çikolata kisti olupta tüp bebeği tutan arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve betonya tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : betonya
  1. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bu çikolata kisti denen illetten nasıl kurtulabilirim ameliyat oldum geçmedi kanlı siyahımsı akıntısı olan arkadaşlar sizde benim gibi sorunlar yaşıyorsanız lütfen bilgilerimizi paylaşalım.bu hastalıkla mücadele edipte tüp bebeği tutan varmıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı[/COLOR]

2. 14 Şubat 2009
  3. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benım çikolata kıstlerım var en yakın zamanda tup bebek yaptır bence yas erkenken basarıda artıyorr ben yaptırdım şuan hamıleyım

4. 15 Şubat 2009
  5. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aekadaşım tebrik ediyorum seni darısı herkesin başına.aysecim sana sorularım olacak.kaçıncı denemendi?hiç ameliyat oldunmu?sendede benim gibi akıntı şikayeleri oluyormuydu arkadaşım birde kistlerin boyutları.çok soru sordum değilmi kusura bkma ama benimkide teselli işte

6. 15 Şubat 2009
  7. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ıstedığın kadar sorabılırsın hayatımın ıcıne ettı o kıstlerr... neler yasadıgını cok ıyı anlıyorumm ılk denememızde hamıle kaldım kıstlerle tup bebegın alakası yok eskıden kıstlerı alıp tupbebek yapıyorlarmıs ama artık dırekt yapıyorlar cok arastırdım ben kıstlerımle tup bebek oldum amelıyatoldum 2005 de ama tekrarladı kıstlerım amelıyatı hıc dusunme...tup bebege baslayınca bol bol ananas ye ananas suyuda ıc ayrıca corekotu ketentohumu tarcın karanfıl bunları ıyıce ez balla karıstır yee bu yumurta sayısını ve kalıtesı artırıyor denedım ıse yaradı bırde bır arkadasım bana aktarda bır ot karısımı gonderdı 4 tane olan kısterım 1 taneye dustu bu bır mucıze bırde bol bol soğan suyu ıc akıntım olmadı su an 3,8 eskıden 4 du istediğin zaman sorabılıorsınnn ınşallah en yakın zamanda sende guzel sonuclar alırsınnn içim gidiyordu hamıle ınsanları gorunce sakın pes etme

8. 15 Şubat 2009
  9. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için.senin tarçınlı ,çörek otu karışımını 10 gündür yiyiyorum birde soğan kürünü yapıyorum yaklaşık 8 gündür(1 ay öncede 15 gün yapıp bıraktım)içiyorum.artık bebeği unuttum kistlerimi düşünüyorum çünkü hiç temizlenemiyorum simsiyah akıntılar usandım bıktım.artık ne deseler onu yiyip içeçecem bilmem anladınmı..senin kistler sende ne tür şikayetler yaptı.doktorum bu kistlerin yumurtaların kalitesini düşürdüğünü söyledi.ben çok kafama takıyorum tabi 3 defa başarısız deneme olunca birdaha hiç olmayacak gibi geliyor.çok imreniyorum çocuklu insanlara hamile insanlara.bazen öylesine doluyorumki ağlamaktan kendimi alamıyorum.alah hayırlısını versin ne diyeyim

10. 18 Şubat 2009
  11. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar mrb..Benimde 6 cm çikolata kistim vardı tüp bebeğe başladım bugün sonucumu alacağım ama negatif gibi öle hisediyom,kısmet ikinci demeneye artıkın.. ama kistin tabiki bi ilgisi yok..benimde kistten dolayı yumurta rezervim düşüktü 10 yumurtam toplandı, 9 u işleme kondu 8 i döllendi,ve o ballı karışım sayesinde hepsi 1.kalite çıktı,yani önemli olan yumurtanın sayısı değil kalitesi bence..o yüzden kafanıza takmayın.napalım bu kistlerle yaşamaya alışacağız.ameliyatlada bi çaresi yok..neyse Allah hakkımızda hayırlısın versin artık

12. 19 Şubat 2009
  13. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esra merhaba umarum sonucun pozitiftir.kaçıncı denemen bu arkadaşım

14. 19 Şubat 2009
  15. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esra pardon anlamamışım bu ilk denemenmiş hayırlı haberlerini alırız inşallah.sakin ol düşünmemeye çaliş inan ozaman herşey güzel oluyor.haberdar et nezaman belli oluyor.birde sana bişey soracağım sende akıntı şikayetlerin oldumu canım

16. 21 Şubat 2009
  17. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde sol tarfımda vardı bu illet kistten..Daha fazla büyümesine izin vermeden tüp bebek denedik
    Allaha çok şükür ki ilk denememizde tuttu..

18. 25 Şubat 2009
  19. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canım mrb benim ne yazıkki negatif..zaten biliyodum ama yinede üzüldüm tabi ilk denemede tutması büyük şans mış zaten umarım senin tutar yaa.akıntı olmuştu.lekelenmem oldu sonrada adetim siyaha yakın bi şekilde geldi..senin sonuç nei zaman belli olacak?inşallah pozitif olur yaa,inanki canı gönülden istiyorum..emek verildiği zaman karşılığını görmek güsel bişey,umarım emeklerinin karşılığını alırsın..öptüm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.