Çikolata kisti ameliyatı olanlar yardım edermisiniz

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve NEHiR30 tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : NEHiR30
  1. NEHiR30

NEHiR30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben 8 gün önce hem laparoskopi ile çikolata kisti ameliyatı oldum aynı anda da açık myom ameliyatı oldum.
    Ameliyattan hemen sonra adet gördüm.Doktorum normal dedi.Bazı bayanlar yumurtalık ameliyatından sonra adet görürlermiş.Ancak 2 gün önce adetim bitmişti.ama tekrar hafif kanmam oldu ve az az devam ediyor.bu kan adet kanı gibi değil.baya kan gibi.
    Birde karnım öncekinden daha şiş.Ama kendim rahatım çok şükür.
    Sizlerdende aynı durumları yaşayan olduysa lütfen paylaşınki içim biraz rahatlasın...

2. 25 Ekim 2010
  3. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım hiç kafana takma bunu,bende de oldu,doktorum söylemişti zaten,ameliyat sonrası 1-2 hafta ara ara kanama yaşayabilirsin,yoğunluğu değişebilir demişti.bi sonraki aya düzeleceksin,çok geçmiş olsun.

4. 25 Ekim 2010
  5. NEHiR30

NEHiR30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    milkabeyaz nasıl teşekkür etsem az sana.inan içim çok daralmıştı bir aksilik oldu diye.tekrar teşekkürler ...sevgiler...

6. 25 Ekim 2010
  7. seda27tt

seda27tt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    78
    Canım laparoskopide zaten karın boşluğuna gaz verip şişiriyorlar leke ve kan gelmesi normal bende 2 yıl önce oldum ama ameliyattan 3 ay sonra tekrar kist oluştu şimdide sağ yumurtalığımda 8 cm büyüklüğünde oluştu bugün yeni yola adım attım menepoza soktu doktorum belki 3 ay belki 6 ay ardındanda tüp bebek inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize...geçmiş olsun