çikolata kahvee...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ozlemkurul tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ozlemkurul
  1. ozlemkurul

ozlemkurul sevgi pıtırcığı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar,bana önerebileceğiniz ya da memnun kaldığınız bi çikolata kahve tonu varmı?günlerdir bakıyorum ve bir türlü karar veremedim,hatta gecenlerde hayal kırıklığı yasadım loreal castingin sıcak çikolatısına baktım ama beyaz saçları olanlara önerilmiyomus cok üzüldüm çünkü tam da aradıgım çikolata kahve tonuydu..önerilerinizi çok acil bekliyorum kızlar..

2. 28 Mayıs 2009
  3. pinarangel

pinarangel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    palettenin çikolata kahvesi güzel,ben kullandım,memnun kaldım.tavsiye ederim

4. 28 Mayıs 2009
  5. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    loreal çikolata kahveyi tek geçerim ben saçlarım siyaha yakın koyu kahve normalde ama 2 boyamada tam oturdu rengi süpera.s

6. 28 Mayıs 2009
  7. ozlemkurul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lorealin hangi çesidi canım exelent mı yoksa recitel mi?gecen gün baktığımda hiç gözüme çarpmadı demek..

8. 29 Mayıs 2009
  9. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kolestonun çikolata kahveside çok güzel kesinlike dene palettinin çikolata kahvesi biraz daha koyu kolestondan

10. 29 Mayıs 2009
  11. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148

canım yeni bi serisi çıktı kadife kahveler diye sanırım onun çikolata kahvesi...
    akşam eve gidince numarasına bakıp mesajımı editlerim canıma.s.

12. 30 Mayıs 2009
  13. ozlemkurul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dasilvadidocum ben dün baktım loreale kız bi renk gösterdi üzerinde çikolata kahve yazıyo ama resimdekiyle alakası yok bakır kızılı gibi bi renk,sanırım senin dediğin renk olabilir,ama cesaret edipte alamadım çünkü resimdeki renk resmen bakır kızılıydı,loreal resitalde bi renk var üzerinde kestane küllü akaju yazıyo hatta hintli bi film yıldızının sac rengiymiş,o da çok hos bi renk,çikolata kahvesine çok benziyo,acaba onumu alsam bi türlü karar veremedim,sen yinede numarasına bakarsın canım,ilginden dolayı çok tesekkür ediyorum sana

14. 30 Mayıs 2009
  15. sdseda

sdseda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    113
    selam arklar..kuaförüme kahvenın hangı tonlarınn yakışcagnı sordum.renk kartelasından kolestonun perfect serisi(yeniymiş) buğulu kahve 7.71 olan rengını önderdı ..normalde çok açık kahve hatta kumrala yakın bır kahve gbı duruyor .bu tonlar sanırım sadce kuaförlere özel yanı profesyonel kullanm içn marketlerde bulamazsın dedıler.gerçekten renk tonu çok hoşuma gttı.. boyayınca muhtşem oldu her gören renk tonumu soruyor kesınlıkle tavsıye ederım..ayrıca yıne kolestonun büyülü kahve 7.07 tonuda guzel .şiddetle kolestonun kahve tonları üzerınde yoğunlaşmanı ısterım.:jeyyar::jeyyar:

Son düzenleme: 30 Mayıs 2009
  16. 31 Mayıs 2009
  17. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    6 lı ve 7 li tonlar beyazları kapatmıyor.6 nın üzerindeki tonları denemelisin..
    Koleston perfect in tonları güzel..ancak kuaför malzemeleri satan kozmetikçilerde bulunuyor...

18. 20 Ekim 2012
  19. Kleopatratina

Kleopatratina Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Evt...yaaa ... arkadaşlar.....koleston perfect buğulu kahveyi ben bugün denedim...Çok beğendim :-):::