Çikolata kisti,sizde neleri değiştirdi?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve milkabeyaz tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : milkabeyaz
  1. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu rahatsızlığı yaşamış herkesin fikrine ihtiyacım var arkadaşlar.kistten önce kistten sonranızla ilgili...mesela benim şuan adetime 1 hafta hatta 10 gibi bir süre varken dün açıkkahve-kırmızı karışımı bir akıntı geldi..artık günlük akıntılarım da beyaz değil koyu sarı gibi...kist böyle şeyler yapıyor mu sizde de...acaba benimki büyümeye mi başladı? kistim en son 3 ay önce 2.5 cm ebatındaydı.sanırım şuanda 4 cm gibidir.bu şikayetler kistten dolayı mı?yoksa iltihabın enfeksiyonun mu belirtisi?normalde kist olduğundan beri adetlerimde 2-3 gün önceden kahve bir akıntı geliyordu.ama şimdi 1 hafta kala bunun olması beni korkuttu :KK43:

2. 1 Nisan 2010
  3. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hiç kimse mi okumadı :KK43:((

4. 31 Aralık 2010
  5. nevinbal

nevinbal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Canım benim önceden olmazdı artık bu kistle birlikte senin dediğin gibi kahverengi akıntı oluyor öncesi ve sonrasında hatta siyaha benziyen birde lavaboya oturup kalkınca özellikle adet olmaya yakın benim kistim sol tarafta sancı yapıyor ve bazen ilişkide bende acı yanma hissi umarım bir gün kurtuluruz bu kistlerden

6. 31 Aralık 2010
  7. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde adetimden 2 veva 5 gün önceden koyu kahverengi kan geliyor.bende de kist var.sizde de bu şikayetler var mı?:kist büyüdüğü zaman sadece kistte ağrı,kasıklarda ağrı,bacakta ağrı,kabızlık,makatta doğru ağrı,hafif kanlı dışkı(3 veya 5 defa oldu),ishal.