Çikolata Kahvesi Saçlarımın rengini nasıl açabilirim?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve vegateryan tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : vegateryan
  1. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb benm saçlarım çikolata kahvesi ve rengini açmak istiyorum..tam sarı değil de sarıya dönük bi renk istiyorum..kuaförde boyatmayı düşünmüyorum çünkü boyaları hem cok cabuk akıyo hemde daha önce istediğim gibi yapmadıkları için güvenemiyorum..boya boyayı acmazmış ama acaba ne derece rengi açılır ve saçım yıpranırmı sizce:çok üzgünüm:

2. 25 Aralık 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kendin yapmaya kalkarsan berbat edersin canım..
    iyi bir kuaför istediğin tonu yakalayacaktır emin ol..
    hiç riske atma derim ben:a.s.:

4. 25 Aralık 2008
  5. Selen_Ay

Selen_Ay •✰• گღм &#822 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    38
    İyi bir kuaför bulursan neden kötü olsun ki :)
    ben sarı gibi bir rengi asıl elde boyamaya güvenemem çünkü bu yönde çok acı bir tecrübem olmuştu

saçlarımı ara ara sarı yaptırayım demiştim arkadaş ben boyayım çok güzel boyarım dedi güvenemesem de ısrarına dayanamadım boyadı. saçlarımın dipleri apaçık biri sarı uçlara doğru koyu sarı oldu ve o açık sarı kısımları tenime hiç gitmedi ve berbat oldu, gittik çikolata kahve aldık tekrar boyadık ama tutmadı :S bir daha da boyatamadım yanar diye :KK43: öyle dolaşmak zorunda kaldım herkes diyordu sen nasıl olmuşsun böyle diye :S

yani uzun lafın kısası :D iyi bir kuaföre git

6. 25 Aralık 2008
  7. SalvaMea

SalvaMea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boya boyayı açmıyor gerçekten,benimde koyu kahveydi saçlarım kendim çok denedim ama açılmadı yine doğruuuu kuaföre ...sende öyle yapacaksın büyük ihtimalle...

8. 25 Aralık 2008
  9. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baska fikri olan yok mu?

10. 25 Aralık 2008
  11. danceformusic

danceformusic Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende kuaförde boyatmayı sevmiyorum, evde boya alıp boyuyorum...ama sana tavsiyem röfle setleri satılıyo kaliteli markaların hemde renkleri çok hoş, güzelde hava katıyo senin saç renginede yakışacağını düşünüyorumm...Benimde saçlarım kahverengi ama çikolata kahverengisi değil:roflol: eylül ayı gibi bu röfle setinden aldım çok güzel bi renk veriyo...ama eğer daha farklı bi yöntem denemek istersen aldığın boyayı katlarının ve saçlarının uc kısımlarına sür oda çok güzel duruyo hihoyyyt :kahve:

12. 25 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

boya boyayı açar canım.
    yeterki doğru renkleri doğru şekilde kullanmalısın.
    sana önereceğim çikolata kahvesi saçlarını açman için natural colors açık kumral rengini al.
    çikolata kahven açılacaktır.

14. 25 Aralık 2008
  15. SalvaMea

SalvaMea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben her marka her türlü boyayı denedim boyayı sadece oriel açar dediler bence çok fazla boya deneyip saçını çok yıpratma.

16. 26 Aralık 2008
  17. darkblue

darkblue Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bir anda çikolata kahvesinden sarıya dönemezsin kendin evde yaptığın boyalarla ancak kuaför volumü yüksek boya kullanarak daha açık renk yapıyor saçları ancak çikolata kahvenin daha açık serilerini kullanabilirsin önce kumrallarla boyarsın bir kaç kere üst üste boyuyunca zaten saç yeni rengini almaya başlayacaktır neden kış günü saçlarının rengini açmayı düşünüyorsunki çikolata kahve daha moda hemde kışın tenımız yanık değil daha beyaz o yüzden daha koyu renk saçlar kaldırıyor, kahve tonları daha az makyaj istiyor, sarı saç yüzünede aksettiği için daha çok makyaj kaldırıyor.. koyu bir çikolata kahve ise loreal in çikolata kahve karamel i çıkmış çokda hoş bir renk yapabilirsin...

18. 6 Ocak 2009
  19. osge01

osge01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm boya boyayı açmaz dıyolar ama benım saçım koyu kahve nerdeyse sıyahken açık kahveye donmuştu boyayla. böyle böyle yavaş yavaş kendın evde açabılırsın. bırde beyaz sabun kullan dıyorlar koyu rengı akıtmak için. benım önerım şu mesela 8 tonları sana çok açık gelebılır ama açık çıkmıyor bu yuzden açmadı denıyor. sen 8 yada daha açık tonlar al 9 a doğru mesela her ay aldığın boyanın daha açık tonunu al açıldığını göreceksın
    kaydirigubbakcemile2
    ve ben loreal onermıyorum o açmıyor palette onerıyorum kolestonda çok koyu çıkarıyor. :enbuyukkk:

Son düzenleme: 6 Ocak 2009