çikolata kisti olup tüp bebek yapan arkadaşlar,tecrübelerinize ihtiyacım var...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve asude80 tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : asude80
  1. asude80

asude80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bugün itibariyle mükroenjeksiyon yaptırmak için iğnelerime başladım. lucrin 20 vuruldum. yarın lucrin10,gonalf 300 ve fostimon 75 vurulucam. cumadan pts kadar lucrin 5 olarak gidicek. size hangi iğneler hangi dozda vurulmuştu.bana ilaç yüklemesi yapmak zorundayız falan dediler merak ediyorum arkadaşlar. çok heyecanlıyım..lütfen tecrübelerinizi paylaşın benimle..

2. 29 Ocak 2009
  3. yaxgxmursel

yaxgxmursel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım benimde çikolata kistim var ben 1 sene önce kisden dolayı ameliyat oldum ameliyattan 6 ay sonra diğer tarafta kist tekrar oluştu bu defa 2,5 cm 2 defa aşılama oldum tutmadı sonra mikro enjeksiyon yaptırdım yani tüp bebek ilk denememde tuttu şükürler olsun şuan 15 haftalık hamileyim.ben gonal-f 300 günlük 150 doz kullandım 13 gün kullandım sonra çatlatma iğnesi yumurta toplama ve 2 gün sonrada transver 15 gün sonrada tahlil ve sonuc pozitif inşallah sende aynı sonucu görürsün ben kistle hamile kaldım ve hamileliğim devam ediyor şükürler olsun kafayı takma hep dua et rabbim seninle olsun diyorum

4. 29 Ocak 2009
  5. ty141979

ty141979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benımde cıkolata kıstım vardı.solda 6,5 cm ve sagda 4cmdi.temmuz ayında amelıyat oldum ve sol tarafta yapısıklık fazla oldugu ıcın tupum alındı.amelıyatta hemen sonra 2 ay menepoza soktu dr ve hemen tup bebek tedavısı yapıldı fakat negatıf oldu....tup bebek tedavısınden tam 2 ay sonra kendılıgınden hamıle kaldım suan 12 haftanın ıcındeyım:) Allah herkese mutlu sonu yasatsın ıns...

6. 29 Ocak 2009
  7. asude80

asude80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim inan çok ama çok sevindim sana. darısı başıma inşallah. az önce drla görüştim gonal f ibundan sonra günde 225 vurucam yanında lucrin,fastimon,coraspirin ve babyprin devam edicez.bugün hep çok mutlu ve umutlu hissediyordum. iğne yaptık az önce ve birden kendimi çok kötü hissetmeye başladım ağlayacaktım neredeyse.

8. 18 Şubat 2009
  9. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim..mrb tüp bebek tedavisini yeni atlatmış biri olarak, tedavigörürken kendini kötü hissetme niye ben diye sorular sorup kendini üzme,Ben tedavi boyunca çok umutluydum mutluydum,inanırmısın iğne acım bile olmadı sırf kendimi iyi hissettiğim için hemşireler bile şaşırıyodu eşim bile dayanıklılığıma hayret ediyodu.O yüzden sakın üzülme öyle anlarda iyiki imkanım varki tedavimi oluyorum ve imkanı olamayanları düşündüm ve inanki kendimi ne kadar şanslı hissettimki.en azından bi umudumuz var,hiç bebeğin olmaz denilen insanlar bile var onları düşün ve güçlü ol..Bugün sonucumu öğreneceğim ben ama biliyorumki negatif,pek ayaklarım gitmiyo açıkcası olumsuz olduğunu bildiğim halde..neyse kendine çok iyi bak tedavi süresince görüşürüz ,sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin konuşuruz yine..bol şanslar

10. 18 Şubat 2009
  11. asude80

asude80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çok teşekkür ederim. o yazımdan sonra tedavi gördüm ve pts transferim oldu. bekliyoruz. Allah dualarımızı kabul etsin. rahat olmaya çalışıyorum. umarım pozitif sonuç ile güleriz

12. 19 Şubat 2009
  13. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    hadi bakalım canım inşallah olumlu sonuçlarını duyarım..Rahat ol rahat takma kafana,o günü bekleme şu kadar kaldı bu kadar kaldı diye,kitap oku dergiler al kafanı dağıt yanee,herşey olacağına varır sen rahat ol..

14. 20 Şubat 2009
  15. asude80

asude80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Maşallah canım Allah ne büyük,seni ne kadar süpriz şekilde sevindirmiş. darısı başıma inşallah.

16. 20 Şubat 2009
  17. asude80

asude80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım inan çok ama çok sevindim senin adına da .süpriz bir bebek olmuş inşallah bebişini kucağına sağlıkla kolaylıkla alırsın.inşallah bende mutlu sona kavuşurum

18. 20 Şubat 2009
  19. asude80

asude80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    takmıyorum ama sanki olacağı kesinmiş gibi içim pır pır ediyor. umarım sonunda dibe vurmam.