çikolata kahve&şarap kızıl

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve anaksunamoon tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

25 Ekim 2009
    Konu Sahibi : anaksunamoon
  1. anaksunamoon

anaksunamoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar saçlarımı ramazan bayramının arifesinde açtırarak siyahtan kızıl kahve gibi bişeye boyatmıştım ama bilenler bilir burda da foto paylaşmıştım saçlarım iki renk olmuştu.Üzerine 2 kez daha boyattım ve her seferinde boyalar tutmadı.Başka bir kuaför oryalden dolayı saçımın rwenk pigmentlerinin bozulduğunu bir kaç ay beklemem gerektiğini hiç bir rengin tutmayacağını söyledi.Şuan saçlarım aktıkça tepeler sarı altlar koyu oldu ve kendimi çok kötü hissediyorum.Dün çikolata kahve ile şarap kızılı aldım karıştırıp sürmeyi düşünüyorum.Nasıl olur bu sefer tutarmı dersiniz? Nasıl bir renk çıkar acaba?

2. 25 Ekim 2009
  3. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    kuaför bekle dediyse bakle canım ya sonrada kuaföre git yaptır derim ben sacından olma

4. 25 Ekim 2009
  5. anaksunamoon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yani renk pigmentlerinin bozulduğu doğrumudur?

6. 25 Ekim 2009
  7. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bekleyince ne olacakmış ben onu anlamadım saçın uçları kendi kendini onarmaz ki bozulduysa kestirerek kurtulmaktan başka çare yoktur herhalde.. bakım yaparsın falan o ayrı ama birkaç ay beklemekle ne düzelecekmiş anlamadım tam..

Canım boyaların kullanma klavuzlarına ve ya varsa web sitelerine mutlaka bak. Orada yıpranmış işlem görmüş saçlarla ilgili yazılar olduğunu hatırlıyorum. işlem görmüşse şu kadar bekletin vesaire yazıları var..

bir de kızıl çabuk akıyor biliyorsun. İstersen kızılı hiç karıştırma sonra akacak gene boyamak zorunda kalacaksın ondan sonra gene yıpranacak saçın.. bir de sarı olan yerler turuncu olacak bu sefer daha kötü bence direk kahveyle boya boyayacaksan..

8. 25 Ekim 2009
  9. anaksunamoon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Pigmentleri bozulmuş renk o yüzden tutmuyor dediler işin kötü yanı da bozulan twepwe kısmım :KK70: kwestiremem de :KK43: Ne yapacağımı şaşırdım böyle bişey varmı hakkaten ya

10. 25 Ekim 2009
  11. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet benim şuan saçım boya tutmuyor anca çok koyular,kestane veya siyah gibi onlarda çok çabuk akıp renk tekrar ortaya çıkıyor,senelerdir saç boyarım,şuan şoktayım resmen boya tutmuyor koyu kumral yapmaya çalışıyorum güya,bende kestane ile karıştırdım,ama dediğim gibi akıyor

12. 25 Ekim 2009
  13. anaksunamoon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizinde pigmentte bozulmamı olmuş.Koyu renkde boyasak tutmayacakmı yani off bizi bu hale getiren kuaförleri şikayet etmek lazım valla

14. 25 Ekim 2009
  15. pipirikli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben kendim ettim kendim buldum,bilemiyorum pigmentlerlemi ilgili ama bende öyle düşünüyorum

16. 25 Ekim 2009
  17. anaksunamoon

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende öyle yaa millet parayla güzelleştirir kwendini biz ise çirkinleştiriyoruz.

18. 26 Ekim 2009
  19. pipirikli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aynen öyle o kadar çok para harcadım ki ve dediğiniz gibi daha kötü oldu