çikolata kisti olupta ilk tup deneme de hamile kalan varmı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nurten34 tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nurten34
  1. nurten34

nurten34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim 3 cm lik kistim var.doktorlar ameliyat olmadan once gebelik için ilk once aşılama deneyelim dedi 2 negatif aşılama oldu.1 kez daha deneyim dediler.hayır dedim tup denemek istiyorum.cunku hem maddi hem manevi olarak yıpranıyosunuz.tabiki tup bebek te kesin sonuç değil ama şans daha fazla.aslında sadece vesile rabbim verecekse nasip oluyor.transferim oldu pazartesi sonuç bekliyorum.kisti olan arkadaşlar başarı hikayelerinizi paylaşırmısınız.

2. 1 Mayıs 2009
  3. E.L.XIX.F.T.G.

E.L.XIX.F.T.G. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah bebişin sana gelir
    keşke yardımcı olabilseydim ama bende çok yeni başladım
    bende 2 defa negatifle sonuçlanan aşılamam var şimdi tüp deneyelim dedi regleliyken dr gittim ama kist var dedi küçün bi operasyon geçirdim şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum regle olunca tekrar gideceğim rabbim hepimizin yanında olsun

4. 1 Mayıs 2009
  5. nurten34

nurten34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun cnm.inşallah tutunmuşlardır annelerine.ben kaç tane doktora gittiysem ameliyattan once tup yaptırmalısın dediler.hatta tedaviye baslamadan once kist 1.5cm olçulmustu.2 yıldır da 3cm den buyuk diyen doktor olmadı.anlamıyorum yani bişey hem bu kist her adet doneminde buyur diyo doktorlar nasıl olduysa beninki kuculmuş.

6. 1 Mayıs 2009
  7. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben daha tüp tedavisine başlamadım regle olunca gideceğim şuan doğum kontrol kullanıyorum
    mayıs 20 den sonra sanırım tedaviye başlayabileceğim

8. 1 Mayıs 2009
  9. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senin transferin olmuş neler yaptın aşamalar nasıl geçti anlatırsan çok sevinirim

10. 1 Mayıs 2009
  11. nurten34

nurten34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    en başta çok rahat olmalısın aşılama yaptırdıysan sadece farklı olarak yumurta toplama işlemi var onda da zaten hiç bir şey hissetmiyorsun.narkozla uyutuyorlar.yarım saat içerisinde de uyanıyorsun sonrasın da hiç ağrım olmadı benim ama ağrısı olan arkadaşlar olabilyormus ama bence biraz kişinin elinde ağrı hissetmek istemiyorsan ağrın olmuyor.bu düşüncemi ebriyologla paylaşınca çok haklısın demişti:))yumurtalar toplandığı gun eşin de spermini veriyo.sonra heyecanla bekleyiş kaç tane dollendi kaç tanesi kaliteli hergun embriyolog sana bildiriyo.ve kalitesine gore 3 ila 5 gun arası transver gercekleşiyo.kaç tane yerleştireleceğine de dr karar veriyo.durumuna ve yaşına gore....iyi şanslarrrr.

12. 1 Mayıs 2009
  13. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben kiste ragmen tup bebekle hamile kaldim.

14. 1 Mayıs 2009
  15. nurten34

nurten34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim çok moral oldun.allah kucağına da nasip almayı nasip eder inşallah.bugun benim transferin 7.gunu ve çok karmaşık duygular içerisideyim kendimi hamile gibi hissetmek istiyorum fakat adet sancısı gibi ara ara sancılarım olyor.ve her adet doneminde çıkan sivilcelerim oldu.onlar neden oldu yoksa hamile değilmiyim diye dusunuyorum.

16. 1 Mayıs 2009
  17. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde kistim vardı.2 tüp bebektede hamile kaldım.hatta ikincide çoğalmıştı.

18. 1 Mayıs 2009
  19. nurten34

nurten34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim hiç ameliyat olmadanmı 2.tup bebek denemende gebe kaldın