çil-sil

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve BULUTT tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : BULUTT
  1. BULUTT

BULUTT Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    HADEE BAKLAIM Bİ DE BU ÇIKTI.KULLANAN VARSA YORUMLARI ALALIM........kaydirigubbakcemile5
    %100 DOĞAL ve YAN ETKİSİ ASLA YOKTUR…!!

SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR…!!

ÇİLSİL LOSYON: çil ve güneş lekeleri üzerindeki özel etkisi ile cilt üzerinde faaliyet gösteren ve cildi pürüzsüz sağlıklı bir hale getiren, çok etkili maddeler içeren en iyi bir preparattır.

ÇİL: Daha çok açık tenli olan kimselerde görülen küçük kahverengi lekelerdir.

Hayatın erken aşamalarında ortaya çıkarlar ve yazın çoğalıp kışın hafiflerler,40 yaşlarından sonra genellikle kaybolurlar.Güneşe maruz kalmış bölgelerde oluşurlar; yüz, eller, göğüs ve sırt gibi.Bu kahverengi lekeler cilt tarafından üretilen bir pigment olan melaninin birikmesinden kaynaklanır. Vücutta var olan melaninin miktarı bireylerin cilt renklerinin tonunu belirler.Güneşe maruz kaldığında cilt UV ışınlarından gelebilecek zararı azaltabilmek için reaksiyon olarak daha fazla melanin üretir. Bu da melanin birikimine, dolayısıyla çil oluşumuna neden olur.

GÜNEŞ VE DOĞUM LEKELERİ: Çillere benzer şekilde meydana gelen güneş lekeleri; hava ve güneşe maruz kalmanın bir sonucu olarak meydana gelirler.

Doğum lekeleri ise hamilelik öncesi veya sonrasında meydana gelen genellikle yüzde yoğun şekilde görülen melanin birikmesidir.

SİVİLCE (akne vulgaris): Sivilce yada yaygın isimlendirilmesi ile ergenlik sivilcesi cildin yağ bezlerinin bir hastalığıdır.Yağ bezlerinin cilde açılan kanalları tıkandığında sivilceler ortaya çıkar.

ÇİLSİL LOSYON: geliştirilmiş özel formülü ile sivilcelerin çıkmasını önler, var olanları yok eder cildi koruyarak temiz, nemli ve yumuşak tutar.

2. 30 Ekim 2008
  3. BULUTT

BULUTT Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bilen yokmu yawww.......

4. 28 Ocak 2009
  5. denizaysim

denizaysim ღ ๔єภเz• Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullananlar yassın lütfen.bi kurtulamadm çillerimden ya:KK43:

6. 29 Ocak 2009
  7. deniz_7

deniz_7 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynısefa kremini öneririm. çiller lekeler için çok etkili. bi çok şey kullandım ama çillerim hiç bu kadar azalmamıştı.

8. 14 Nisan 2009
  9. nurbeyaz

nurbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    da dün başladım hadi bakalım nasıl birşey olduğunu görecem

10. 14 Nisan 2009
  11. çikolatagelin

çikolatagelin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aa yasasın ya alan olmuş ben bikaç ay once aldım canım valla sürdüğüm zaman sivilce lekelerim açılıyo gibi ama kokusu çok kotu yaaa içinde tam ne var bilmıyom da kardeslerim aynı idrar gibi kokuyo dedi ve daha kullanamıyoum içeriğinden emin olsam duzenli kullancam

12. 16 Nisan 2009
  13. nurbeyaz

nurbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a.s ARKADAŞLAR PıSKOLOJıKMı BıLMEM SANKı SOLUYOR GıBı CıLLERıM 3 GÜNDÜR KULLANIYORUM BAKALIM NASIL OLACAK MERAKLA BEKLıYORUM BıRDE BAZEN KORKUYORUM BıR ZARAR VERıRMı DıYE ıNŞ VERMEZ BANA BU ÜRÜNÜ COK ÖVDÜLER ıSMı CıLSıL YAZIYO 80 ML BOZA GıBı BıRŞEY KULLANAN VARSA BıLGıLENDıRıRSE SEVıNıRıM KOLAY GELSıNN:kahve:

14. 16 Nisan 2009
  15. meLikee_

meLikee_ Guest

ben de çilliyim ama ole yüzü çil dolu olanlardan değill.
    klasik burun üstümde varr. şikayetçi değilim gerçi. bide yaz da geliyo artık azabilir benim çiller :)
    bakalım eczaneye gittiğimde bide ben bakim nedir ne değildirr.
    sağoll tatlım paylaştığın için..

16. 22 Nisan 2009
  17. sheyma3838

sheyma3838 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftadır kullanıyorum... aynaya bi gün baktığımda yüzümde hiç bi çil sivilce olmuyo 2 gün geçtikten sora bakıyorum sanki daha çok çoğalmış gibi oluyo... ne olduğunu anlamış deilim =)

18. 11 Ağustos 2009
  19. pinkiz

pinkiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    slm arkadaşlar kesin bi cvp yok mu yaa