Çikolata kistine soğan kürü

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve sxuxtlxux gayfe tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sxuxtlxux gayfe
  1. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    dr ibrahim saraç oğlunun çikolata kistine soğan suyu yazısını ve kullananların yorumlarını okudum.soğan suyu kürünün bu kistleri tedavi edebileceği yazıyordu.soğan suyunu kullananların yorumlarını okudum.herkez çok memnun bu kürden.bu kürü kullandıktan sonra dr kontrole gidip çikolata kistinin koybolduğunu yazmışlar.bir bayan yıllardır bu kistin tedavisi ile uğraşıyormuş. defalarca amelliyat olmuş ama tekrar ağrılı bir şekilde nüksetmiş.bu kürü kullanmış ve kisti yok olmuş.hiç bir ağrısı sancısıda kalmamış.ben yarın denemeye başlıyorum.çikolata kisti olanlar hepberaber başlayalım 15 gün sonunda da dr gidip buradan kistimin kaybolup kaybolmadığını yazacağım...
    İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

2. 16 Şubat 2009
  3. sxuxtlxux gayfe

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    sitede bir çok arkadaşımın çikolata kisti şikayeti var..
    birlikte deneyip sonuçları paylaşalım...

4. 17 Şubat 2009
  5. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben çikolata kistinden dolayı laparoskopi oldum doktor tekrarlayabilir dedi çocuk yapmamı önerdi ama nişanlıyım nüksetmemesi içinde faydalı olur mu sen denedin mi?????

6. 18 Şubat 2009
  7. sxuxtlxux gayfe

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım denemedim cuma günü başlayacağım
    adet bittikten 7 gün sonra faydalı olurmuş.
    ama çok kişi bu kür sayesinde kurtulmuş kistten

8. 18 Şubat 2009
  9. canbatu

canbatu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim yeğenimdede kist vardı soğan kürü yaptı çok iyi geldi kist falan kalmadı tavsiye ederim.

10. 24 Şubat 2009
  11. kanguru82

kanguru82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bendede çikilota kisti var2.5cm lik prof. gittim 4. cm den sonrası gebeliğe mani oluyomuş şimdilik gebe kalmak ile uğraşıyoruz klomene başladım soğan kürüne başlamıştım biara 2,3:Saruboceq: gün içtim bıraktım ama faydasını duyunca tekrar başlıycam 15 gün inşaallah içebilirim bu arada adetten bi hafta sonra başlıyosunuz

12. 24 Şubat 2009
  13. syh_inci

syh_inci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    benim yengemin komşusu menapoza girmişti soğan suyu içince tekrar edet olmaya başlamış kullananlar memnun ama tadı kötü diyorlar nasıl içecem bilmiyorum. adetten hemen sonramı başlayacaz yoksa bir günü varmı

14. 24 Şubat 2009
  15. syh_inci

syh_inci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Ben birde marankinin kozmik beden temizliği tarifini yapacağım. Hamile kalamayan yanıma gelsin diyo. Ve memnun olanlar var ama mayısı bekliyorum.size sonuçları bildiririm mutlaka yapacağım çünkü 2. Bebeğime normal yoldan hamile kalmak istiyorum

16. 24 Şubat 2009
  17. ben 1 haftadır sabah akşam içiyorum .adet düzensizliğim vardı ve çok az oluyordum. 2 ay önce 1 hafta kadar içtim erken ve yoğun regl oldum. bu sefer reglime 10 gün var ama pembe bir akıntı başladı bende.asla kanama şeklinde değil.
    sağ kasığımda ufak bir sızlama var. ben faydalı olduğunu düşünüyorum.hiç akıntım olmazdı şimdi akıntının olması bişeylerin vücumu terk ettiğinin işareti..
    bakalım daha 1 hafta oldu bu sefer 15 günü tamamlıcam.

hamile kalmak içinde ablam keçiboynuzu ve incir kürüyle hamile kaldı.doktoru bile inanamıyor tavsiye ederim kızlar..

18. 24 Şubat 2009
  19. sosyonur

sosyonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selda_cino bana
    hamile kalmak içinde ablam keçiboynuzu ve incir kürüyle hamile kaldı.doktoru bile inanamıyor tavsiye ederim kızlar..
    bana yazarmısın bu kürleri sanırım keçiboynuzu kürü erkekler tarafından uygulanıyor