Çikolata kisti tedavisi sonrası tüp bebek önerisi

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve aysegultiamo tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Mart 2010
    Konu Sahibi : aysegultiamo
  1. aysegultiamo

aysegultiamo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Doktor hn , benim sorum olacak beni 4 yıllık evliyim hiç korunmadım bu sene bebek düşündük doktora gittim.yumurtlamam nomal, yumutlama var, hsg yapıldı. yapışıklık varmış açılmış. çikolata kisti çıktı.duphaston verdi doktorum.1 ayde temzledi bu ilaç .reglim et et boşaldı. ulstrason ile baktı tertemiz dedi. şuan 3 ay dene yin yine olmassa tüp bebek dedi. aşılamada olmaz diyor. tutmaz boşa para ve zaman kaybıymış siz de dersiniz. şuan eğer haziran ayına kadar olmassa , tüp bebek dedi ben 27 yaşındayım. ve halen duphastonu kullan dedi kullanıyorum.

2. 31 Mart 2010
    Konu Sahibi : aysegultiamo
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam sen sorum var demişsin ama durumu anlatmışsın, neyse ben kendime görev bilip niye tüp bebek dendiğini anlatayım. bazen kavram kargaşası oluyor. çikolata kisti-endometriozis duphaston gibi ilaçlarla iyileşmez, ancak basit ya da kanamalı bir kistse hormon ilaçları ile ya da adet sonrasında kaybolabilir. tüplerde yapışıklık varmış ve açılmış sözü de bana şüphe verici geldi. eğer tüp bebek yapılması aşamasında iseniz ben sizin sonuçlarınız ile sizi değerlendirmek isterim. gerçekten ihtiyaç mı değil mi? beni klinik numarasından ararsanız sekreter arkadaşlarım bana randevu yazarlar ve kafanızdaki soru işaretlerini birlikte yok ederiz. 02122300809 sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.