cil bakımı için marka bilgi paylaşımları

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve nlgn10 tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

14 Mart 2009
    Konu Sahibi : nlgn10
  1. nlgn10

nlgn10 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar bugüne kadar cildime çok da acımayan bulduğunu kullanan ben geçenlerde cildimdeki değişiklikleri farkedince gece gündüz araştırdım ve ulaştığım bilgileri paylaşıyorum... mesela bazı markalar hakkında bilgiler:
    avon: cilt doktoru elime bile sürmem yüzüne hiçbir ürününü kullanma dedi
    nivea:cildi inceltiyormuş zararlıymış
    garnier:dermotolojik olarak test edilmiş fakat sitelerde pek satışı yok yorumda yok biraz kafam karıştı açıkçası..
    olay :hakkında yorumlar orta karar
    loreal:yağlı ciltler için iyi fakat kuru ve normal ciltler için pek memnun olan yok

tabi bu yazdıklarım fiyat yönünden uygun olanlar ben henüz karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim

cilt tipim:normal kuruya yakın
    makyaj yemizleyici:?
    yüz temizleme jeli:?
    tonik:gülsuyu
    temizleme sütü:?
    nemlendirici.?

cavaplarınızı bekliyorum
  2. 14 Mart 2009
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KKnın Haylaz Kızı ๏̯͡๏ Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    avon oriflame nivea loreal vichy ve türevleri markalardan bi fayda göremedim bengamyoncuiremsu

benim önerilerim şunlar olur canım

makyaj temizleyici: la roche posay ürünlerini gönlünce kullanabilirsin hihoyyyt
    misal; toleriane dermo nettoyant

göz makyajı için talika harikadır

yüz temizleme jeli: dermalogica ürünleri favorimdir sengözlerimebaksanab
    fegat çok pahalı
    alırım sorun değil diyosan daily microfoliant harikadır

tonik:gülsuyu demişsin zaten

temizleme sütü: bebakçıyım ben :lepi:
    nemlendirici: yine dermalogica derim
    active moist çok başarılıdır bu dalda
    Son düzenleme: 17 Mart 2009
  4. 14 Mart 2009
  5. mert

mert Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben rejuvi nin ürünlerini tavsiye edebilirm.gerçi fiyatta epey bir tuzlu..ama ben bu markadan memnun kaldım diyebilirim..
  6. 15 Mart 2009
  7. hikmet71

hikmet71 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    la roche posay ya da avene'i rahatlıkla kullanabilirsiniz arkadaşlar. benim cildime iyi geliyorsa herkese iyi gelir :) ayrıca bu ürünleri kullandıkdan sonra aynılarını internetden çok daha ucua alabiliyorsunuz...
  8. 15 Mart 2009
  9. nlgn10

nlgn10 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim arkadaşlar... bugün bir çok yerde de makyaj temizliği için bebak acıbadem sütünü gördüm... herkes memnun fakat acıbadem sütü var besleyici temizleme sütü var bir de nemlendiricisi hangisini nasıl kullanmak gerekiyordur?
    bir de benim cildim çok soluk ve tek tük çıkan iki sivilcemin yeri de kırmızı bir leke kaldı.doktor o geçmez dedi...olay ın ışıltı veren nemlendiricisini kullanmak istiyorum ama kullanan var mı?nasıl
  10. 15 Mart 2009
  11. hikmet71

hikmet71 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    izi klmış sivice izlerini bilemiyorum ama eğer çıkn sivilcelerine sıkmadan bepanthen sürersen bu iyice olsunlaşmasını sağlıyor sonra dikkatlice sivilceyi sık ve hemen terramiciyne (adını doğru yazmışımdır umarım) sür ve üstüne minik bir yara bandı yapıştır. ertesi sabah çok şaşıracaksın çünü sivilceden eser kalmıyor. ben böyle yapıyorum dilerim senin de işine yarar. bir de bu benim görüşüm tabii. lütfen dermokozmetik ürünler kullan bır cildin kendisi ışıldsın kozmetik ürünler değil. her sabah bir yemek kaşığı sirkei yarım çaybardağına koy ve iç. khvaltıdn yarım ya da bir saat önce yarım litre su iç ve günde 2 litreden aşağıya düşme. cildin nasıl ışıldayacak gör bak :))))
  12. 15 Mart 2009
  13. hikmet71

hikmet71 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    nisan bişey sormak istiyorum. sebamed tüylnme yapmadımı sende. çünkü içinde pantenol varmış ve bu etken madde bildiğim kadarıyla bepanthende de var ve tüylenme yapıyormuş.
  14. 16 Mart 2009
  15. perrycix

perrycix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaslar merhaba.MD Formulations ve DDF nasıl bir marka biliyomusunuz?
    ben MD Formulations yüz yıkama jelini ve DDF yağsız nemlendiricisini yeni kullanmaya başladım.Kendi araştırmalarım ve eczacının yardımı ile.Sizden de önerileirnizi bekliyorum.
  16. 16 Mart 2009
  17. zeysb

zeysb çalışkan uykusuz:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    nemlendirici olarak:murad ın ürünleri güzel,olgun ciltler için oht süper anacuğum kullanıyor...daha ekonomik olarakta (nemlendirici değil de temizleme olarak) :rosense in cilt temizleme köpüğü muhteşem şiddetle tavsiye ediyorum..ekonomik ve işe yarar ürünleri var.peeling i işe yaramaz ama köpüğü çok güzel.sorunsuz cildiniz varsa toniğide çok güzel....önemli olan fiatı ambalajı değil,kişiye yararı...önce cildimizi tanımamız lazım..sonrada ona uygun ürünleri bulmalıyız..:ecrin_bebek:
  18. 16 Mart 2009
  19. nlgn10

nlgn10 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar kuru ciltler için bahsettiğiniz ballı sabunun markasının da alabilir miyim..ben sadece amvay de duydum ama onu kullanmak istemiyorum...yardııım