çikolata Kisti Lütfen Okuyun

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BALSIN tarafından 26 Şubat 2008 başlatılmıştır.

26 Şubat 2008
    Konu Sahibi : BALSIN
  1. BALSIN

BALSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Yardim Edin Bana. Bende çikolata Kisti Var.sol Yumurtalikta 3 Mm Lik Sağ Yurtalikta Yok Adetlerim Düzenlidir.yumurtlamam Ve çatlamam Normal.bir Ara Yasmin Kullandim Kistte Ne Küçülme Var Nede Büyüme Ayni Duruyor Doktor 8 Aylik Evli Olduğum Için 1 Seneye Kadar çiftler Hamile Kabiliyor Yani Hamile Kalmama 1 Seneden Sonra önemli Kiliniyormuş.bu Kistle Doğal Yollarla Hamile Kalan Varmi Biliyormusunuz Arkadaşlar Kenmimi çok çaresiz Hissediyorum Her Ay Hüsranla Sonuçlaniyor.neyapmaliyim Yardim Edin çildiricam

2. 26 Şubat 2008
  3. mujdes

mujdes osmanınmüjdesi :)(: Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim arkadaşımın seninkinden daha buyuk çikolata kisti olmasına rağmen 3 tane çocuğu var. tabii ki evlendikten hemen sonra hamile kalmış ilk çocuguna diğerleride peşinden olmuş hemen. şu anda da doktor aralıklarla menapoza girdiriyor onu birde kocakarı ilacı kullanıyordı onun çok işe yaradığını soyluyordu. bence endişe etme

4. 26 Şubat 2008
  5. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Sakin Ol Tatlim Ilk Başta Sakin Olmalisin
    Stres Herşeyin Başi
    Hamile Kalamamanin Sebebi Stres Bile Oluyo Kist Değilde
    Rabbim Gönlüne Göre Versin
    Sevgilerimle......

6. 26 Şubat 2008
  7. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende kist yok çok şükür ama ben senden daha uzun bi süredir bebek bekliyorum tam 2 yıl bitti.tabi daha uzun bekleyenlerde var.inş biz öle olmayıp biran önce bebeklerimizin kokusunu duyarız kucagımızda allah isteyen herkese versin tattırsın o duyguyu.