorum ya.abim olamaz o benim
    seneye sözlenicez bunu abime söylediğimizde ya ona bişey yapmaya kalkarsa

14. 23 Haziran 2010
  15. CeYLo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    okadar zor bi durumki tam bi çıkmazdayım ya
    bi boşluktayım ve boğulyorum sanki

16. 23 Haziran 2010
  17. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bence sizin ailece terapiye ihtiyacınız var.resmen abiniz psikolojinizi bozmuş.ne demek zarar verirse kim ki o.ne yani siz evlenirken hiç tanışmadan çıkmadan mı evlenecektiniz.hayatınızda birinin olması çok normal.ve böyle bir gerekçeyle kendinize ve sizi seven dört yıl sıkıntılı günlerinize katlanan adama yapmaya hakkınız var mı.öğrenmemesine çalışın.mutlu olmaya bakın.

18. 23 Haziran 2010
  19. CeYLo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    demesi okadar kolayki eğer ona bi zarar verirse ben hiç yaşayamam